Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (5)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

LA MULTI ANI/ LUNITE CARLA!!! SA IMI TRAIASCA NORA SI SOACRA!


Eva in al noualea cer de LUCA NOAH (08.09.2008)

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN UNIVERSUL ACESTA
Povestea nasterii mele, Luca Noah

Luca se face mare!!!




“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

La mai multe lunite, Tudor Gabriel de Simo_ef!!!

Am vazut poze cu barbateii tai! F frumoase!


Eva in al noualea cer de LUCA NOAH (08.09.2008)

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN UNIVERSUL ACESTA
Povestea nasterii mele, Luca Noah

Luca se face mare!!!




“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Simo sa iti traiasca puiutul !!!! La mai multe lunite !

Sa verifici in lista daca am trecut tot ce trebuie

Anca la multe lunitze pentru Carla

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Buna dimineata,

piti vad ca e inca plina de energie, dar macar nu mai plangem, gangurim. Azi de dimineata tot gangurind a scos un "apa". Si vad ca insista copilul... Sa ii dau apa?

Anca la multi ani!
doctorita e aceeasi, momentan merg pe zicala - zi ca ea si fa ca tine.

Boo 260ml de la un san? da unde l-ai tinut ascuns?

Nerantula ai avut o noapte lunga.


fericita de - Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadumitru spune:

Neata si de la noi cu intarziere !!!!
Simo, Anca sa va traiasca copilasii si sa va bucurati de ei !La cat mai multe lunite!
Denisa asa patim si noi, suntem linistie numai daca mami e in picioare , danseaza, se plimba am facut poteca prin casa!!!!!! si la noi mai e si alta problema mananca si varsa si iar mananca si varsa deci toata ziua cu tzitzi in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

nu stiu cum aveti voi atata timp, mai ales mamicile cu doi copii, ca eu va citesc cu piti atarnata de tzitzi, iar cand doarme sunt furnicuta harnicuta, spal, calc, curatenie, mancare. si a mea doameeeeeeee, e asa cuminteeeeeee si tot nu am timp de toate

Carla si Tudor, la cat mai multe lunite sanatosi si cuminti!

simo

anca daca ai avea kilometraj la carucior l-ai da gata intr-o singura zi la cat de mult va plimbati te poti lua cu noi de mana, ca si noi ne plimbam muuult, dar de cand e piti cu nasucul infundat am iesit mai rar si stam mai putin

Boo sabinel am vazut ca ati vb de tzitzi mici si eu sunt in acelasi club si am laptarie, o vecina mai in varsta m-a intrebat daca am lapte si cand i-am spus ca da a zis: "pai sa stii ca vaca slaba si fara tzitzi da lapte mult"

Andy.p sa treaca si sa te faci rpd bine

Eva si bebe Luca

denisa.g si bebe Edwin

mergem si noi la plimbarica


Pozici
Mami super happy de Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

simo acum ne-am amuzat cu glumitele tale. ce barbatei ai tu acolo, sa-ti traiasca amandoi.

Pozici
Mami super happy de Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadumitru spune:

aaaa... si durerea mare este ca productia de lapte este cam slaba si veneam in completare cu laptic (nan1) dar acum nu mai vrea bibe, nu ca mi-ar parea rau , dar nu cred ca ii ajunge lapticul de la tzitzi ca se enerveaza trage de ea incepe sa planga ce mai, durere mare !!!! si dupa ce se chinuie mititica sa traga din tzitzi, putinul ala care este, il mai si da afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

neata, la amiaza

Sa fii sanatoasa scumpica Carla!

la cat mai multe lunite, Tudor!


Le:
Sonia are nevoie de ajutorul nostru!



mamica de puiutz Sebi (02.09.2008)

minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Salutare fetili!
Bine V-am gasit la scutece!!! Va citesc din umbra..n-am mai intrat ca n-am terminat renovarea, mai avem ceva detalii.
Lucas e cel mai dulce copil din lume, mananca, doarme, rade din tot sufletul, gangureste...sunt cea mai fericita!De vreo saptamana ii curge tare din gurita, stam toata ziua cu bavetica..or fi dintii...who knows?
Eva am ajuns cu cititul la postarea ta de ieri in legatura cu Diclofenacul, de asta am intrat....si eu ar fi trebuit sa folosesc dar pe prospect zice "se recomanda a se evita folosirea lui de catre femeile care alapteaza".Mergi la dr! sa treaca.
Maine mergem la dr pt bilantul lunar...vaccinul il facem pe 28 abia... cu 3 zile inainte sa faca 3 luni. Asistenta zice ca nu e nici o problema.
Pupici tuturor!


FERICITA MAMICA A LUI LUCAS (1 SEP 2008)

Mergi la inceput