Copilasi din 2002 (53) Suntem alaturi de Emma !

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

anda, nici nu stiam ca sunt si la baieti pantofi cu shpitz, cum le zic io. Pana la urma, de care ai cumparat ?
Chiar am citit la "Timisoara, Impreuna", ce serbare mare aveti, maine. La Mall, toata gradinita ! Doamne, ce o sa fie acolo ! Sper sa reusesti sa faci poze, ca sunt minunate pozele tale !
Ai o pasiune frumoasa !







Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Anda, Matei este cel micut, are aproape 8 luni abia... Medicul a zis ca e bine, sa am rabdare...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)



Dragaaaa mic, e clar. Multi inainte. Sa va treaca repede.
las' ca va-nvatz io pin la urma.






Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Anda, nu-i bai!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

vineri e ultima zi de scoala la noi, avem vacanta pana in 5 ianuarie cand trebe sa fim la scoala la 8;15 am ...
planuri de vacanta avem de stat la mosie .. avem bradut acolo, am luat cadouri si vineri cand merg baieti vor decora casa cu beculete.
Eu o sa merg de duminica, pt ca am un parti vineri seara si stau sa ma refact dupa party :)).
nimic impresionant pt vacanta planuri nu avem

Julian a primit notele pt primil trimestru de scoala.. impresionata pana peste cap, am stiut ca o duce bine, dar pe hartie e mult mai bine de cat ma astepta. Are 99% din note 3 - adic a aia inseamna peste nivelul clasei si are doi de 2 care in seamna nivelul clasei.. in rest nimic nou de la noi.. o sa imi fac timp sa pun ceva poze si sa sc poate maine mai mult.. :)

pup si multa sanatate

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

'neata, fetelor! Si noi, ca toata lumea, vacanta de vineri. Dar la noi ceva mai multa. Incepem scoala pe 9 ianuarie. Aici abia pe 6 ian, se sarbatoreste Craciunul, asa ca mai ciupim cateva zile de vacanta. Inca nu avem evaluarea, cred ca abia vineri o primim.
Nina, nu cred ca ajungem pe 24... vom vedea. Afara ninge si drumul nu cred ca va fi asa usor. Noi plecam cu masina. Posetuta e foarte frumoasa. Dar mai frumoasa e posesoarea . Si zambitoare ca de obicei. Si da, ma incumet la gentuta . Imi place sa croiesc si am masina de cusut, asa ca va fi mai usor de facut. Acum ce-o iesii... vom vedea . Sper sa am ce iti arata.
Anda, superbe pozele tale, are dreptate Nina.
O zi frumoasa la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

deci toata lumea inspre vacanta cu avant. parca si eu astept pauza asta cu mare nerabdare.
Teribil ce-mi place de Julian. Ce-mi doresc si eu freza aia la Edi. Inca ma lupt cu bunicele...sa-i accepte pletele
Cit despre Cristinuca...leita mama sa nu va deochi. Mandra foc.
Devoska, adu si niste zapada cu tine . Parca n-are farmec Craciunul fara...

Cit despre pasiunile mele....is pe locul n-shpe...acu chiar studiam cu interes atelierul piticilor, caci ne straduim din rasputeri sa nu alunecam pe panta aia cu calculatoare si capu-n device-uri...suntem cam dependenti de astea toti in familie...prin natura meseriilor. Edi nu se lasa nici el mai prejos...

Sa ne tineti pumnii azi la serbare, sa iasa dansu' bine si fara shpitzari . Am optat pentru niste ghetute pina la urma. O sa pun poze maine.

mamicile si toate galushtele.






Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devoska spune:

Anda, chiar acum ninge! As arunca putina zapada deasupra Romanie, daca as putea, dar dupa ce ajung si eu la mama acasa . (Ce egoista sunt...)


Trebuie sa revin si sa-ti spun din nou ca pozele tale sunt superbe. Unde ai facut poza aceea cu iarna, banca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Citat:
citat din mesajul lui devoska

Anda, chiar acum ninge! As arunca putina zapada deasupra Romanie, daca as putea, dar dupa ce ajung si eu la mama acasa . (Ce egoista sunt...)


Trebuie sa revin si sa-ti spun din nou ca pozele tale sunt superbe. Unde ai facut poza aceea cu iarna, banca...


pfuuu ce iubesc iarna. rau de tot. mi-e dor de zapada dinaia maaare cum aveam in copilarie. woow ce bucurii aveam...
poza cu iarna ii facuta iarna trecuta undeva intr-un satuc prin austria. uite AICI si restul pozelor de-acolo. exceptional loc. culmea e ca si Edi imi mosteneste pasiunea. pozele cu mine si Cos (husbantu') is facute de al mic...

pusike ca fug la maaarea serbare




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:



Uf, a trecut cu bine ziua de ieri Serbarea a fost frumoasa, copiii emotionati...a fost super...
Pun cateva poze, nu am foarte multe deoarece am avut ceva probleme cu aparatul foto

http://community.webshots.com/album/559784763XeuLEB?start=180

Speram sa va placa

Laura, bine ai revenit
Multi Alexiei si lui Andy. Ai doi copii frumosi foc

Anda, bine ai venit in club
Am nevoie si eu de cateva lectii de la tine faci niste poze...
Ii tinem pumnii stransi lui Ed azi sa fie totul OK la serbare si asteptam poze

Devoska, nu fi rea trimite la Resita si Timisoara putina zapada ne dorim foarte mult
Asteptam poze cu posetutza Sarei sunt convinsa ca va fi foarte frumoasa

Nina, foarte frumoasa posetutza, ca si printesa care o poarta
Mai stii ceva de Helene_C? Mai citeste oare ce scriem? Ce mai fac comorile ei? Multi

Cristina22, ce mai face Andrei?
Oradea la apel



Francisca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
Nicole, bravo lui Julian, baiat destept si istet !
Uite ca si in Ro, vacanta incepe de vineri(dupa ultimele ore de curs) si tine pana pe 5 ianuarie ! Doar ca nu se incheie semestrul, decat in februarie, cand vor mai avea o vacanta de 1 sapt.
Va fi cam greu sa-si reintre in ritm copilasii, dupa sarbatorile de iarna.
anda, multumesc !
Dar tu ne citesti mai de demult, dupa cate observ.
Abia astept sa vad pozele de pe picasa, ca de la serviciu nu pot sa le vizionez.
Succes la serbare !
devoska, ce frumos ca le ai cu...croitoria si cusutul !
La mine, mama e croitoreasa.
Abia astept sa vad ce gentuta frumoasa isi va face Sara !
Francisca, ma bucur ca ati ajuns cu bine la serbare ! Pozele le vizionez mai tarziu, ca....alerg si eu la serbare !
O dupa-masa si o seara cat mai faine ! Pe maine, fetelor !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput