Cancer la san stadiul 3

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiki1970 spune:

Eu ma gandeam la fel, ca anul acesta sa merg la mare si sa ma feresc sa stau in soare prea mult. De abia astept sa mai merg la mare si mai ales ca plecam intr-un fel de tabara cu multi copii. Problema este ca trebuie sa-mi gasesc un costum de baie cu bustiera. Cele intregi vin foarte bine si nu se vede ca lipseste ceva(fizic).
Numai ca soare este in cea mai mare parte a anului, nu prea ai cum sa te feresti de el prea mult.
Inca o data mi se intareste convingerea ca toate trebuie facute cu masura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ciao lina scumpa . Ce faci? Se inchide operatia? Te

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Dragelor, cand nu scriu ori e bine ori e rau!
De data asta e de bine, cred, analizele au iesit ok, operatia se inchide si maine de ziua copilului, bag la vena, a sasea serie

Sper ca sa supravietuiesc fara surprize de data asta, ca mai am putin doar 2 luni si poate scap

Mi s-au retras gingiile foarte mult si s-au sensibilizat dintii, insa, inca nu se clatina, deci mai am o speranta sa nu ajung la proteza

in rest, numar zilele parca sunt un puscarias care abia asteapta sa scape

saptamana asta tre sa mananc fara sare si fara lactate si sa mor de stiu ce sa imi fac de mancare
Poate ceva fructe si salate, insa fara sare
Am luat niste piersici si erau vestede in interior, caisele nu erau bune de nimic, asa ca tot la ciresele noastre am ajuns, poate m-am fitzosit?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Lina, ma bucur cand aud vesti bune! VA FI BINE! Inca putintica rabdare!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Lina happy chimo day! ma gandesc la tine ,si eu o incep astazi pe prima. Te pup si ai grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Lina , Lemoni va si va tin pumnii sa suportati cu bine cura ... oooof dragelor

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Au trecut si astea 2 zile de chimio, inca imi este bine, sa vedem mai incolo...

Aida, ce bebelus o sa ai?
E fetita sau baiat?
Poate ar fi bine sa iti deschizi un subiect al tau, un blog,ceva, unde sa te gaseasca lumea si sa vorbeasca cu tine, pentru ca esti un om deosebit si avem ce invata de la tine,
si cu bune sau rele viata merge inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mika.86 spune:

Buna fetelor. Voiam sa va intreb daca stiti ceva de tratamentul injectabil cu vasc impotriva cancerului la san. Am auzit ca doctorul Babut de la o clinica din Timisoara ar prescrie acest tratament, dar nu stiu pe nimeni care sa-l fi urmat. Daca aveti ceva informatii, va rog spunetimi-le si mie. Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

oh lina nu are de ce sa iti mai fie rau , acum doar o sa scada analizele , ai grija la ciupercile din gura si mai ales fugi de oamenii raciti si evita totusi animalele. Huh , ma bucur nespus ca ai trecut cu bine ... cat despre gasit sa stii ca cine vrea sa vorbeasca cu mine da de mine ... este pus undeva nr meu de telefon ...
... cat despre bebel cel uratzel o sa fie baiat ... si speram si sanatos ...

mika eu nu am auzit , dar daca vrei ma pot interesa , doar sa imi dai mai multe detalii.

wow lina ce bucurie mi-ai facut , merci mult

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali02 spune:

La multi ani Linosobolino! (da, stiu, ieri a fost, eu azi mi-am amintit...) Sanatate multa sa-ti dea Dumnezeu si liniste sufleteasca.

Hai, spune-ne, cum ai petrecut?

Mergi la inceput