Redoutistele fidele La Redoute France (159)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unique spune:

Dar oare cei de la lr.fr nu vad ca din cei aproape 300 de fosti clienti unii sunt inca actuali?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui unique

Dar oare cei de la lr.fr nu vad ca din cei aproape 300 de fosti clienti unii sunt inca actuali?


max 10 fete au postat ca au amici/prieteni care se ofera de 1-2 ori/sezon sa ridice comenzile. mai sunt si alti clienti vizibil actuali din cei care erau odata, din ro?


O minune de bazar - Sonia si Andrei /
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78

Citat:
citat din mesajul lui unique

Dar oare cei de la lr.fr nu vad ca din cei aproape 300 de fosti clienti unii sunt inca actuali?


max 10 fete au postat ca au amici/prieteni care se ofera de 1-2 ori/sezon sa ridice comenzile. mai sunt si alti clienti vizibil actuali din cei care erau odata, din ro?


O minune de bazar - Sonia si Andrei /
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13

fetelor, eu nu v-am dat datele mele... cum trebuie procedat?

si apropo de costul trimiterii prin posta din fr, sunt curioasa si eu...

pupici si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unique spune:

Prin posta: 15,60 euro- 1 kg
17,15 euro- 2 kg
20,75 euro- 3 kg
24,35 euro- 4 kg
27,95 euro- 5 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui ama1357


fetelor, eu nu v-am dat datele mele... cum trebuie procedat?



trimite-mi mie un PM cu numele,nr client LR si adresa de mail pe care era facut contul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Buna,

Am si eu o intrebare legata de Atlasib. In Franta am inteles, exista niste puncte/centre unde trebuie depus pachetul, dar in Romania unde ajunge? Exista un astfel de centru si aici?

Merci,

Citat:
citat din mesajul lui unique

Prin posta: 15,60 euro- 1 kg
17,15 euro- 2 kg
20,75 euro- 3 kg
24,35 euro- 4 kg
27,95 euro- 5 kg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz

Buna,

Am si eu o intrebare legata de Atlasib. In Franta am inteles, exista niste puncte/centre unde trebuie depus pachetul, dar in Romania unde ajunge? Exista un astfel de centru si aici?

Merci,

Citat:
citat din mesajul lui unique

Prin posta: 15,60 euro- 1 kg
17,15 euro- 2 kg
20,75 euro- 3 kg
24,35 euro- 4 kg
27,95 euro- 5 kg


Delia


Intri pe situl Atlassib si ai acolo agentiile. www.atlassib.ro/csp/webatlass/main.csp?lang=1&incarca=agentiiharta&CSPCHD=00000001000042moz9nF000000OUurlm0hGgd7a00oSCQYwA--" target="_blank">Simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro
[


Intri pe situl Atlassib si ai acolo agentiile. www.atlassib.ro/csp/webatlass/main.csp?lang=1&incarca=agentiiharta&CSPCHD=00000001000042moz9nF000000OUurlm0hGgd7a00oSCQYwA--" target="_blank">Simplu.


[/quote]

merci frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory_mika spune:

buna fetelor, am si eu o nelamurire si poate ma puteti ajuta
Incerc sa fac o comanda lr si sa o livrez la cineva in franta ca si cadou numai ca nu imi accepta cardul. Prima data am selectat card bancar , mi-am trecut datele si cand sa validez comanda mi s-a zis ca plata nu se poate face . Am incercat din nou iar acum cand selectez card bancar imi apare direct Paiement carte bleue impossible . Pana acum cand comanda in romania foloseam acest card si totul era ok! Aveti idee ce se intampla si de ce nu pot face plata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da. Nu ai bani suficienti pe card. Ca sa mai incerci tb sa te deloghezi si sa te loghezi din nou.

Mara si Matei

Mergi la inceput