Mamici si burtici de Baia Mare (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

buna dimineata...ce ziceti de asta, e ora 7 si 40 si eu nu dorm...:)
dau eu un de ceai sau un virtual, nu de alta dar cafea nu beau ... sa aveti o zi frumoasa, frumoasa...

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

ariana...ieri ne-am gandit la tine, anca81 si cu mine, ne-ar placea sa te vedem...doar ca nu putem iesii fara pitici...ce zici, facem cumva sa stam la o poveste?

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi

Intre noi, baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

'neata

Malinka, si eu m-am trezit azi devreme, Carla inca doarme. Sunt super cizmulitele, ii sunt insa mari, ii vin pana la genunchi E trendy

Ana, mamica de Alex, bine ai venit

Melly, super filmuletul.

Anca, multumim pentru capitol

Ma doare capul de mor, offffff

Intru acum sa vad pozicile de la intalneala.

Edit: sunt super pozele. Moama, cate suntem

Avem si noi o poza noua: My first snowman

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Buna dimineata!
Malinka multumim pe ceiuc.
Anca81 de la Dragos pt micuta Snowgirl. Sper ca nu e Marc gelos
Daca iesiti pe la 13, vin si eu dar s-ar putea sa intarzii putin. Merg cu Dragos la dr la bilant si abia de la 12 are program, iar piticul trebuie sa manance pe la 12:30-13. Vad eu cum fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

Buna dimineata si de la noi!!!multumim de pepsi!!!racoritor!!!da cum de nu dormi draga malinka la ora aia???

anca81 ce omuletz scump ai tu acolo!!!ce fericire in privirea ei!!!multi pupici de la noi!!!

mai fetele eu am o intrebare!!!out of topic!!!daca exista o regula stabilita bine intre doi oameni (sa le zicem X si Y) si regula este de ex. : luni si joi se duce gunoiul de X iar miercuri si sambata de catre Y ?ei bine pentru X se facu vineri si stau pungile de gunoi si asteapata sa fie duse!!!ce ar trebui sa faca Y???sa le duca sau sa mai astepte o zi???

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Ana hai inca 4 mesaje si ai scapat.

Pe unde o fi Mireille nu are nimeni nici o veste? Precis e ocupata cu puiul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Melly Mai da' ce probleme existentiale ai tu de buna dimineata! Eu nu l-as duce. Sau l-as duce pana...in masina lui, sa le gaseasca dimineata. In mod sigur le-ar lasa la container si alta data n-ar uita. La noi regula e mult mai simpla. El il duce totdeauna, asa ca nu ne mai batem capul al cui e randul.
Da' ce-ai patit de scrii tot timpul cu caracterele alea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Anca, si de la Snowgirl pentru Dragos. Si pentru Marc, bineinteles.

Melly, Y ar trebui sa-l ia de urechi pe X si sa-i puna pungile in pat sau pe televizor sau unde-i place lui mai mult sa stea

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

ancaurn imi place mult fontu asta!!!e nasol???sa nu mai scriu asa???no bine adevarata problema sunt vasele !!!am incercat sa scriu altfel da nu mi-a iesit!!!regula e cine face de mancare celalt spala vasele!!!ei bine de data asta nu a facut nimeni dar si-a facut el lui ca eu nu mananc seara si a lasat bucataria varza, asta se intamplase luni seara !!!si acu nu stiu cum sa fac ca deja cam tot timpu face asa!!!le lasa si zice: "le fac mai tarziu cand trec pe acasa", si nu trece of corce sau ii zic sa le faca dupa ce termina de mancat dar nu...el zice "maine dimineatza" si etc.!!!stiu ca sunt banale dar sincer nu vreau sa ajung sclava cuiva!!!poate exagerez dar asta e

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

ancaurn imi place mult fontu asta!!!e nasol???sa nu mai scriu asa???no bine adevarata problema sunt vasele !!!am incercat sa scriu altfel da nu mi-a iesit!!!regula e cine face de mancare celalt spala vasele!!!ei bine de data asta nu a facut nimeni dar si-a facut el lui ca eu nu mananc seara si a lasat bucataria varza, asta se intamplase luni seara !!!si acu nu stiu cum sa fac ca deja cam tot timpu face asa!!!le lasa si zice: "le fac mai tarziu cand trec pe acasa", si nu trece of corce sau ii zic sa le faca dupa ce termina de mancat dar nu...el zice "maine dimineatza" si etc.!!!stiu ca sunt banale dar sincer nu vreau sa ajung sclava cuiva!!!poate exagerez dar asta e

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele

Mergi la inceput