Pepenasi de iulie-august 2008 (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

flo uite www.bebecurier.ro/product_info.php/products_id/2067" target="_blank">aici bavete de unica folosinta

eliza ce scump e Filip

_

Marina de ANA SOFIA 05.08.08

POZE

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

aha

scaun de masa: Chicco Polly de la carrefour cu 460lei acum 2luni cu 2 rotzi ,multzumita de el

acum tre sa iau scaun de mashina,ca noi circulam zilnic cu mashina si scoica o urashte mai nou si inca vreau sa-i iau tzarc ia sa bag un ochi pe google



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

imi da si mie careva pm cu mail-ul?sarumana



http://b1.lilypie.com/M20sp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

kimmy citit povestea,foarte frumoasa,mi-am adus aminte de nashterea mea,care de altfel o simt de parca am vazuto la TV...adiq io am fost gravida??si am si nascut???




Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

ANILASA - eu stiu ca poti oricand sa faci cerere sa primesti banutii pe card. La Eliza am facut cererea dupa vreun an... timp in care i-am primit la posta.

CAMY - sa fie intr-un ceas bun "verdele" la bebelus, si sa dea DD sa vi se implineasca visul cat de curand!

Fetele, mie nu imi place cartea cu 366 de povesti. Sunt foarte foarte scurte, naive, cu personaje "romanesti" - Gigel, Ilinca,.... Hmm, na, nu mi-au placut mie. Am mai dat si o gramada de bani.
Am luat azi insa doua carti grozave de la Regis, cu numai 13 lei! Nici nu credeam ca mai exista carte de povesti cartonata cu 13 lei! Am luat www.cartea-mea.ro/carte/pinocchio--i10138-ssu3g22dt927mk18gslqb5flet2" target="_blank">Pinocchio si www.cartea-mea.ro/carte/alice-in-tara-minunilor--i10137-ssu3g22dt927mk18gslqb5flet2" target="_blank">Alice in tara minunilor , aveam dinainte Povesti de Ch Perrault, si i-am zis libraresei sa imi aduca si povestile lui Andersen.
Sunt fara poze colorate, dar scrisul e mare. Desigur, sunt pentru copilasi mai de 4 ani si mai sus, dar pretul e grozav. Eu nu mor de drag sa dau pe o carte cu povesti 4-500 de mii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

aha mi=am mai adus aminte

una din fetele mele de la salon a intrat azi in Echipa WELLA WINNERS ROMANIA!!!!sunt foarte fericita!!si Maria doarme de 2 h deja,la ora asta..hmm ceva suspect

si am sa-i fac si filmuletz cum sta ea in 4 labe



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

bine ca a amintit ankalaura de carte,o am si eu si nu-mi place...nishte povesti tare tampitzele dupa parerea mea!!



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

La multi ani pt toti piticii!

Pls nu ne uitati cu votul...cred ca v-am innebunit, noi fetele care suntem in concurs, dar noi mai avem azi si maine...

http://www.gradinite.com/site/ConcursFoto/detaliiPoza/217-ioana-rebeca.html

Ieri am fost la medlife pt eco sold si abdomen, este ok la sold, iar cea de la abdomen - are reflux dar stiam, o perioada i-am dat motilium, doar vreo luna si nu i-am mai dat...oricum a luat bine in greutate si am zis pas picaturi
am facut si hemograma...toate bune si frumoase, nu s-a marait asa tare ca i-a luat sange si mai mult ca trb sa tina mana dreapta, sa nu se frichineasca...si s-a pus pe un urlat in masina, vreo 20 min nu s-a linistit, a si varsat...cred ca si de durere, de nervi, nu este nicio mare amatoare de plimbat cu masina... cand am ajuns acasa era fresh, nu mai avea nimic, vesela, cu gura pana la urechi

Camy ma bucur mult tine, de data asta va fi bine, ai multa credinta si Dzeu te va ajuta!

pitica mea la fel, sa nu dispar din vizorul ei ca-i prapad...o las sa planga ca nu am ce face...asa nu mai pot face nimic, nici la buda, nici sa mananc

azi am iesit afara si a dormit o ora, adevarul ca nu este frig afara, chiar placut

noi am comandat tarc, este de lemn, de-asta mi-a recomandat dr ei pediatra...abia astept sa vina varul din UK cu el

http://www.mothercare.com/Mothercare-Babyden-playpen/dp/B000JFC978/sr=1-1/qid=1229520896/ref=sr_1_1/277-0783787-8939966?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=60432031&mcb=core

si am mai luat o chestie f misto, sa o vedeti...insa nu o fol, dar am luat-o sa o aibe

http://www.crazytoys.ro/jucarii/Jucarii-interactive-24/LeapFrog-2006/6777/Centru-de-activitati-Learn-Groove.html

tot dr mi-a recomandat

va pup
bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Am uitat sa va intreb, piticii stau cu degetul in gura?
Ioana este prietena cu degetul, si uneori isi face rau, ca atat isi baga degetul in gura ca si varsa
prefera degetul decat suzi

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElizaClara spune:

Marina e superba fetita ta imbracata in costum po****r!
Bufi votat Ioana scumpica! Bafta la concurs!

http://picasaweb.google.com/elizaclara78/Filip?locked=true#

Mergi la inceput