Colectia de toamna-iarna 2005 (216)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Aoleu, ce de belele...

Roxi, deci va operati sigur? Sanatate multa Alexutei! Las'..ca-n orice rau e si-un bine. Poate asa scapati de probleme. Pup mare!

Delia, sanatate Anutzache-ului!

Cuscra Xandra, gata? V-ati operat azi? ce face ginerica?

---

Daca v-au placut pozele de la party...iacata Pozele de la party-ul de la GRADI. dati de sagetute in dreapta.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

LA MULTI ANI DANIEL!

LA MULTI ANI DARIA!

MA SCUZATI CA AM ZIS SCURT CA E O ZI NEBUNA, AM INTRAT SPECIAL DOAR PT URARE. PUPICI LA SARBATORITI INCA O DATA!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

LA MULTI ANI, DARIA! sa ai parte de multe bucurii!
LA MULTI ANI, DANIEL! sa ai o zi frumoasa si sa te bucuri de cadouri frumoase!
sanatate multa celor care au probleme, sa se faca repede bine!

Bianca, mama lui Serban
10 decembrie 2005
serban

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Daria scumpa, La Multi Ani!

Daniel dulce, La Multi Ani!

Mimi si Fee, sa va traiasca cei mici si sa-i vedeti impliniti si fericiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI, SA CRESTETI MARI SI FRUMOSI!!!!!!

Si pt ca am promis, am reusit sa pun si ceva poze din Elvetia

Pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:


Blondutului Daniel, Dariucii de mimi_dumi, Smarandei, Dariei de melku, Biancai, Bufnitei made by Noki, Maya, Nati, Kriszti, Lexi - un la multi ani colectiv, din toata inima. -ici la fiecare in parte.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

LA MULTI ANI !!!
Smaranda, Daria si Daniel - Sa cresteti mari, sanatosi si sa aveti o viata senina si lipsita de griji, plina de satisfactii si impliniri.
Vazut pozele de la petrecerile lui Sarah by Noky. Ce sa spun ....numai cuvinte de lauda si toata admiratia mea pt gasca vesela ... de tortulete...
Noi suntem fan printese disney....de la chiloti pana la paltoane, farfurii, linguri,pahare ......e fullll de printese la noi....INVAZIEEEEE!!!!!
Mari si frumosi au mai crecut copilasii colectiei.
Ps. Scuzati eventualele greseli...scriu cu mateea in cap.
.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Mada...frumoasa si scumpa foc Mirunici. Doamne ce mare s-a facut....
Tot binele din lume si o imbratisare calda de la noi.
Ca tot am putin timp...Coralia...felicitari pt bb2. Sarcina usoara, la termen si un bb sanatos.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

hello
in primul rand LA MULTI ANI blondutzului DANIEL si Dariei, sa cresteti mari si frumosi.


intrasem sa va povestesc aventuri cu trenul. aseara ii zic lui D sa mance dc vrea sa vina mosu sa-i aduca tren si locomotiva de Craciun. ei dupa ce termina masa zice ca el vrea trenul. si dai explicatii cand vine mosu, cat mai e... in timpul asta el url;a ca vrea trenul, sa mergem la mag sa cumparam, bla bla urlatoare 15 min de nu-l mai potoleam. se dusese in haine de casa la usa ca gata mergem la magazin sa luam tren.evident ca azi am luat o saracie de tren din piata. acu se joaca cu el cu tati, dar tati nu poa sa-l atinga, i-a dat o locomotiva veche sa se joace.

azi a carat-o pe mamaie cu metroul, a tras-o cu forta spre intrarea de la metrou.mi-a zis soacra cand eram gravi ca o sa iasa un plimbaret ca eram plecati in fiec wk de acas.chiar..ce vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Sa nu uit... mamici de baietei, idee de cado': http://www.onestop.ro/produs-constructor-set-de-construit-cu-motor-175-piese--pid8940
roxi, ce operatie? Ah, m-am lamurit.
Si Xandra? Sper sa nu fie nimica grav.
Madutza, si voi? Ce are Andreas? Nu ne lasa in suspans, zi ceva de bine.
Ripley, iar?
catutza, LMA sotului. Dar voi va petreceti, nu gluma


Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput