Redoutistele fidele La Redoute France (159)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lory_mika spune:



Citat:
citat din mesajul lui claujro

Da. Nu ai bani suficienti pe card. Ca sa mai incerci tb sa te deloghezi si sa te loghezi din nou.

Mara si Matei


Merci mult ! Am rezolvat problema, asta era.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Aseara am dat ultima comanda. Ajunge la relais Colis sambata. Si gata, pana la red de vara din iunie.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ce fericire pe voi ca puteti comanda....eu stau si salivez si-mi rod unghiile de nervi vazand ce preturi "afiseaza" astia prin magazine la hainute

Va citesc zilnic, sa nu credeti ca ati scapat

Pup si spor la shopping!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Si eu sunt in aceiasi situatie

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

salut!

a ajuns si ultima mea comanda in ro...a mers f fain...pe 26 am comandat si pe 30 a fost la relais colis, iar sapt asta a ajuns la bucuresti...luni pleaca spre mine cu o firma de curierat...am 2 pungi...abia astept sa o primesc.

Azi o sa comand de pe promod.fr...ca se termina solduri...iar am amanat pana la spartu` targului.

Va pup!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Neata!

Mihaela, promodul mi se pare scuuuump rau comprativ cu LR. Nu am avut ce lua la soldurile astea de la ei. Banuiesc, insa, ca direct la tine comanzi...nu?

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Clau da am comandat 8 articole si l-am lasta pe husband fara 90 de euro...dar asta e! Nu mi-am mai luat haine din 2006 ca tot gravi am fost si astea sunt faine de la promod...dar numai la solduri te poti atinge
Transportul pana la mine mai costa 22 euro , dar cel tarziu lunea viitoare le primesc.

Mi-au dat si 226 de maximiles!



www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mireillegl spune:

Buna ziua!

Am terminat scrisoarea catre LR. Cum fac? Postez aici sa vada toata lumea sau PM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mireillegl

Buna ziua!

Am terminat scrisoarea catre LR. Cum fac? Postez aici sa vada toata lumea sau PM?


Multumim!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput