LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (182)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

felicitari Tudor! asteptam pozele



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

RLC, AlinaKalos, CarmenE, Shose, Angelique, Ellenutza, Danonique, DanyBv, Stancutza, RamonaB, Aweya, Crista, Cyntia, AncaB, Creatza, Ginette, Ema, Gratiela, Roli, AurelCris, Natalia,sper ca nu am uitat pe nimeni, va multumim din suflet fetelor sunteti extraordinare!

Petrecerea a fost superba, cu toate ca a inceput cu stangul, cand eram la coafor ma suna nasa ca ea cu copii nu pot veni pt ca sunt bonlavi au febra si ca va veni nasu sa lase turta si va pleca, va dati seama ca am inebunit, imi sunt tare dragi si chiar vroiam sa petrecem impreuna, initial am vrut sa anulez tot dar mi-am dat seama ca nu am cum,apoi la cofetarie cand am ajuns incurcasera comenzile si mi-au dat toate prajiturile, tortul de nervi il vazusem patrat si eu il vroiam rotund,cand am ajuns acasa sa imbrac fata am ajuns plangand de nervi, dar parca totul s-a rezolvat de la sine, pana la urma nasul a ramas si a facut fata situatiei singur cu brio, prajiturile au fost aduse si tortul nu era asa patrat cum il vazusem eu
Petrecerea a avut loc in aceeasi locatie unde a fost botezul,adica in restaurantul unui hotel, in sala de conferinta am amenajat loc de joaca pt copii care au fost vreo 9, am adus jucarii de acasa si am umplut-o de baloane. Sofiuca a ales dupa tava pantofiorul, ruleta a pus mana pe ea dar a lasat-o pt pieptene cu care a si inceput sa se pieptene, apoi a luat calculatorul, deci am dedus cu tati ca va fi o femeie de afaceri cocheta sau isi va urma parintii in domeniul constructiilor sau mai bine in arhitectura care a fost visul meu

Ema la multi ani burtica!Scuze pt intarziere sa fii sanatoasa si fericita alaturi de baietii tai iar minunea din burtica sa se nasca sanatos/sanatoasa, te pup cu drag.



Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

hi hi! se pare ca azi dau eu !

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:


Tudor ureaza "La multi ani!" domnisoarelor Ilinca, Antonia-Bianca si Bianca.




Mada bravo pt alegerile Sofiei!

Lui Tudor ii mai ies dinti ....si mie ochi (de somn!)

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

fetelor dar greu va lasati ademenite de cafelutza mea! mai dau pe la nas cu ea

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Buna dimineataaaaa!!!
Lipseste si omul cateva zile si ce aflu...

cu o exceptia evitei pentru care si careia ii doresc sa-i treaca cat mai repede si sa nu o mai doara deloc!!! Pup papusica frumoasa cu mult drag

in rest... vesti una mai buna decat alta


nici nu stiu cu ce sa incep...

pai, pentru ca toata ziua de ieri mi-am propus sa-i dau mesaj madalinei caci stiam ca este mare sarbatoare in familie... dar am sarbatorit-o pe ioana lui sor-mea si a fost multa "galagie" in jur... cu mii de scuze, primeste acum urari din toata inima mea:
LA MULTI ANI CU SANATATE, NOROC SI NUMAI BUCURII SOFIA SCUMPA!!!
Sa lea dea Dumnezeu sanatate si putere parintilor tai ca sa poata avea grija de tine !!!
un buchet de si muuulti

si acum despre doua evenimente deosebite ce mi-au umplut sufletul de bucurie cand am aflat de ele...

cel pe care-l asteptam zi de zi in ultima vreme...
FELICITARI ADELUTZA - BUBURUZA SCUMPA SI FRUMOASA!!!!

Bravo pui mic !!!
I-ai aratat lui mami ca poti si o si faci exact cand ai tu chef !!!
Sunt tare fericita ca a zburat "piticul" din creierasul tau roxanici !!! Sper ca nu a mai ramas niciun pitic pe acolo...!!!

si o veste neasteptata dar extraodinar de mare...

Cretulina cat m-am bucurat cand am aflat !!!
FELICITAAAAAAAARI CRETULINA DRAGA!!!!!
Mi-au venit lacrimi in ochi de emotie! Tu mi-ai fost tare draga de cand ne-am "intersectat' prima data pe forum si ai ramas in sufletul meu la fel !!!
Sunt tare fericita ca vine cretulina sau cretulinul 3!!!!!
Sunt tare fericita pentru tine, pentru mariuca si pentru dani!!!!
Sunteti minunati si meritati astfel de minune in viata voastra !!!
Promite-ne totusi ca si daca te vei inscrie la alta odisee... "acasa pe forum" inseamna zuzulici si ramai sa traiesti alaturi de noi miracolul a 9 luni de sarcina!!!
muuuuulti

Aste's vestile de care am aflat. Ma apuc acum sa citesc din urma si revin....




Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neataa

foarte buna grati, multumesc!!! imi pare rau ca nu v-am oferit si eu o cana dimineata dar am avut treaba ..

mari ce frumos ati petrecut de ziua dariei si ce de copii au fost invitati. iar dariuca a fost o printesa frumoasa foc! mi-au placut ambele torturi ..

grati foarte tare dudu mic! neaparat sa pui pozute!

mada totul e bine cand se termina cu bine! ma bucur ca a iesit bine petrecerea sofiucai! hi hi .. ce a ales pitica de pe tavita .. om de afaceri se face! pozute nu ai??

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Neata!
GratiMultumesc de cafea si felicitari lui Tudor desenatorul.AM vazut si pozele, superb a fost torul, ai tai copii nici nu mai zic, ca nu-mi mai gasesc cuvinte de lauda.

Mada ma bucur ca a iesit bine petrecerea pana la urma.
M-am uitat sa vad daca ai pus poze de la ptrecere si am dat peste un slide shouw.Foarte frumos, emotionant.
Astept si pozele.

Nemary acum am vazut-o si pe Daria, e o creata si ea.|Ati avut doua torturi?
A fost foarte frumoasa de ziua ei!
Fetita aceea blonda, de cate ori o vad tot ma gandesc ca asa ar arata fata mea daca as avea o fetita.Exact asa am fost eu cand eram mica.Seama foarte foarte bine cu mine.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 1 AN
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog

www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


mada am vazut si eu!!!! mi-au dat lacrimile cand am vazut slidul .. cat a crescut si ce frumos a crescut! sa fii sanatoasa pitica mica si fericita!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Am vazut ca si Godzila a pus poze da nu stiu de ce nu mi se deschide pagina.

Roxi???!Esti obosita?Te-a alergat Adeluta?

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 1 AN
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog

www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput