Puiuti de randunici 2008!! (171)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Clau,a trecut deja buba!azi a dat cu capul de comoda din surfragerie:plansu ca plansu,dar m-am speriat rau ca am impresia-sper sa fie asa-ca a dat exact unde e creierul mic!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008





Simo, nu te ingrijora, sunt sigura ca a fost doar impresia ta. Stiu ca ne gandim la ce e mai rau cand se lovesc puiutii nostrii din pacate. Rebecca azi si-a prins degetelele la un sertare si a plans o gramada...







mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

gudinde,la fel zic si eu:poze cu reteta speciala de friptura.
Maria,am vazut pui dragut!Ce pianina are el!
Roxana,saraca Amira!
Nico,sanatate puiului!
Miha,felicitari pt dintos!Merci pt cuvintele tale,sunt constienta de ceea ce spui,dar si latura financiara face parte din viata noastra,si inca bine,si cand ai probleme o perioada luunga nu poti sa fii fericit in totalitate.Mda..asta e,nu avem ce face decat sa asteptam si sa sper eu la un serviciu decent.
Cuscra,socrela e pensionara.
Clau,felicitari Rebecai si pt dintos si pt somnul lin!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

super fain clau, l-am chemat si pe randunoi sa vada

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Clau,ce dragut filmuletul!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

miha ai pm..
clau ce bine de voi ca dormiti.. felicitari ptr dintos, tot inainte!! iar cadourile de sub brad sunt fix...cadouri de la Doamne Doamne! si eu ma surprind zilnic minunandu-ma de copilul meu si multumind Cerului ca mi l-a trimis...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Stela, . Si mie mi-a venit indemnizatia pe luna asta chiar pe 15 dec. Oare de ce nu a ajuns la tine?? Ai putea sa dai un telefon la posta sa-i intrebi ce s-a intamplat...

Plec si eu la nani.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Clauhehe de cand nu te-am mai vazut Te-a furat craciunul asta de tot Bravo pt dintosi si pentru noptile linistite Ca sa adoarma seara eu zic sa le reglati somnul de pranz...al meu pica lemn la ora fixa ...dar trag de el sa nu adoarma uneori mai devreme, daca vad ca doarme prea mult la pranz ii aprind lumina...chestii d-astea, nu brutal dar nu-l las sa doarma cand il apuca si cat vrea
Nicoleta ce pacat ca nu s-au dus mucii aia Vladutz se pare ca i-a dovedit , a avut dreptate Raluca, dupa ce s-au ingrosat au disparut ...si lasa ca nu-i un cap de tara antibioticul, nici chiar asa...decat circ de sarbatori si tot la antibiotic sa ajungeti
Mihatraiasca dintosul In sisteminseamna ce cred eu? ?
Pup cucuie de barosan(cu intarziere ) si amira ...am vazut-o pe papusa de Amira cum da tarcoale bradului si iar m-am uitat la stecherele alea care nu stiu nene cum stau la locul lor la voi ca la mine copilul e mare mare fan prize
Stelanu dispera fir-ar sa fie
Gudinde io zic sa te imprietenesti cu baietii de la IT/soft (daca exista asa ceva) , stiu aia sa scoata niste rapoarte tzac-pac direct din "tabele"....nu cred sa existe firma fara asemenea resurse de valoare Siiii...n-ar fi mai buna friptana separat de desert ? Zic si eu
Bubudespre ce site e vorba ca nu m-am prins desi am mai citit o data in urma Si tu te apuci de negot, ca pe Ariel vad ca furat-o negotul cu totul
Lunys-a reparat burtica lui Mufa azi?
Lianaaa hai ma, expediaza musafirii aia ca e tarziu , ce naiba
Va pupa mama , noapte buna


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

azi, ca tot am fost in Unirii cu trebi, am fost si in parc..au montat si acolo o gramada de cabanute de lemn cu vin fiert, turta dulce, colaci secuiesti, mici, gratare...etc etc..ar fi dragutz daca nu ar fi tiganie, ca asa e mereu acolo... este un brad mare, o sanie trasa de reni, ce par reali, haios aranjamentul, renii cu luminite din poza stelei...na, ca am si eu langa casa! dar e ff aglomerat, tot mai bine in IOR la Clau..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Miha, Stela, Luny, multumesc frumos! Asa e , sunt minunate cadourile astea de la Dumnezeu..., zilnic ma minunez de copiii mei si cu fiecare zi care trece ii iubesc mai mult, daca asa ceva este posibil...
Si da, Razvan o manevreza foarte bine pe surioara lui, se joaca mult ziua impreuna , iar el o plimba in brate prin casa sau de manuta. Sunt minunati, le-am facut multeee poze zilele astea cu bradutul, Rebe e haioasa rau, de cate ori trece pe langa brad fura cate un globulet iar Razvan il ia si-l pune la loc!

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mimo,electrician il faci pe Vladut.
Clau,in card intra banii,mai astept maine si vad care-i treaba.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput