Puiuti de randunici 2008!! (172)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Lyvy, fataaaaa, ce frumoasa e Iris!! Sa-i mananc eu ochisorii ei frumosi! Si bradul este minunat, mi-a placut mult. Iar Mosulica Iris m-a dat gata, bunicii vad ca sunt topiti dupa ea! Normal, cu asa o frumusete!! Trebuie sa o pazeasca bine tati mai tarziu.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Gata , plec si eu ca acum tipa omu' dupa mine daca-s gata. Si cand colo, eu forumesc in loc sa ma pregatesc pentru masa de Craciun!!!

Va urez un minunat Craciun alaturi de familii, cu multa caldura in inimi si in suflete si sa ne bucuram de minunile mici care trec prin primul lor Craciun.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ce tare e Iris, ce se mai pupa in oglinda!
am vazut-o si pe Alice, ce de cadouri si la voi!
noi ne pregatim sa plecam la ai mei, ramanem acolo peste noapte..eu voi pune pozele dupa Craciun..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

spor la pregateli, Clau!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, DRAGELE MOSHULUI!!!! CRACIUN FERICIT!!!
sa aveti parte numai de bucurii si fericire! pt unele acest Craciun e magic, pentru ca este primul petrecut in 3, pt altele in 4, pt altele in 5...6...etc . chiar, ririan, daca ne citesti, vrem si noi pozeeeee de la primul Craciun in gashca mare!!!

La multi ani Crstianilor, Cristinelor si mie pe langa ele , cica ma cheam si Cristina! yuhuhuhu!!!

A venit moshul pe geam!!!! a venit un mos adevarat! teo s-a bucurat, nu s-a speriat, alex era in extaz, daduse in balbaiala, iar calin a fugit si a plans, dar si-a revenit repede cand a dat de cadouri

poze...nu avem, pt ca am avut 2 aparate foto si o camera video cu baterii descarcate!! recuperam azi!
pana atunci, dragele mele dragi, petrecere frumoasa, zile inmiresmate cu aroma de scortisoara si cuisoare!



ps: lyvy: vad ca a ajuns moshuletul pana la urma!!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Buna dimineata lui Craciun!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Clau, Luny, merci, merci, maaaaaaaaaaaaama ce s-au umflat ficati in mine de mandra ce sunt de printzesa!!

Ariel

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

LA MULTI ANI SI ARIEL!!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Craciun Fericit fetelor! sa fiti sanatoase, puii la fel, familiile voastre, sa fiti linistite, senine, vesele!
Va pup, va iube !


Am musafiri, vorbim pe seara!

Pa,pa,pa

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucatar-AS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE!SFANTUL CRACIUN SA VA BINECUVANTEZE SI SA VA LUMINEZE SUFLETELE!
LA MULTI ANI TUTUROR CRISTIENILOR SI CRISTIANELOR!
LA MULTI ANI BBILOR ANIVERSATI AZI!
L-am vazut pe gineremeu Mosuletz,am vazut Mosul Iuliei,am vazut Sufletelul frumos langa bradut,am vazut Ursuletul fericit,pe tiza Duracel fericita cu atatea
jucarioare,pe Andreea de cris,pe mosulita Iris frumoasa foc,si tiza de Alice plina de cadouri!
Vom pune si noi pozici.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput