Colectia de toamna-iarna 2005 (216)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

La multi ani, Daria! sa cresti mare, sanatoasa si fericita!

La multi ani, Daniel! , sa cresti mare , sanatos si voios!

Roxana , off deci va operati tin pumnii sa treceti peste operatie cu bine

Xandra , ce operatie , nu ai spus nimic! sper ac e bine Vladut

CristinaN , merci pentru urari , voi ce faceti, cum sunteti?

ma duc sa vad pozele si revin


P.S Lavi , cum a fost la petrecere? te astept cu pozici si impresii



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

madutza, imi pare rau de ce aud. sper ca gasiti tratament bun pt ce-o fi la ficat. mai tine-ne la curen ca acum, de ne-ai spus, ne facem griji. succes!

madau, superbe pozele din elvetia. ori eu sunt taranca si doar imi pare ori se vede aerul curat in poze. pe cuvant. asa cum pozele din china in aer liber ies neclare si gri din cauza poluarii, la astea din elvetia e o claritate si-o lumina speciala, chiar si in zilele care arata ca au fost ploioase sau cel putin noroase. cladirile alea m-au imbolnavit. de iarba + munti nu mai vorbesc. ti-a crescut parul si mi-a mai placut geaca cu buline a mirunei.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

In primul rand vreau sa urez sanatate maxima bolnaviorilor - Ana de Ripley, Orlando de Madutza, Alexia de Roxi! Tinem pumnii sa fie totul bine si va asteptam cu vesti bune!
Xandra, ce operatie??? Sper ca nu e nimic grav...

Vazut poze!

Madau, super pozele din Elvetia! Sunteti foarte frumosi cu totii! Tu ai parul lung - nu-mi vine sa cred ca ai coditza si parca ai mai slabit! Miruna e, ca de obicei, frumoasa foc!

Joy, pozele voastre m-au dat pe spate! Ce blondin frumusel e Alex! Vladut parca s-a mai maturizat, insa trasaturile de baza sunt aceleasi - oricum e dulce rau!




Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi_dumy spune:

Hello,

Multumim mult de tot pentru urari.

La multi ani, Daniel! sa cresti mare si frumos, sanatos si voios.

Multa sanatate piticilor bolnaviori: Ana, Alexia si Orlando, sa va faceti repede bine.

Fug la culcare ca sunt franta, azi am avut cativa musafiri si am trebaluit toata ziua.

Noapte buna.

Mimi bb2 & Daria (4 nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Delia , multa sanatate Anei si refacere rapida!

Madutza , multa sanatte lui Orlando!

Noki , ce rusinoasa e Sarah la gradi, nu pot sa cred! foarte frumoase pozele!

Mada , superbe pozele din Elvetia, am admirat si zapada si pe Miri frumusica ...ce mare a crescut! sper ca ne vei pune poze mai des cu ea .





Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mei, la petrecere a fost super, adica eu una m-am simtit foarte bine. Sper ca si invitatii

Am avut 12 copilasi din 10 familii cu noi cu tot si mi s-a parut ca n-am reusit sa stau de vorba suficient cu fiecare. Virgil a avut job mai usor, putini tati, asa ca a profitat si a mai conversat si cu doamnele.

Ripley sa te vad la petrecerea cu 17 copii [emoticon care isi freaca mainile]

xandra devi v-ati si operat de polipi? Cum a fost? Refacere rapida!

roxi daca-i musai... cu placere, cam asa sta treaba. Bafta multa! Si sanatate cu carul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Daca tot m-a prins miezul noptii pe forum vreau sa urez
La multi ani! pentru Raluca de Siminaf, sa fie sanatoasa, voioasa, frumoasa si desteapta!
Simina, poate mai treci pe la noi!

Ma scuzati dar la poze am sa ma uit maine. La fel cu descarcatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara fetelor...

Mai apuc si eu sa dau cate un semn de viatza...dar nu mai am timp deloc. Dimineatza plec la 7.30 si vin seara la 8.00-8.30 si pama la 10-10.30 ma joc si ma ocup exclusiv de copii, apoi de sot si de mine...apoi nani si de la capat. So...pt forumeala si altele...nu prea mai ramne timp.
Acuma spre ex...m-a prins ora 12.30 treaza si...mai stau o tzara sa il pun pe Stefan la olitza...pt ca printul inca nu se poate trezi singurel la pp...so ca sa evitam lacaraia...il trezesc eu noaptea.
In rest suntem ok, baietii cresc frumos si sanatos si suntem extrem de fericiti 2 ore pe zi cand ne jucam cu amandoi iar Stefan nu inceteaza sa ne uimeasca cu diverse replici si gesturi de dam pe spate de-a dreptul.

Profit sa spun si eu tuturor...adica printeselor Nati,Maya,Sara,Bianca,Daria de Melk,Smaranda,Daria de MimiDumy si Raluca si printzisorilor Tudor Si Patrik. Sa va dea Domnul tot ce e mai bun in viatza, sanatate multa si noroc.

Am vizionat si ceva poze, So Madau Superbe poze si Miru e mortala...Noki de Sarah nu mai spun ca sunt topita dupa ea, dupa parul ei de foc si zambetul dulce; Tania ce mari s-au facut copilasii tai...superfrumosi!

Coralia felicitari pt burtica, sa creasca mare si frumoasa si tu sa fii sanatoasa si fara nici o problema.

Acum va dau mii de la toate ca....tb sa ma retrag!




Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

si pentru piticii Daniel si Daria. Sa fiti frumosi si sanatosi!

Noi a trebuit sa aminam mega petrecerea care trebuia sa aiba loc in parca, pentru ca au inceput ploile. Asa ca am avut un playdate acasa ieri, de la care nu prea am poze ca mi s-a stricat aparatul, si vom mai avea inca o petrecere duminica.

Am vazut pozele de la ziua lui Sarah! Ce dragut ca ati fost atiti puinai de pe forum. Ne e dor de voi si tare am fi vrut sa fim si noi acolo.

Lavi, Nati seamana teribil cu Smaranda in citeva poze! SI cred ca ti-am mai spus ca imi place f. mult cum le imbraci. Noi am dat in dambalaua rozului, din pacate, dar vad ca tu te tii departe.

SI eu i-as ura acum Ralucai, dar o sa astept pina miine, ca ea printre putinele care e pe acelasi meridian cu noi.






Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

helou..

LA MULTI ANI RALUCA SA AI O VIATA FRUMOASA, SA FII IUBITA, SANATOASA SI INTELEAPTA!!!


Vazut poze. Superbe.

DORDIA poate niste poze...

Fetelor, multam de aprecieri la adresa kinderilor . Ma simt minunat cand imi fac oamenii de pe strada complimente la adresa lor.
Ca nu stiu daca v-am zis, intr-o duminica eram si cu Cristi in parc si cand am plecat am trecut pe langa o banca unde erau 3 mamici cu 3 fetitze. Si care i-au spus lui Cristi: "sa-ti traiasca baietii, sunt fff frumosi, superbi si sper sa ne intalnim pe la 16 ani ai copiilor".
Daca l-ati fi vazut pe Cristi ce se umflasera penele pe el...era ca un cocos, asa mergea pe drum... Era "lesinat" de emotii.


ma duc la treburi ca nu apuc sa le mai termin



Mergi la inceput