Redoutistele fidele La Redoute France (159)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Mi-a sosit ieri comanda H&M la husband la lucru in Germania...cica si astia sunt aiurea..daca iei un produs care e available peste 2 luni atunci primesti tot coletul

Pe lr nu ma mai uit ca imi fac sange rau aiurea...

Va pup!

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


neata

pt comanda din 23.01 nici acum nu mi-au luat banii. se vad blocati in cont dar... nu i-au luat. e prima data cand patesc asa. idei?

in cazul meu comanda e facuta pe cont de ungaria, plata cu card romanesc.


O minune de bazar - Sonia si Andrei /
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Am primit un cod, poate v-a ajuta:
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=49cf6003081ad443f6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Citat:
citat din mesajul lui ama1357

fetelor... am si eu o intrebare... cam cat cantareste o comanda primita in cutie nu punga?

eu imi aduc aminte ca luasem un cos plin si cantarea cam 7kg... dar nu mai sunt sigura... puteti sa ma ajutati?

multumesc


pai depinde ce ai pus in cos.Un cos plin cu geci,cizme si pulovere nu cantareste la fel ca unul plin cu bluzite de vara.


eu ma refeream in general... este vorba de un pachet doar cu hainute de copii, eventual mai scapa cate un pantalon pt mine sau sot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

[quote]citat din mesajul lui dianarus78


neata

pt comanda din 23.01 nici acum nu mi-au luat banii. se vad blocati in cont dar... nu i-au luat. e prima data cand patesc asa. idei?

in cazul meu comanda e facuta pe cont de ungaria, plata cu card romanesc.

Hello,
Si eu tot pe 23 am facut o comanda, in Franta. La mine totul apare ok (cel putin la ei pe site). Banii au fost luati si au spart comanda in 4...se presupune daca ma iau dupa ei ca doua colete deja le-au trimis ceea ce e greu de crezut

Poate mai bine le scrii? Eu le-am scris in legatura cu un colet intarziat si mi-au raspuns imediat, dupa maxim 30 de minute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu nici nu verific daca au luat banii...atata vreme cat comanda vine intr-o saptamana...
Comanda mea din 24.01 a ajuns la Relais Colis in 28.01 si ridicata in 30.01, scrie si in suivi (tot sparta in 4 pungi)...voi unde comandati de dureaza atata??????

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Eu nici nu verific daca au luat banii...atata vreme cat comanda vine intr-o saptamana...
Comanda mea din 24.01 a ajuns la Relais Colis in 28.01 si ridicata in 30.01, scrie si in suivi (tot sparta in 4 pungi)...voi unde comandati de dureaza atata??????

Mara si Matei


la o adresa normala din franta :( comanda din 08.01 abia ieri a ajuns la destinatie...a fost procesata foarte greu, pe data de 28.01 abia. Da, cand am scris la aide mi-au recomandat relais colis, deci se pare ca aceasta este varianta cea mai rapida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da, clar e cea mai rapida!

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Fetelor,se incumeta careva sa compuna un text pe care sa-l trimitem la conducerea LR impreuna cu lista?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Am primit -in sfarsit- o comanda facuta prin cineva din Fr. Am platit-o de aici si am ales varianta de livrare in FR prin posta.
ATENTIE
In Franta, PRIN POSTA, a facut 3 SAPTAMANI.
Din acest motiv intarziau si la noi, in per reducerilor fiindca deservesc intai relais colis-urile si apoi pe cele en delais normal.

Banii i-au luat cam la 18 zile dupa ce am dat comanda.
Am luat numai pt copii ieftinaciuni. Eu mi-am facut stoc in noiembrie. Si astept sa dispara franciza....de

Mergi la inceput