Bulgaria - impresii: drum, hoteluri, statiuni,(12)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Caprioara, ne-am hotarat si noi!De pe 6 pe 10 mai o sa facem o plimbarica la Sol Nessebar Palace.Am luat deja biletele.
Vreau sa te intreb daca la piscina interioara poate sa intre si un copil de 5 ani?Pai nu e apa adanca?Sau poate se intra treptat si la margine nu e adanca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gologanii spune:

Sunt sigura ca o sa va placa la Nessebar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Caramel, nu mai stiu exact, ca al meu era cu manecute. Se intra treptat sigur, dar cea mai mica apa cred ca era destul de mare pentru un copil de 5 ani. Uite, chiar nu imi amintesc . Poate stie altcineva?

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dimalexia spune:

Buna!
Ma alatur si eu celor ce merg in concediu la bulgari in vara asta.
Anul trecut am fost in Albena la Kaliakra si a fost foarte bine.Am fost cu 2 copii de 7 si de 1 an si totul a fost ok.
Din pacate, anul acesta nu am mai gasit camere libere, asa ca m-am reorientat. Vreau sa rezerv pentru Hotel Obzor Beach & Izgrev de la Nisipurile de Aur. A fost cineva?? Ce imi puteti spune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

Caprioara, poti sa-mi spui daca la dus trecem prin orasul Varna sau e vreo sosea de centura?Sau nu intram deloc in Varna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Caramel, parca am trecut prin Varna, asa imi amintesc .

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Gata... am platit si noi avansul pentru Miramar - Obzor - Bulgaria, 2-9 iulie... abia astept... a mai fost cineva acolo?

Niciodata nu trebuie sa plāngi dupa ceva care nu poate plānge dupa tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinaplesa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Caprioara

Caramel, parca am trecut prin Varna, asa imi amintesc .

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate



Din autostrada se intra in Varna pe un bulevard larg si in vreo 2 km se face la dreapta de 2 ori si se intra pe iesirea spre Burgas (pe un pod cu 4 benzi construit peste un canal ce face legatura cu baza navala si santierul de reparatii) si de acolo se continua soseaua f. buna - dupa 1 ora jumatate se ajunge in Sunny Beach (ocolitoare) si apoi Nessebar (3 km).
Distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramel spune:

corina si caprioara va multumesc mult de informatii!
Abia astept sa plecam!Sunt sigura ca o sa fie frumos, cand ne intoarcem, fac review!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinaplesa spune:

Citat:
citat din mesajul lui caramel

corina si caprioara va multumesc mult de informatii!
Abia astept sa plecam!Sunt sigura ca o sa fie frumos, cand ne intoarcem, fac review!


Caramel am o rugaminte: transmiteti-i lui DIDI ("maimutica cu cercei, joaca noaptea pin' la 3..." - stie ea, este un fel de "sefa" a animatorilor de la Palace) salutari de la Vlad (blondutu) din Romania. Ne straduim sa ajungem din nou in iunie pe acolo.

Multumesc.

Mergi la inceput