Copilasi din 2002 (53) Suntem alaturi de Emma !

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Multumesc ca va ganditi la noi, eu nu prea mai am timp sa intru, daramite sa scriu... raceala lui matei m-a acaparat cu totul... Azi la control a fost ok, nu are nimic la plamani, nici in alte parti (un discreeeet rosu in gat, dar e de la muci), sper sa nu mai tina mult ca uite tati pleaca iar, pana joi, apoi ma astept sa stea acasa in urmatoarea luna! Stefan este ok, avem aspirator nou si sper sa se vada efectele folosirii lui!

Va pup pe toate si pe toti!

LA MULTI ANI SARBATORITILOR!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la multi ani Bogdan si Robert.. si sorry ca nu am timp de stat pe DC...

cristina si karina muaaaa pt flacai mari si frumosi



Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna fetelor..am fost si noi de muuult in clubul vostru,dar lipsa de timp m-a facut sa nu mai fiu activa pe DC doar sa citesc.Acuma stau mai mult acasa ptr ca pe langa Andy ,mai am o fetitza Alexia.Andy e bine ,se pregateste de serbare si in toamna mergem la scoala.
Sper sa ne reprimiti in clubul vostru





laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Nu am fost f clara...Matei e racit, nu eu, eu doar obosita rau... ca nu dormea noptile... de la muci. E mai bine acum. Dar mai avem.

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Va pun doua poze cu minunile mele

http://good-times.webshots.com/photo/2770397810103994286kuSjhs
http://good-times.webshots.com/photo/2597946070103994286ndlTTy

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Laura, sunt frumosi amandoi, sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!
Si am vazut ca lui andy i se schimba dintisorii. La noi nimic, nimic, sa ma astept prin primavara, chiar vara, poate? In aprilie avem vizita de 5 luni la stomatolog si o sa vedem atunci cum se prezinta atunci.
Foarte emotionat Robert azi, inainte de serbarea de ziua lui de la gradinita. Am lasat aparatul, sper sa-i faca si poze.

Nicoleta, Gabbriela
Nicoleta, bine ca Matei e mai bine si ca aspiratorul isi face treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Cristina multumim.Sa stii ca noua au incepit sa ni se schimbe dintii dupa ce a implinit 6 ani.Au inceput sa cada rand pe rand.Acuma s-au oprit..asteptam sa creasca cei doi din fataSi Andy e ff emotionat inainte de serbare,tot repeta azi dimineata poeziile.

Nicoleta sper sa va faceti bine cat mai curand



laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Karina, asta da, aniversare ! Important este ca Bogdan e sanatos !
Succes la serbare, azi, Vlady si Robert !
Cristina_C, tu nu participi la serbare ?
katty, bravo ! Sigur sarbatoresti, azi !
anda, bine ai poposit la noi in club ! Lista e veche, chiar de prin 2003, asa se face ca esti si tu pe lista si nu mai stiai. la inceput a fost lista cu mamici de 2002 si abia apoi a copilasilor din 2002.
Si tocmai am observat ca nu mai exista o multime de capitole. Doar de la cap. 25 incoace. Si ce frumos era sa avem randurile scrise despre puitzii nostri, cand erau mai mici. Of !!!!!
Ce face, Ed, se pregateste de serbare si el ?
Laura, bine ai revenit si tu ! Ce frumos, esti mamica de 2x ! Si ce dragoste mare are Andy pt. Alexia !
Nicoleta, chiar ca asa se intelegea ca si tu esti racita.
Bine ca sunt doar mucozitati la Matei si nimic mai mult.
Cum e cu aspiratorul ? Sau e prea devreme pt. primele impresii ?
devoska, daca spui ca e usor, astept indicatiile pe e-mail sau aici, pe PM.
Cu ce veniti in Ro ? Chiar in ajunul Craciunului ajungeti acasa.
Si Cristinucai ii place sa coasa. In toamna, ne-a facut cate o surpriza cu nasturei cusuti de ea, pe o bucatica de material, la fiecare.
Te incumeti la geanta ?
Cand a incheiat gradinita si-au facut toti copiii cate o posetuta tesuta la rame pt. tesut, daca iti mai amintesti cum aratau ramele acelea ce le foloseam si noi, cand eram in clasele mici.
Uite, rezultatul !
Nicole, voi ce mai faceti, cum sunteti ? Ce faceti de sarbatori ?
Va imbratisez si va pup !
O zi faina, tuturor !







Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Nina, chiar am constatat ca s-au evaporat subiectele mai vechi, cautam sa vad daca am amintiri cu puiul de pe-aici. Nu-i nimic, noi sa fim sanatosi.
Edi e la grupa pregatitoare, daaa, ne pregatim de serbare, ieri am cautat de-am facut okii ca melcul dupa papuci si pantaloni negri , si oricum mi se pare naspa rau costumatia. Dar e la dansuri, e impus...asta e. In final am gasit dar era sa lesin cind mi-au aratat la mall modele de pantofi de baieti din lac negru ascutiti. Sa nu ma intelegeti gresit, da io am o problema cu asta mi s-au parut horror...

Nicoleta, si Ed face exact la fel. I-a prescris doctorita lui acu citeva zile Imunorezistan junior impreuna cu picaturi Garasone de pus in nas!! desi alea se pun in oki. A zis ca stie ce vb. Am incercat dar sincer nu cu prea mare incredere. Insa vad ca i-a trecut in 2 zile. Si el muceste cite o luna cind il apuca, dupaia face otita..etc etc. Acu s-a dus ...chiar f repede.

pup fetele




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Anda, Matei este cel micut, are aproape 8 luni abia... Medicul a zis ca e bine, sa am rabdare...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput