Prietenie la plesneala - cap.20 (wow)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

in sfarsit,reusescsi eu sa ma loghez si sa pot scrie un mesaj...
ce sa zic....la cat mai multe capitole,si am vazut acum ca primul capitol a fost deschis exact de ziua mea...
si daca tot se lasa cu declaratie,fac si eu una,all the nebunakes....voi ma ajutati sa trec peste zilele grele...si am mai spus-o am devenit dependenta de voi!
,ce veste buna.....ma bucur enorm pt aida...chiar ca stie DD ce face!


MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

in sfarsit,reusescsi eu sa ma loghez si sa pot scrie un mesaj...
ce sa zic....la cat mai multe capitole,si am vazut acum ca primul capitol a fost deschis exact de ziua mea...
si daca tot se lasa cu declaratie,fac si eu una,all the nebunakes....voi ma ajutati sa trec peste zilele grele...si am mai spus-o am devenit dependenta de voi!
,ce veste buna.....ma bucur enorm pt aida...chiar ca stie DD ce face!


MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!


mie imi place ca "ne loveste" pe toate! nu ne cruta deloc! la problemele cu PC-(reurile) astea.

sa va fac declaratia ca sa pot trece la somn...
pe voi de la mic la mare! la kg ma refeream!
sunt dependenta rau de forum. hasbandul stie ca am intrat in "club" mai baga si el cate un ochi aici si-mi mai spune:"da le iubesti tare pe fetele alea!" ati auzit???? FETE!!!! ca io-s la randul babelor, (tinere)!

gabito, sanatate tatalui tau. stiu ca persoanele in varsta se refac mai greu dupa operatii, nu toti, dar in general. regimul e sfant! si multa odihna are nevoie pentru refacere. stiu ca branza de vaci, cea proaspata e buna pentru ficat. dimineata , inainte de orice mancare. si ceaiul de ciocoare, e amar dar ajuta ficatul.
sanatate!

va dulce pe toate si pe cele care dorm. vise frumoase.






*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************


~ Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie~
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Stiati ca.....Trecerea alimentelor din gura in stomac dureaza 7 secunde. Parul omenesc poate suporta o greutate de 3 kg. Penisul unui barbat,are, in medie, de 3 ori masura degetului sau mare, dela mana. Osul dela sold este mai tare decat cimentul. . Inima unei femei bate mai repede decat a unui barbat. Exista in jur de 3 mii de milioane de bacterii in fiecare din laba piciorului tau. Femeile clipesc de doua ori mai des decat barbatii. Pielea corpului omenesc cantareste de doua ori mai mult decat creierul. Corpul tau utilizeaza 300 de muschi, numai pentru a se mentine in echilibru, cand sta in picioare. Daca saliva ta nu poate dizolva un anumit aliment, nu-l poate savura. Femeile au terminat, deja, de citit acest mesaj. Barbatii continua sa-si masoare degetul


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii.... Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Bag de seama ca voi sunteti duse cu capu` si nu aveti nici o sansa sa va reveniti.....da` si io va iubesc.......mai Gabriella, s-a operat acu doua saptamani doar nu te astepti sa joace la nunta, tu nu te uita la Soso ca s-a refacut rapid bey, ticu tau are o varsta, eu am zacut aproape o luna cand am facut op SEU.
Ma duc sa-mi culc odrasla.
Noapte buna si linistita!


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii.... Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Urari si de la chiulangii. La multe capitole, impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Citat:
citat din mesajul lui babylina

Urari si de la chiulangii. La multe capitole, impreuna!


Imi pot pune o dorinta?... pestisorule de aur?


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii.... Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Fetele cochetele va iubesccccccccc si ioooooooooooooooooo (se pune?)


MB n-am primit PM dar lasa ca i-am dat "plicu"(spaga) si astept Pm

Mishule poze vedeta nu-i neam pe nicaeri .Mai am o singura sansa (la o prietena).Oricum mai am o droaie de poze si daca vrei si poti pune-le pe mailul comun sa vada si gajicile

Koky imi pare atat de rauuu.............

Oano ce i-ai luat pana la urma organului tau???


Coano' nu te mai codi atat si vino de ne-arata cele doua liniute


Restu' pup tare apasat







Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!


Voiam sa zic spaha ptr Misha


Si utasi sa-i Dea Dumnezeu asa cum ia dat sarcina sa o si duca pana la capat Aidei.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Imi schimbai semnatura. Pfoai, ce ti-e si cu dragostea asta ... Bine macar ca asta a voastra e safe and sound, locsorul meu unde vin si ma descarc!

I love you in the way I understand love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Rhoneea, te-am fericit si pe tine cu parola. Care-i treaba cu pozele pe mail, sa stie si eu!!

I love you in the way I understand love.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami
Penisul unui barbat,are, in medie, de 3 ori masura degetului sau mare, dela mana.
[...]
Femeile au terminat, deja, de citit acest mesaj. Barbatii continua sa-si masoare degetul


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii.... Am zis!


sa mor io daca nu l-am masurat si io pe al meu si chiar ma gindeam ce nevasta fericita aveam daca eram barbat!

...si a-propos de clipit: violeto ia aminte ce sa-i raspunzi daca te intreaba Mihnea : la scoala, profesorul intreaba: care este cel mai rapid lucru din lume?
Unul zice: clipitul
Altul zice: lumina
Bula de colo: diareea
Profesorul: pai de ce Bula?
Bula: pai cind te apuca, n-ai timp nici sa clipesti, nici sa aprinzi lumina

babylina am crezut ca ne-ai uitat!

Am trimis pe mail o prostie! Nu ma bateti prea tare, va rooooog!






***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput