Colectia de toamna - iarna 2005 (213)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Buna fetelor,

eu sunt in stare de soc, intr-o saptamana au murit 3 cunostinte, toate au facut infarct. Doi dintre ei mi-au fost si colegi de serviciu. Unul din ei a murit aseara, iar celalalt azi dimineata in Gara de Nord in Bucuresti. Nu pot sa cred pur si simplu, refuz sa cred ca nu mai exista. Doamne parca e un cosmar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Offf, Mandy, ce rau imi pare! Dumnezeu sa-i odihneasca!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mandy...ce trist. Asemenea vesti intotdeauna te dau peste cap, chiar daca nu e vorba de familia proprie.

Anda77- mama m-a dat cam fortzat asa la baschet. Asa ca avand in vedere ca nu mi-a placut niciodata sportul asta, prefer sa-l interpretez ca fotbal.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Noki de e ea aceea, nu-i esti mama tu...
Da Lavi asteptam finalul zilei de gradi ca sa aflam verdictul Natalei.
Mandy imi pare rau ca te simti coplesita de pierderi.Pe masura ce inaintam in varsta auzim de tot mai multi plecati...

De maine si noi la cresa.Azi am dat o raita pe-acolo.S-ar zice ca va fi bine.Nu stiu cum va i cu trezitul dimineata.Voi n-aveti probleme?

De ceva vreme s-a smecherit domnu T.Dupa 10 min de stat in pat cica vrea kk.Evident cu face da incearca, daca nu sa anuleze complet,macar sa amane somnul. Sau cica vrea papica maieee.Stie ca-s f receptiva la mancat si la kkt. Acu vad ca se da jos din patutul lui si vine miaunand ca i-e frig. Se cuibareste langa mine si...mai da-l jos

De acord cu uratul aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Anda am vast si io pozele si ma intreb ce face fii-tu in foto aia in care (cel putin asa pare) celalalt "fluiera"? Analizeaza?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

MANDY, imi pare rau despre pierderile din anturaj. leea a spus fte bine, din nefericire, pe cat inaintam in varsta, auzim tot mai des de ele...:((

LEEA, am revazut pozele si nu-mi dau seama in care fluiera amicul lui nichita. dk nu cumva este o figura de stil asta. in ultimul caz, spune-mi ce inseamna:) k nu ma prind


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

mandy, trist... Ce zici ca in 2 luni au murit 2 fosti elevi de-ai mei, unul era in a 12-a in 2001, primul meu an de invatamant, a murit zilele astea, tot infarct; celalalt s-a inecat in sept (terminase anul scolar trecut).
lavi, tin pumnii in continuare sa fie bine la gradi si astept impresiile.
anda, si eu tot la fotbal m-am gandit.
Cami, spor la treburi cu 2.
mara, felicitari pt baietel.
leea, tin pumnii si pt voi. Elise maraie un pic cand o trezesc, dar ii trece repede.

-----------------------------------
Zilele trecute, intr-o seara inainte de nani. In timp ce imbracam pijamaluta:
Elise: Aaa, pizama. Si la scoana mea am pizama. Daaaa, si acono sunt mute fetise si baiesei. Si dom si fetisele si baieseii. Si dom si eu.
Eu: daaaa, toata lumea doarme la scoala
Elise: mama, si tu domi a scoana ta?
Eu.... ce sa-i zic... am zis DA ca doar nu era sa ma contrazic
Asa ca, daca auziti la stiri despre un prof care a fost surprins dormind la ore, sa stiti ca despre mine-i vorba

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Lavi, sper ca a fost foarte bine la gradi.
Ti-am trimis un mesaj pe gmail.
Poti sa--ti verifici mailul, te rooog?

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Apropo de 1, 2 sau 3...
Sotia nasului fetei (cumatra mea) e gravi in 7 sapt cf analizei sangelui. Urmeaza sa mearga si la dr sa-i zica exact cat are.
Lavi, am vazut pozele de la botez. Iti sta f bine cu un baietel in brate.
pischi, la voi nik-nik?
ioana, cum e Maria cu gradi?

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Mandy , condoleante e cumplit sa auzi asa ceva!

Lavi , cum a fost la gradi? Poze ne arati?

CristinaN , asa tineri si au murit ? offf ce-ti e si cu viata asta...

Anda , a mai facut kk la olitza Nichita?

Leea , mai ate Tudor bubite pe picioare?




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput