Copilasi din 2002 (54) Suntem alaturi de Emma !

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Multumim, Cristina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:



Andy e bolnav..are laringita si am trecut pe antibiotic,ne luptam cu febra...ma tot uit la asta mica sa nu ia si ea.

Cristina baietelul tau e un scump.

Nu prea ma simt in stare sa scriu,stand in camera cu Andy am vrut sa vad ce face Emma si Aida.Ultimul ei measj m-a cutremurat.
As vrea sa le scriu ceva da nu stiu ce,ma sa le dea D-zeu putere .

tuturor


laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Laura, mersi,si lui Andy sa se faca mai repede bine! Poate n-o sa ia si cea mica de la el!

Am plans cand am citit mesajul Aidei. Ma gandesc mereu la Emma, la Aida, la sotul ei. Of, Doamne, prin ce trec!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Laura, sanatate multa lui Andi. Si sa speram ca nu se va imbolnavi si Alexia. Numai bine tuturor! Aveti grija cu virozele care bantuie!


Iubire si putere pentru Emma - sa ne rugam in fiecare zi la ora 13.
my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, dragi mamici !
E....fara cuvinte, ce i se intampla Emmei, Aidei si lui Laci !
Despre noi....am avut un weekend plin, ne-am bucurat si noi de zapada, desi, nu asa de multa, ca altadata.
Iata, dovada !
Laura, insanatosire grabnica lui Andy ! Sper ca e mai bine ! La fel si Alexia, sper ca e bine !
Cristina22, vrem poze cu omu' de zapada !
Merg sa vad si eu, pozele Cristinei din Germania !
O zi cat mai faina, va doresc !






Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Emma este in gandurile si rugaciunile noastre!

Nina-da' ce distractie ati avut!Da' ce bunici de gashca aveti!!
Parca e o papusa Kiki, asa imbujorata.

Poze cu omu' de zapada n-am reusit sa fac, ca i-a si cazut capu'
Acum e primavara la noi.Astazi vor fi temperaturi de pana la 10 grade.Asteptam ghioceii


cristina si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Cristina22, atunci asteptam poze cu primii ghiocei !
Cristina_C, ce emotionat a fost Bobitzu dupa ce a suflat in lumanari ! Si ce frumos se potriveau, costumul rosu cu bujorii din obrajori !
Ca tot a pomenit Cristina22 de bujorii Cristinei. Tare imi place si mie cum arata imbujorata.
Bunicutele se mentin tinere si ele, pe langa noi. Sper sa am si eu, asa tineret si copii in preajma, cand 'io fi de varsta lor !
Cristina_C , am recunoscut bradul din Suceava, din pozele Elenei. Foarte frumos !!!
Faorte frumos, minunat e si ce au facut fetele din Timisoara pentru Emma si Aida !

O zi cat mai frumoasa, tuturor !








Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna si de la mine!
Ieri n-am avut puterea si starea necesara sa scriu, dar v-am citit, sufletul meu sufera de ceea ce citesc la subiectele Emmei, am citit si povestea Pusyketei (sora Brendeimitran), si m-a rascolit, asa ca n-am putut scrie nimic pe nicaieri.
Nina, aveti o familie superba, cu mari si mici, adevarat a scris Cristina22, bunicutele sunt tare de viata, iar toti formati un tot parca indestructibil, sa dea DD sa fie tot timpul asa!
Cristina_C, l-am admirat si eu pe Robert in poze, ce mare s-a facut, dragul de el! Am vazut ca l-ai dus la kung-fu. De cand l-ai dus? Ii place?? Ca si Andrei vrea, dar trebuie acum sa stau sa caut un club mai apropiat de noi!
Laura, sper ca e mai bine Andy deja acum! Multa sanatate si refacere rapida!
Cristina22, m-ai distrat cu omul de zapada ca i-a cazut capul! Saracutul! Nu puteti sa-l resuscitati?
Lucia, cum e burtica? Cum te simti? In ce saptamana esti? Parca ziceai ca pe 28 mergi la echo, nu? Atunci afli/aflam si ce detii in burtica?



Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:



Multumesc tuturor ptr gandurile frumoase si urari...Andy e mai bine,adica nu face febra,da nas curgator si tuse inca la greu.

Cristina ce faceti?

Lucia si eu astept cu nerabdare sa aflu ce ascunde burtica

Crisla maica-mea in gradina sunt deja ghiocei

Nina imbujorata.

Katty




laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Multumim. Si copilasii vostri sunt niste scumpi si niste frumosi. Am vazut o poza cu Kiki cu ochelarii de soare/de zapada, ce bine ii sta! Si cu asa un grup, Nina, sa te tot distrezi!
Katty, prin octombrie a inceput sa mearga la Kung Fu si ii place foarte mult, si ce face acolo, si de antrenor.
Azi a ramas fara dintisorul din ce in ce mai clatinator, l-a scos stomatologul si i l-a dat sa-l puna in cutiuta. Acum doarme cu el sub perna, de fapt cutiuta e sub perna si se asteapta gaseasca dimineata ceva de la Zana Maseluta- dar vrea sa-i lase si dintele, sa se uite la el numai, nu sa i-l ia. O sa-i aduca o periuta noua de dinti, ca era timpul s-o schimbe pe cea veche si inca ceva mic, surpriza. La care sa ma astept de acum, tot la unul de jos sau la unul de sus?
Tot azi a mai fost si controlul medical pentru inscrierea la scoala, dar mult mai lejer decat controlul de 5 ani de la pediatru (azi a venit o asistenta). L-a pus sa recunoasca niste forme - cerc, triunghi, patrat, romb apoi sa le deseneze, sa se deseneze si pe el cu cat mai multe detalii, sa-si scrie numele, a urmat un test de vedere, unul de auz si unul de pronuntie si totul a mers bine.




Mergi la inceput