Mamici si burtici de Baia Mare (12)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cladewel spune:

cladewel...bine ai venit si felicitari pentru fetita din burtica ta (am citit ca fetita e bebe)
spune-ne mai multe despre tine...la ce doctor mergi, cum o sa se numeasca pitica, etc...
Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...

bine v-am gasit.
eu merg la dr Florea in Baia Sprie. e foarte ok si doar datorita lui am putut ramane insarcinata deoarece sufeream de o infectie urinara urata care tot recidiva dupa ce terminam cu tratamentul prescris de alti doctori.
pitica e in luna a8-a imediat. doctorul ne-a spus ca 80% vom avea fetita. daca va fi asa o va chema Teodora Maria, daca va fi baietel il va chema Tudor.
preferinte nu am atata timp cat bebe va fi sanatos, poate fi sau fetita, sau baietel, ce-o da Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia.t

Buna fetelor.
Am intrat doar sa va spun ca Renata a nascut joi, 6 noiembrie, dupa multe incercari...pana la urma a ajuns la cezariana.Piscotelul este bine, nu stiu mai multe detalii, si astea le-am aflat de la colegul ei de munca. Daca mai aflu ceva, revin.


**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157607860891037/" target="_blank">Andrei


Felicitari Renata, refacere rapida iti doresc , multa sanatate tie si lui bebe.

MARINELA



P a t t y - la 10 luni

www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......

29 oct. 2008 primul , 01 nov. 2008 al doilea (incisivi central jos)

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Ufff, am racit, ce ma enerveaza. De aseara am simtit ca ma doare in gat si mi se infunda nasul. Sper sa nu se imbolnaveasca si Carla.

Azi avem 3 luni, the party is on

Malinka, dupa 13 merg la medic, as fi vrut mai repede dar piti a bagat acum la 10 200 ml de lapte (cu circ, asa cum ne-am obisnuit) si doar la 13 ii mai dau sa manance. Dupa aceea iti trimit mesaj, nu stiu cat stau, sa vad cum ma simt, dar ne intalnim sa-ti dau stick-ul, poate ai nevoie de el.

toate burticile si mamicile si bebicii

Mamica fericita de Carla Alexandra
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:


micuta Carla

sa cresti mare si sa fi cuminte

Felicitari Renata multa sanatate

WAW Patty e din ce in ce mai frumoasa

nikolleetta, mihor bafta in continuare

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns renataozana spune:

Buna fetelor,

noi suntem din ce in ce mai plini de personalitate,ne place doar in brate si pupacit.

Nicoletta curaj ,chiar daca e nasol rau trece repede mai ales dupa ce-ti ti copilasul mult asteptat in brate.

La multi ani micutei Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Bine ai venit!!!Daca era baiat, si noi tot Tudor i-am fi pus numele si acum ca stim ca e fetita, o sa o cheme Teodora ;)) ne-am potrivit amadoua la nume ;))

si eu tot la Florea am mers o bucata de timp si chiar mi-a plcut mult de el...E un medic in care am incredere

Citat:


bine v-am gasit.
eu merg la dr Florea in Baia Sprie. e foarte ok si doar datorita lui am putut ramane insarcinata deoarece sufeream de o infectie urinara urata care tot recidiva dupa ce terminam cu tratamentul prescris de alti doctori.
pitica e in luna a8-a imediat. doctorul ne-a spus ca 80% vom avea fetita. daca va fi asa o va chema Teodora Maria, daca va fi baietel il va chema Tudor.
preferinte nu am atata timp cat bebe va fi sanatos, poate fi sau fetita, sau baietel, ce-o da Doamne Doamne

Mary


Burtica de 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Renata, super poze cu piscotel.Ia zi aici la popor cum il cheama?
Sa te refaci repede si sa creasca bb mare mare.

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

www.flickr.com/photos/13841405@N00/sets/72157607860891037/" target="_blank">Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cladewel spune:

Bine ai venit!!!Daca era baiat, si noi tot Tudor i-am fi pus numele si acum ca stim ca e fetita, o sa o cheme Teodora ;)) ne-am potrivit amadoua la nume ;))

si eu tot la Florea am mers o bucata de timp si chiar mi-a plcut mult de el...E un medic in care am incredere

ce sau cine te-a facut sa renunti la el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cladewel spune:

va rog adaugati-ma si pe mine la lista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Flavia, Renata multumim pentru urari

Mamica fericita de Carla Alexandra
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput