Redoutistele fidele La Redoute France (159)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Dana, cat a costat transportul prin posta?

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarmisa77 spune:

neatza tuturor,

nu stiu daca sa o luam ca o veste buna, dar... ieri cand am ajuns acasa am vazut in fata liftului un teanc de cataloage 3suisses care erau carate la un apartament de la mine din bloc. eu intreb? vine 3suisses in romania (desi stiam ca exista o pagina 3suisses.ro cu in curand)? raspuns: da.

nu stiu cum vor fi preturile lor, dar macar vor face concurenta dlui AD, iar cifra de afaceri pe care si-a propus sa o realizeze va fi tot mai indepartata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Fetelor, inca un cod:
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=31e6c26548521f2558

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mireillegl spune:

Buna dimineata!

As putea eu sa incerc sa scriu textul pentru LR, dar sa imi spuneti in romana cam ce idei sa contina si le dezvolt eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mireillegl

Buna dimineata!

As putea eu sa incerc sa scriu textul pentru LR, dar sa imi spuneti in romana cam ce idei sa contina si le dezvolt eu.


ideile principale sunt scrise de fapt pe prima pagina a acestui subiect.Ar mai trebui adaugat faptul ca in contextul crizei si scaderii vanzarilor piata din RO le-ar putea aduce profit mai mare prin vanzarea directa catre clienti,fara franciza cu preturi nesimtite care indeparteaza potentialii cumparatori.

Si ca avem o lista cu aproape 300 de fosti clienti LR.fr care refuza sa cumpere de la franciza lui AD,dar ar relua comenzile in cazul in care franciza ar disparea.

Daca faci un text il mai imbunatatim/completam impreuna.

Poti sa-ti activezi PM-ul?

Ar fi bine sa nu postam aici textul cu pricina si discutiile despre el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mireillegl spune:

Da, ai dreptate, ideile sunt pe prima pagina. Voi concepe zilele astea un text si vi-l voi arata. Mi-am activat si PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Imi permit o sugestie: textul sa fie scurt, clar si concis astfel incat francezul sa nu aiba prea mult de citit dar sa inteleaga ideea principala: clientii lr.fr refuza sa cumpere din Romania si cer sa fie reintrodusa livrearea in ro.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Am semnat si eu petitia.
Credeti ca este vreo sansa pentru a fi reluate livrarile catre Romania?
Eu nu prea am urmarit eforturile voastre da' stiu ca mi-e dor de mor de comenzile mele de odinioara

cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns closcote spune:

Salutare. Pt cele care mai pot da comenzi am gasit pe ma-reduc.com coduri care dau reduceri la colectia noua. unele dau si cadouri: 31232, 43036, 35017, 26875, 26867, 26859, 43230, 36064, 30236, 30945, 30171, 32417, 30953, 31240.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

hihi! salutari!

am si eu 2 comenzi pe drum abia astept sa le primescma simt "ca in vremurile bune"cand abia asteptam coletele

claudia noroc ca ai scris tu ca au mai bagat reduceri ca altfel ramaneam doar cu 1

miki ia zi gata examenele?

apropo ella74 n-ai mai intrat deloc...te-ai lasat de lr?



de David
Poveste

Mergi la inceput