Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

apropo de faza cu unde-i cupilu, barbata-miu e atat de stresat noaptea ca fata adoarme in pat cand mananca, incat se ridica la verticala si m-ar da jos din pat ca m-am suit pe fata, sa ma dau de pe ea. stresul isi spune cuvantul din pacate.

poze
povestea nasterii
_
Daca pentru o clipa Dumnezeu ar uita ca sunt o marioneta din carpa si mi-ar darui o bucatica de viata, probabil ca n-as spune tot ceea ce gandesc, insa in mod categoric as gandi tot ceea ce zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Nikoloci e dulce rau mandruta ta craciunita. Dai in poza asta de ce plange ? A spalat-o catelul pe fata ?

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David


OH nu....catzelul nu are voie sa se atinga de ea...dar ea avea mai multe jene...unde e tzitzi, ce puii mei este asta in cap, iar rosu asta e cam tzipator unde e rozul meu de bebelush???.. iar blizul....ma fac eu mare si il sparg la mami in cap

MERRY CHRISTMAS EVERYONE

karina maimutzica Craciunitza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Am un joc frumos si nitzel stupid ...pentru mame care nu au ce face.
Raportez eu sunt in poza HAVE FUN

http://www.macysbelieve.com/#/BeClaus?view=email&eid=ss.7048f560-2fb0-4c7a-9092-88c28e9b3da7.xml

MERRY CHRISTMAS EVERYONE

Karina maimutzica Craciunitza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76
metoda de adormit care la mine da rezultat 100%: luat in brate, leganat cu putere ca si cum ai bate unt intr-o sticla si suierat crancen in urechea lui. Adoarme intr-un minut, metoda luata din cartea lui Karp "Bebelusul meu este cel mai fericit", unde sunt o gramada de trucuri



Saracul copil! Incerc sa vizualizez metoda asta, dar mi se face parul maciuca. Eu zic ca suieratul ala crincen il da gata, Felicia! Esti sigura ca adoarme si nu se preface?

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Giulianna, te grabesti tare cu comanda aia la bimbomarket? As avea si eu ceva de comandat, poate ne cuplam ca sa iasa transportul mai ieftin.

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Fetelor, eu n-o sa ajung miine la intilnire. Daca tot s-au facut azi 8 saptamini de la nastere, miine ma invrednicesc si eu sa ma duc la consultatia de 6 saptamini. O las pe Ania cu sotul si ma duc cu metroul, ca traficul din Bucuresti ma scoate din minti.


Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Moniiiiicaaaaa ai mai facut test ? Ceva vesti ?

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Da Moni..tzinem pumnii stransi!!!

MERRY CHRISTMAS EVERYONE

Karina maimutzica Craciunitza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

eu sunt relaxata odiseei hai sa va spun faza de aseara
dupa baie, culcat copil, pus la el in patut pe la 10,30 (cu o seara inainte, din comoditate, a dormit cu noi)
ora 7,15 dimineata. Ma trezesc ca este lumina afara. Zic sa mai dorm ca nu ma grabesc la serviciu. Dar de ce nu ma duc la serviciu? Pentru ca sunt gravida si am lasat-o mai moale. Si daca sunt gravida unde este burta? Burta nu mai am pentru ca am nascut. Si daca am nascut..unde-i COPILUL? COPILUL, UNDE ESTE COPILUL? Am zburat pana in camera lui, dormea ca un ingeras, dar in secundele alea, pana am ajuns la patut, aveam tensiunea 20. Am pus de cafea, am si baut-o si l-am trezit eu. Era ud pana in gat, s-a dezmetcit de-abia dupa ce l-am schimbat si si-a amintit ca-i este foame



metoda de adormit care la mine da rezultat 100%: luat in brate, leganat cu putere ca si cum ai bate unt intr-o sticla si suierat crancen in urechea lui. Adoarme intr-un minut, metoda luata din cartea lui Karp "Bebelusul meu este cel mai fericit", unde sunt o gramada de trucuri


Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei




Esti B E S T I A L A !!!

Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/3082351940/in/photostream/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)

M-am facut mare si-o sa ma mai fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nausica

Fetelor, eu n-o sa ajung miine la intilnire. Daca tot s-au facut azi 8 saptamini de la nastere, miine ma invrednicesc si eu sa ma duc la consultatia de 6 saptamini. O las pe Ania cu sotul si ma duc cu metroul, ca traficul din Bucuresti ma scoate din minti.


Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference


Bafta !!!!!!! Te asteptam cu vesti bune !!!

Le: inteleg ca maine se anuleaza intalnirea....sau pot sa merg doar eu, nu ar fi prima oara cand ma duc singura la intalneala cu mamicile

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput