LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (182)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Creata, felicitari pt. sarcina, sa fie una usoara.

Ioana, felicitari si voua pt. primii pasi singurei.

Emabucuresti, am probleme cu mess-ul, daca vrei poti sa-mi trimiti PM, pana rezolv problema.

MARINELA


Patty - la 1 an

PATTY - petrecerea de 1 an


Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/shared?p=446deee9a0928e410b8c0a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA

Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Ellenuta, roli25, irlandeza multumim.

ALBUM

Primul de sus - 18.01.2009 , Al doilea de jos - 28.01.2009
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + IUSTIN sau IUSTINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

la multi ani!Ema
multa sanatate, fericire, nastere usoara si un bebic sanatos.




Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Grati, am vazut cateva din pozele lui Tudorash de la ziua lui. a fost tare elegant si a avut un tort super. IDENTIC cu al Dariei
i l-am aratat sotului si mi-a spus ca atunci cand a mers sa-l ia pe al Dariei, mai era unul la fel acolo. supeeeer!!!



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

SofiaSa cresti mare si sa fi fericita.

Emasa fi fericita alaturi de cei dragi,sarcina usoara si la termen.
Andradadamulta fericire alaturi de cei dragi iti doresc.

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Primul 18.11.08 Al doilea 5.12.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

hai sa-ti zic Mary ce viziune am avut: la 18 ani comandam la aceeasi cofetarie (Alice, Elle...interior jofre cu sarlota de diplomat) tort pe care uram la multi ani Dariei si lui Tudor!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

fetelor cred ca m-am imbatat si nu mai vad bine...Tudor deseneaza! TINE PERFECT CREIONUL! maine descarc pozele....e vesel nevoie mare!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Citat:
citat din mesajul lui grati.ela

hai sa-ti zic Mary ce viziune am avut: la 18 ani comandam la aceeasi cofetarie (Alice, Elle...interior jofre cu sarlota de diplomat) tort pe care uram la multi ani Dariei si lui Tudor!

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/


s-a facut! batem palma



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Sofia Sa cresti mare,sa fii sanatoasa, fericita si sa iti fie presarata viata cu bucurii si impliniri!

Ema si Andrada sa fiti sanatoase, fericite si iubite!

Felicitari Ioana si Octi pentru primii pasi!

Elle - buzita Evitei...ufff scumpa de ea...mi-ai trezit amintiri dureroase...acum cativa ani de Paste m-am taiat rau de tot la mana si am mers la spitalul de pediatrie sa ma coase, iar acolo nu aveau xilina, motiv pentru care m-au cusut pe viu...a fost yaki...sarmana Eva, nu-mi pot imagina cat de tare a durut-o...fat si tin pumnii sa ramana fara semn!

Roli - vreau sa o vad si eu pe asta...sa o vad pe mofturoasa lingand castronul

Despre noi...azi noapte m-a trezit de vreo 10 ori realmente urland...azi n-a avut decat 2 scaune , dar unul moale, altul lichid...a papat vreo 8 lingurite de orez cu morcov , vreo 4 sticks-uri si 1/2 mar copt cu orez, vreo 150 ml ceai de menta si san, san, san...e racita si ea si Ana si subsemnata, Horia aproape ca a scapat...fetele tusesc de ma apuca mila si de maine le dau erdomed...
cam asta ar fi rezumatul...

Vestea buna din rezumatul zilei de azi e ca m-am revazut cu cuscra, pe care o si pe ai sai baieti frumosi, Markus care s-a jucat cu Ana la locul de joaca si Mathias care e un scump, cuminte si zdravanuc de iti vine sa il papi...nu m-am dat eu prea tare la el din cauza de raceala, da' l-as fi smotocit o tura

Am vazut poze minunate de Iulia si Vlad de Godzila, de Alexandru de Carmene(by the way - Welcome back!)...si nu mai stiu de cine, ca mi-e incetosat neuronul de raceala...

Natalia - de 2 ori mamica Stefania-Irina 26.12.2007 si Ana iubita 04.02.2005
Poze: http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/
Acolo unde domneste iubirea, si imposibilul poate fi atins! (proverb indian)
http://www.youtube.com/watch?v=0R-FPIHNFJw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Natalia, off, pacatoasa raceala asta. multa sanatate fetelor si tie, dar in special lui Stefi
Creata, esti gravi sau nu am citit eu bine? daca despre tine este vorba, felicitari ce-si doreste Mariuca, sau ?

am pus si eu pozele de la ziua Dariei si de la turta. de pe tava si-a ales in ordine: ac cu ata, ruj si telefon. eu cred ca va fi o mare creatoare de moda
pozele sunt aici:

http://good-times.webshots.com/myphotos?action=refreshPhotos&albumID=569889666&security=yAJlny



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


[b/]odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA[/b]

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput