Mamici si burtici de Baia Mare (14)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:



pai m-am trezit si i-am dat sa manance si i-am lasat pe ei sa doarma ca sa pot lucra la calendar...

melly...ce probleme existentiale ai tu de dimineata...pune-i pungile in brate...sau nu stiu, pedepseste-l tu cumva, cere-i taxa de "gunoi care nu e dus" ...si la noi e simplu, el duce gunoiul intotdeauna...

pupacim micuta "om de zapada"... las' ca nu e gelos marc, e bine sa aiba carla de unde alege, nu ?

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Melly, nu stiu exact ce sfat sa-ti dau, cum e mai bine sa faci. Gandeste-te daca nu cumva se compenseaza cu ceea ce face el pentru tine. Si al meu lasa uneori dimineata dezordine pentru ca se grabeste la serviciu, daca ma trezesc cu fundul in sus si eu sunt nervoasa in momentele acelea. Dar daca ma gandesc ca de fiecare data cand merge la cumparaturi imi face o surpriza sau ca ma suna de la serviciu sa-mi spuna ca ma iubeste, imi trece repede. Cred ca e important sa existe un echilibru. Legat de gunoi, la noi doar el il duce dar eu il scot din cos si-l pun langa usa. mamica furioasa.

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:



Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

la noi nu prea sunt chestii de genul suna sa imi spuna ca ma iubeste sau cine stie mai ce!!!deja ne pupam o data sau de 2 ori pe zi!!!dapoi un "te iubesc " cam rarrrrrrrr!!!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Melly io inteleg ca-ti place fontul asta, da' chiar sa postezi de doua ori acelasi mesaj? Glumesc, desigur. Sincer, pe mine ma deranjeaza putin la ochi, ca prea sare in evidenta,. Eventual lasa fontul, da' schimba marimea. Las-o pe cea normala si ar trebui sa fie super ok. Oricum, la ultimul mesaj a fost mult mai bine. Sper ca nu te superi. Mi-am spus doar parerea. Iti citesc mesajele oricum ar fi scrise ele.
Cu vasele... ce sa zic. Noi amandoi lasam vraiste si amandoi strangem, de multe ori unul dupa celalalt. Fiecare cand are timp. Nu facem o tragedie din asta. Si asta se intampla de cand a inceput Cezara sa mearga si sa imprastie toate cele. In casa mea e o dezordine de nedescris, da'nu ma mai stresez de mult timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

mia dat eroare si am crezut ca nu la trimis asa ca l-am mai dat o edata
!!!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Dragos tocmai s-a trezit special ca sa ii ureze prietenei lui Stefania inca 5 lunite sanatoase si multi, multi ani fericiti mai apoi!
[red]Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

Neata fetele !

Cam tarziu..., dar Madalina nu vrea sa stea singura, trebuie sa stau cu ea. Acum caraie in patut.

[red]Anca[/red}, super Craciunita ta.

M-am distrat vazind subiectul de azi. Cine ce face. Melly, stai linistita ca peste tot sunt discutii de astea, eu string dupa tine, tu dupa mine... Dimineata si eu bombani prin casa ca e dezastru. 2 ore tot strang. Dar compenseaza cu altele. Iar cu vasele nu mai am treaba decand am masina de spalat vase. E super practica.



va pup si poate ne intalnim si azi.

Clau si piticii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

pai da cum, si Stefi s-a trezit special sa-i ureze lui Dragos da puturoasa de masa' n-a aprins calculatorul pana acuma
deci multi si pt Dragos la frumoasa si rotunda varta de 6 lunisoare

Melly, dimineata cand pleaca la servici da-i un pupic si pune-i pungile in brate sa vezi ca o sa le duca

Anca81 imi place la nebunie omultetul de zapada

Mihor ai un bebe superb, sa-ti traiasca.

si eu ies azi ca trebe sa ma duc dupa calendare, apoi la sora-mea si sa platesc niste taxe, nu stiu ce drumuri aveti voi da nu vreau sa va incurc si sa veniti dupa mine, vedem, poate de intalnim dupa ce-mi termin toate comisioanele

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauco spune:

LA MULTI ANI la Dragos!!! de la noi
javascript:insertsmilie('');jajavascript:insertsmilie('');vjavascript:insertsmilie('');ascript:insertsmilie('');

Clau si piticii

Mergi la inceput