Redoutistele fidele La Redoute France (155)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

Buna seara,vreau si eu sa ajut.Imi trimiteti detaliile pe PM va rog?
Pupici

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unique spune:

Tot scotocind am dat peste site-ul asta http://genieboutique.co.uk/ care se pare ca livreaza si in Romania pt 7,50 lire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

In ultima vreme au fost multe fete care au zis ceva de genul "eu nu prea am timp sa citesc la subiect,dar daca faceti ceva si e nevoie sa dau un mail,ceva,va rog dati-mi si mie un PM".
Numai ca n-am stat sa notez cine a zis asta.Stiu numai ca erau destule persoane.


Unde am mai vazut am mai trimis si eu PM-uri cu adresa de mail, sper ca nu te-ai suparat.
Maine iau si eu la puricat capitolele vechi si sa trimit PM-uri la fiecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Fetele care ati dat comanda la babypoint spuneti-mi si mie daca ar mai fi trebuit sa primesc vreo instiintare de la ei in afara de confirmarea comenzii, am comandat pe 24 noiembrie, am primit confirmare si de atunci nimic. Ei zic ca marfa ajunge in 9 zile lucratoare, care au trecut de mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

Am trimis si eu datele.

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meddana spune:

buna dimineata!

am primit un mail de la reduti cu prix ronds 5,7,10,12,15,30 euro valabil pana pe 22 decembrie

asta pt fetele care au unde sa comande

azi o sa mai caut si eu pe forumuri unde sunt subiecte cu laredoute.dau adresa mea de mail si apoi trimit la Jasmine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

Fetele care ati dat comanda la babypoint spuneti-mi si mie daca ar mai fi trebuit sa primesc vreo instiintare de la ei in afara de confirmarea comenzii, am comandat pe 24 noiembrie, am primit confirmare si de atunci nimic. Ei zic ca marfa ajunge in 9 zile lucratoare, care au trecut de mult.


Salut!

Si eu am dat una mica acum 2 sapt si nu am primit nimic!


Fetele care ati comandat pe lr imi puteti da si mie codurile de cadou...pls!

Va pup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

Fetele care ati dat comanda la babypoint spuneti-mi si mie daca ar mai fi trebuit sa primesc vreo instiintare de la ei in afara de confirmarea comenzii, am comandat pe 24 noiembrie, am primit confirmare si de atunci nimic. Ei zic ca marfa ajunge in 9 zile lucratoare, care au trecut de mult.



Am comandat de multe ori la babypoint. Stai linistita ca vine coletul la posta insa trebuie sa astepti 3-4 saptamani. Ultima data mi-au trimis coletul la reprezentantul lor din Bucuresti ca sa nu mai platesc taxa postala.

www.andreialmeu.piczo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

'Neata !

Am vazut si eu ca s-au mai ieftinit unele produse de pe LR, in special cateva pe care i le-am luat fiica-mii cu prix mini acum sunt cu 2-3 eur mai putin ... Oricum, daca aveti posibilitatea sa vi le comandati, vi le recomand cu caldura: www.laredoute.fr/vente-t-shirt-enfant-fille-prix-mini.aspx?productid=324140429&documentid=201208&single=false&categoryid=49080073 br / br / " target="_blank">set bluza + helanca, www.laredoute.fr/vente-t-shirt-enfant-fille-a-grande-impression-prix-mini.aspx?productid=324140564&documentid=201208&single=false&categoryid=49080073" target="_blank">T-shirt cu maneci lungi, chiar si www.laredoute.fr/vente-t-shirt-enfant-fille-manches-longues.aspx?productid=324148918&documentid=344708&single=false&categoryid=49080073" target="_blank">tricoul asta cu maneci lungi... si or mai fi o groaza, dar mi-e si frica sa ma uit, ca ma apuca zgariatul pe oki

Dierna, inca n-am apucat, scuze, azi sper sa am mai mult timp la serviciu.

Am primit raspuns de la Elphege Tignel, este aproximativ aceeasi formulare a raspunsului, cu accent pe ce am intrebat eu, si anume legalitatea clauzei teritoriale in lumina noilor reglementari europene privind piata unica si libera circulatie a marfurilor. Am mai gasit ieri niste site-uri unde poate ar merita sa scriem, o sa le mai studiez oleaca si va dau de stire...

off-topic: Am primit aviz pentru comanda Quelle pe care am facut-o in 14.11.2008 Si gata cu shoppingul online deocamdata...

O zi frumoasa va doresc !



Mergi la inceput