Cum s-a nascut galusca mea iubita

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rodica P spune:

Am citit povestea voastra ai fost foarte curajoasa si meriti sa fii foarte fericita alaturi de familia ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rodica P

Am citit povestea voastra ai fost foarte curajoasa si meriti sa fii foarte fericita alaturi de familia ta!

Rodica si Stefan-Daniel
poze o-1 an, poze 1-2 ani, poze 2-3 ani, noi doi


Multumesc! Va pup dulce!

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

draga mea,

de o gramada de vreme n-am mai intrat pe forum si uite, colindind pe-aici, am dat peste povestea ta frumoasa. mi s-au derulat ca un film, cuvintele tale, si am luat parte, de departe, in timp si spatiu, la trairile tale din ziua aia..... momentele astea, o mama nu le uita in veci. ne aducem aminte de imagini, de sunete, de mirosuri si, mai ales, de trecerea de la vis la realitate si-apoi iar in vis, intr-o clipa de fericire pe care n-o putem explica...

sa va traiasca iubitii!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Tot felu' 2009"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

bertha, felicitari pt galusca ta iubita! sa va aduca numai bucurie!
mi-au dat lacrimile, e tare emotionanta povestea ta. si eu am 2 copii, pereche si-mi dau seama ca m-a binecuvantat D-zeu.

O zi plina de bucurii!
Eliza & Florence Maria & Stefan Takeshi
Nasterea broscutei
PoZe CaLdE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

foarte frumoasa poveste
sa va traiasca minunile si sa va aduca numai bucurii

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=15" target="_blank">Sofia - Clipe de viata ( ma1 & ma2 )


Mami Marina - Gospodina

Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Monet, ca de obicei, te-ai exprimat atat de frumos si cuvintele tale mi-au mers drept in inima! Va pup dulce pe voi, cele 3 fete frumaose

Eli, Marina, ma bucur ca v-a placut povestea. E o poveste frumoasa, asa cum sunt toate povestile nasterii puilor nostri dragi. As vrea ca peste ani sa citeasca si ei aceste povesti, sa vada ce emotie si ce bucurie a starnit venirea lor pe lume. Va multumesc!

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edimar spune:

doamne,bertha sa-ti traiasca comorile ,sa-ti bucure sufletul si inima,sa fie sanatosi!Am retrait tot ce ai povestit,pt ca am nascut cu o zi inaintea ta tot o fetita la acelasi spitalfelicitari inca O DATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Citat:
citat din mesajul lui edimar

doamne,bertha sa-ti traiasca comorile ,sa-ti bucure sufletul si inima,sa fie sanatosi!Am retrait tot ce ai povestit,pt ca am nascut cu o zi inaintea ta tot o fetita la acelasi spitalfelicitari inca O DATA


Iti multumesc din toata inima! Deci sunteti mai "batrane" cu o zi Pai vino la Clubul scutecelor, sa povestesti cu noi, subiectul se numeste "Cozonacei de noiembrie-decembrie 2008"

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Sa-ti traiasca puii foarte frumoasa povestea
Cum zicea o alta mamica, cand citesti povesti asa bine spuse iti amintesti de propriile povesti

Oana, mami de
Ana Maria (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008)
si Paul-Victor (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006)
noi4
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=19" target="_blank">Clipe de viata 2008
1 martie 2009
Priveste partea buna a lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaRusu

Sa-ti traiasca puii foarte frumoasa povestea
Cum zicea o alta mamica, cand citesti povesti asa bine spuse iti amintesti de propriile povesti

Oana, mami de
Ana Maria (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008)
si Paul-Victor (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006)
noi4
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=19" target="_blank">Clipe de viata 2008
1 martie 2009
Priveste partea buna a lucrurilor


Iti multumesc mult! Si mititeii tai sa traisca, sa fie sanatosi si norocosi! Ai dreptate, toate povestile sunt emotionante si te fac sa retraiesti niste clipe unice si minunate.

Bertha, mamica a doua comori - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)


poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput