Pepenasi de iulie - august 2008 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

eu am culcat copilul la ora 15 si de atunci tot doarme..ceva suspect pt Maria atatea ore de somn in timpul zilei



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

AnnaBaby sa stii ca mi-ai facut pofta de vin fiert si ma duc sa pun la facut 2 cani sa ma rasfat cu sotul.Frumoasa foc Ioana craciunita.Seamana cu tine doar ca are ochisorii albastri nu?
Anaxena sa-ti fie de bine dantuiala.
Didi ce cumintica a stat la poza Aida.E o scumpica.
Ileanna sa stii ca si Ralu se trezeste o data pe noapte sa pape pe la 4 sau 5.
Fug sa pun si eu cateva poze de ieri pe picasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Tecky, . pai da, in poza pare cuminte, dar sa o fi vazut in realitate

Am mai pus poze noi si in albumul Aidei de la pepenasi
EDIT: dupa cum observati, cu greu facem poze fara nimic de ros in gurita (chiar si in aia cu carticica in mana scopul era tot degustatul paginilor )

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Jos kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Wow Tecky ai facut deja bradutul, ce frumos e!!! Cum a reactionat Ralu? E interesata? Ioana seamana cu mine iar ochisorii cred ca i-a mostenit de la soacra, ea ii are albastri, ea si sora sotului. Asta daca nu se schimba culoarea, eu tare as vrea sa-i ramana asa ochisorii...

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Tecky, ce bradut frumooos!

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Jos kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Annababy noi nu am facut inca bradul,eram la socrii acasa.Ralu a fost foarte curioasa s-a tot uitat la brad pana s-a plictisit.
Am pus cateva poze de ieri pe picasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Didi am vazut si eu pozele in care baga in gurita tot ce prinde Aida.
Ralu este dependenta de suzeta!!!Fara suzeta nu vrea sa adoarma.Mi-e teama ca am sa o dezvat foarte greu cand va fi mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Vazut si eu pozici mumoase rau cu: Aidutza de Didi, Toma de Mitzi, Luca Andrei de Moni_or, Alexandra de Violeta, Raisa de Michellab, Andreea de Mina, Andreea de DMA, Raluca de Tecky , Ioana Maria de AnnaBaby, CLARA ANDREEA de DANA81.
Bai ce copii frumosi avem !

Mie imi merge foarte prost picassa de cateva zile. Si daca pana acum vedeam trei albume pe un rand, acum vad patru, dar se incarca greeeeu si mi se blocheaza laptopu . Asa ca e un mareee efort sa vad pozili. S-a schimbat ceva la picasa zilele astea? Sau numai la mine se vede si functioneaza altfel?

pup you all,

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
poze
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooka spune:

salutare

Ileanna si Sofi se trezea pe la 3-4-5 dim sa pape insa de doua zile adoarme pe la 10, se trezeste pe la 10.30, adoarme bine iar pe la 11 si se mai trezeste abia pe la 6 dim, in conditiile in care ultima masa este ori la 8.30 ori la 9.00 insa din punctul meu de vedere mai bine se trezea noapte ca acu mananca mai putin.

totalul pe o zi nu depaseste 600ml ceea ce inseamna ca masa aia de noapte n-o distribuie ziua ci pur si simplu a sarit peste..ah, si tot asa tzipa bey nene de-ti sparge timpanele zici ca e zdruli, da aia e, e a noastra si o iubim

pun si eu niste poze noi pe picasa ca ne-a facut cumnatu unele dragute..

o seara magica va doresc..

mami de Sofi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Io nu are rost sa va spun de cate ori mancam noaptea . Ca la Boti.

pup you all,

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
poze
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput