Prietenie la plesneala - cap.20 (wow)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

IO VA IUBESC PE TOATE, TOATE, TOATE PINA LA CER SI INAPOI!







***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Mama nebunelor la multe capitole inainte!
Eu mai aveam un pic si eram la zi, da` soarta asta cainoasa nu-mi da pace....so, mere ca pixu`, asa ca las naibii trecutu si ma teleportez aci sa vedeti ce minte blonda am.....curand


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii.... Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Misha, la cat mai multe capitole inainte si impreuna cu toate nebunaticele de aici !
Tocmai ce am citit si eu despre minunea trimisa de DD Aidei ! Sa fie intr-un ceas bun !
Marami, deci, e ceva cu DC-ul de e atat de lent. Poate sunt probleme tehnice. Sper sa se rezolve, ca tare rau e cu un DC lent sau deloc.
Misha, la mine, acolo in lista, trece mami de dulcinee, ca asta e minunea mea de fetita, la propriu si la figurat.
Eu urmaresc Eurovision-ul romanesc, prima semifinala. Dar e cam lipsit de...vivacitate.
O seara faina, fete dragi !






Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Da, da, da, baga si la mine "Nu mor caii cand vor cainii si nici cainii cand vor stapanii"
Yeeeeees, Gabila, io nu-s samanta lui ticu` to da` tot am slabit fro 6 kg saptamana trecuta....sic sic sic grasele lasa-ti kilele in treaba lor ca stau ele acolo cu un scop bine determinat. Estem?!

fara nominalizari


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii.... Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

anina,pupici dulcineei

mai, eu o tot astept pe Gabitza cu vestea...nu mai am somn...
hellooo,de ce ne tii pe jar?

cred ca va parasesc ca am un somn de nu mai vad nici tastele...
azi am fost la monica(monica-elizabeth),prietena noastara cu Mihnea si copii au fost niste fericiti ca nu se mai vazusera de 1 an si ceva....asa ca teme am facut dupa ora 8 mai mult adormiti

somn usor si visele frumoase sa se impineasca daca nu a daoua zi, cat mai curand....si ...si eu va iubesc

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:


caut tot ce se poate despre simptomele dupa operatia de colecist
tata nu mananca, e slabit ,n-are putere, ameteste...uuuuffffff

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Pai o fi de la operatie? Ia vezi cum sta cu ficatul.






***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

daca e cu declaratii, si ion va iubesc, fara numar, fara numar !!!

n-am apucat sa citesc, ca acu apare barbaru si tre sa il slujesc fara sa respir S a facut muci si eu inca mai tusesc, asa ca mi-s cu nasu in batista... am facut o supica pt S maine si neste ceva-uri pt nea .

ma duc la baie (noie, stiu ca nu ma mai crezi )

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Oana, ia pune mana si ce mai trebuie si slujeste, cu tot cu mucii tai !
Gabrielo, sanatate la tatic, sper sa nu fie nimic grav.

Care, cine, ce mai zice acilisea? Mi-e frica sa ma bag in pat de teama ca nu o sa pot sa adorm de cat de obosita sunt... who's keeping me company??

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Haideti, ca daca nu o zic, pe urma nu scap nebatuta si nici frumusetea asta stralucitoare si mintea sclipitoare nu ma mai scapa:

Imi sunteti atat de drage toate ca ... ca ... nu pot fara voi!


There, I've said it!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput