Fiv in Ungaria 48

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Nu am mai scris de mult, dar acum cred ca as putea sa ii spun Mamibriei si altor fete care sint interesate cum s-a intamplat la mine.
Z10 = 15
Z12 = 18
Z14 = 50
Z17 = 257
Z19 = 446
Z21 = 587
valoarea a inceput sa nu se mai dubleze. In z26, dupa ce val a ajuns la 1350, am inceput sa sangerez. In uter nu se vedea nimic, dar nici pe trompe. S-a luat decizia sa fac chiurataj. DUpa chiuretaj, val Bhcg a inceput sa scada, dar f putin. La 3 sapt dupa chiuretaj am avut o val de 300. Dr-ii cred ca a fost o extrauterina care se elimina singura. Se elimina, dar cu multe dureri si sangerari.
Mamibria, nu vreau sa te descurajez, si sper ca la tine este bine. Sau, in orice caz, nu la fel de problematic ca la mine.Iti doresc multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Gyongyi, multumim pentru noul capitol. SA FIE CU NOROC ! Esti trup si suflet !
Va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

Fetele, am promis ca tac pana saptaman asta, dar acum nu mai tac. Cred ca mi s-au adeverit simturile.
Am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ.
Asa ca.... M-am resemnat.



Ariana1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Espe, cat de bine am ras...paqi te mai miri? Vai si cati sunt de astia...cumnata mea merge la un dr din Craiova si i-a facut 2 IA fara nici un tratament de sustinere a sarcinii. Apoi i-a zis ca nu-i barba-su bun..Vai si amar de noi cu asa doctori.

Mamibria, eu te sustin mai departe. Ceva imi spune ca va fi bine si la tine. Cred ca mai poti astepta cateva zile. Poate ca nu toate sarcinile sunt ca la carte...Zadori stie cel mai bine...dar mai bine decat el...Dumnezeu. Iar Dumnezeu face niste minuni de care sa ne dam seama. Daca am fi ramas gravide imediat, fara efort, poate ca nu vedeam minunea.

Dumnezeu sa-ti fie alaturi tie si celorlalte prietene ale noastre si sa faca minunile astea mai repede.



Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Ariana1, eu zic sa nu te iei dupa teste...Liana stie...Bafta mai departe si sa iei medicamentele.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Ariana, nu te resemna ! Fruntea sus si fi increzatoare ! Cunosc o fata care a facut 4 teste de sarcina, din ziua a 10 pana in a 14, toate au fost negative, iar Bhcg a fost super. Asa ca aceste teste nu sunt concludente, trebuie sa-ti faci testul de sange si sa ne dai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Buluna : LA MULTI ANI ! Sa ne traiesti multa sanatate iti dorim si sarcina usoara. Te pup

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

buluna e ziua ta si nu zici nika?ha?tie ca dai de beut?
La multi ani sa fii iubita si fericita.te pupp

Espe muma io chiar nu te intelegce puii mei ai mai cautat acolo ca doar ii stiai..in fine ...acu ma intreb la cat de oarba era aia..oare a vazut ceva ca lumea sau nu..ca de inflamatia aia ma lasasi mascan'am auzit aa ceva..cred ca Zadori se crucicand auzi asa ceva..io zic sa ai rabdare pana pe 22 si atunci vezi ce si cum..te pupp
Ariana in ce zi esti muma de te resemnasi???tu nu stii ca pana nu vezi rosu mai sunt sperante..mai stiu io pe una asa resemnata ca tinemai are putin si naste..haii capu sus.
ali te pupp
zap tu ce mai faci iubita?
daniela ce face optimista mea iubita?pup io

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

Liana, eu pe 7 am facut embriotransferul, deci sunt 10 zile. In mod normal, ar fi tb. sa se prinda pana acum. Dar nici sanii nu ma mai dor, nu ma mai doare nimic in afara de cap, care ma doare de vreo 5 zile, de obicei la mine asta e simptom clar de ciclu.
Este adevarat ca de la utrogestan iti intarzie menstruatia?

Ariana1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Liana, eu ASTEPT. Stau mai mult la pat, ma mai plimb prin casa, nu am niciun semn, nu ma doare nimic. nu simt nimic (asta nu stiu daca e de bine)

Mergi la inceput