Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 ( 259 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Yaia, ce artist ai tu acasa , sa-ti traiasca si sa mai faca frumuseti.

Cecilia, am vazut si frumosul tau, tare curioasa sunt cum va reactiona cand va avea un fratior/surioara.Ii plac bebeii ?



............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme
ajutoarele lui Mos Craciun


daaaaaaaaaa, daca nu ii ia mami sau tata me in brate

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Erina, iti multumesc eu in numele Delfinashului pt. complimente. El e la gradinita acum si sper eu ca doarme, dar o sa-i transmit negresit. Multumesc!

Mihaileasco, traisi telenovele in tinereti? Lasa, bine ca au trecut, noi sa fim sanatosi si Mihnea sa inceapa sa manance mancare gatita. Nu mai mananca nici ce gateste bona? Ca parca din supa ei manca...Ai incercat sa-i dai paste, ca nu face asa mare mizerie...

Cecilico, ai incercat sa-i dai dimineata lui Cristi paine cu unt, paine cu branza topita etc.? Ca nici Tudor nu prea mai accepta dimineata fructe...si am inlocuit. Fructe serveste dupa-amiaza...ii pun boabe de strugure in castronel si asa frumos ia cate una si o baga in gurita....cand baga cate 2 odata sau isi umple gura cu ele, e semn ca s-a saturat si nu mai vrea...incepe si le suipa zdrobite prin casa...

Citat:
citat din mesajul lui Sabina
iar eu nu am facut nici macar dus, si sunt o grasana si nu am cu ce sa ma imbrac.
Si ion comisie e unul din profesorii mei favoriti din toata periOADA DE STUDII SI O SA MA FAC DE RAS


Sabina, tu te faci de ras ca esti grasa sau ca nu stii pt. examen? Cum pt. examen stii si nu vad de ce te-ai face de ras daca ai fii grasa, nu ramane decat alintul...si bataita ce o primesti de la noi...hai, sa te vad inapoi cu examenul luat, bine?

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina_22
yaia, am vazut creatiile lui Tudor! M I N U N A T E!!!


Multumim!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Sabinule, bafta la examen, tinem pumnii!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=8" target="_blank"> Clipe de viata 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Yaia, m-a topit inimioara din pom!.. delfinasului cu motor.. Sau nu mai are motor?


Acum are motoare, toata ziua trrrr-luieste si brrrr-luieste cu cate o masina in fiecare mana. Doar cand plimba camionul cel mare e cu un singur motor!
Multumim mult!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

sabina - bafta!fa-i praf!
papanash - intrebai de eliza...uite aici 2 poze de azi.
http://picasaweb.google.com/stefitza13/Revelion2009?authkey=CTlTmsuollc&feat=directlink
va pup mult....nu mai pot sa stau.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sabina, esti sanatoasa ? Restul se rezolva, calmeaza-te si concentreaza-te pe lucruri cu adevarat importante. Bafta maxima !

Gabitz, multumesc de poze, e o scumpa

Cecilia, cum sa ma supar, ai dreptate, o sa insist mai mult pe solide, dar daca nu vrea prea mult, ii dau lapte in continuare, mi-a zis si medicul sa nu ma stresez prea tare, laptele e inca de baza la varsta asta.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme
ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna ziua. Uite ca azi nu am dat in branci cu munca, dar nici de forum nu am avut timp.

Pentru ca ieri v-am cam deprimat cu filmuletul despre criza, azi incerc sa va amuz (user: publi, parola: toti): http://www.220.ro/HYkiFifvR2/Buzdugan-Farsa-Cu-Nasu-La-Radio-Zu.html
Vedeti ca se incarca mai greu.

Sabina a facut foarte bine la examen, nu am apucat sa verific daca a postat si ea. Dar sigur trebuie felicitata! Sabina, sari cu beutura la interval!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, acum ca te-ai vazut cu examenul luat, baga niste optimism si la cura de slabire. Pai se poate? M-ai si suntat azi la intalnire si imi anulasem toate angajamentele pentru tine.


Deci pe Sabina nu am vazut-o azi cum a promis. Dar am vazut poze: cu scumpa e Eliza bombonica in costumul roz si cu lucrarile superbe ale delfinasului (despre care aflu ca e motorizat si ma intreb ce s-o fi postat in urma despre asta si iar am ratat).

Si am mai remarcat ca a revenit cumatra in forta, slava cerului, mi-a tinut si mie locul.


Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Luy, mai merge sa iti raspund tot "neata"? Pup cucuiata, sper ca e ok acuma.

Papanash, nu stiu daca esti musai deplasata sa il lasi sa isi arate talentul, dar sapa de lemn scrie pe tine cand vei inlocui toate suporturile pentru operele lui de arta. Eu una nu m-as risca in perioada de criza. Si sa stii ca subscriu la parerea Ceciliei, nu stiu daca e tocmai bine sa bea laptic dupa fiecare masa. Laptele baloneaza si normal ca apetitul nu e tocmai infloritor.





Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput