Redoutistele fidele La Redoute France (155)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

158

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Jas, multumim de centralizare!

Fetelor! haideti ca suntem o gramada,dar mai avem nevoie de inca pe atat; am strans 158 in mai putin de o saptamana, ce facem cu restul...idei, ceva? cine mai da veste si pe unde?

Clau, pana la urma cu comanda de la Boohoo te-ai lamurit? te-ntreb ca mi se pusese pata pe o rochita de acolo si cand am vazut ce-ai scris mi s-a cam taiat...

April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

nimeni nu mi-a raspuns nimic, am scris deja 2 mailuri. maine initiez refuzul la plata. Sunt extrem de neseriosi, citisem rewiuri ca stau prost la relatii cu clientii, nu raspund la mailuri dar nu credeam ca mi se va intampla.

Am platit 60 lire si am primit o curea si pantaloni scurti cu sclipici. Bataie d ejoc! O fi fost o greseala dar sa raspunda macar la mail sa zica ne pare rau...ceva...orice. Dar vad ca imi dau ignore.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Clau, naspa treaba. Bine, ce e drept ca si redutii pana raspundeau ti se acrea.
Poate totusi binevoiesc sa raspunda ca intr-adevar mi se pare super nasol sa platesti 60 de lire pe mai nimik. Deci o sa imi iau gandul de la rochia cu pricina.


April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Partea proasta e ca aveam acolo cadouri pt tot neamul. Sunt si cu banii luati si fara cadouri. Ma bazam mult pe ele...

Edit: si nici nu am ce sa fac cu cureau si cu pantalonii de blugi scurti cu sclipici argintiu prin ei. Niste porcarii.

de comentat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Secman spune:

Buna fetelor,

Am timis si e adresele la Jasmine, sper sa ne ajute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Jas, multumim de centralizare!

Fetelor! haideti ca suntem o gramada,dar mai avem nevoie de inca pe atat; am strans 158 in mai putin de o saptamana, ce facem cu restul...idei, ceva? cine mai da veste si pe unde?

Clau, pana la urma cu comanda de la Boohoo te-ai lamurit? te-ntreb ca mi se pusese pata pe o rochita de acolo si cand am vazut ce-ai scris mi s-a cam taiat...

April


Centralizarea merge greu pentru ca e peste mana sa-ti faci cont pe un forum doar ca sa-ti dai datele. E mai simplu sa stai pe margine si sa astepti ca o mana de oameni sa-ti rezolve problema. Ar trebui postate mesaje din partea grupului pe toate forumurile si oferita o adresa publica de mail, altfel personalitatile mai pasive nu misca un deget, chiar daca asta ar fi in interesul lor.

Pentru ce care n-au elanul necesar sa-si creeze conturi pe forumuri, exista extensia BugMeNot pentru Firefox, click dreapta si "login with bugmenot" in campul in care vi se cere numele de user si parola; daca exista un cont public Bugmenot pe acel forum, va veti putea loga si transmite mesaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Dierna, esti minitehnicus

eu cred ca maine iau un capitol de prin iulie, de la reduceri sa vad cine mai scria si dau PM-uri iar; tre sa depasim faza asta

In plus, si dupa ce ne apucam noi de formulat plangeri , tot mai dureaza ceva pana primim raspunsuri.


April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emushi spune:

am trimis si eu 2 adrese cu cod de client...sa speram ca merge....pupici tuturor si nervi de otel!

http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Am implinit 2 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

In ultima vreme au fost multe fete care au zis ceva de genul "eu nu prea am timp sa citesc la subiect,dar daca faceti ceva si e nevoie sa dau un mail,ceva,va rog dati-mi si mie un PM".
Numai ca n-am stat sa notez cine a zis asta.Stiu numai ca erau destule persoane.

Mergi la inceput