Colectia de toamna - iarna 2005 (213)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!

Ce face colectia? Noi ne laudam cu una bucata copilas exemplar de cuminte la cele aproape 3 ore de balet!!!! A fost superb si desi a durat enorm de mult - ora 20.10-22.35 a rezistat eroic si a savurat fiecare moment. Asa ca vom mai merge cu ea.

Madau, tu imi stii parerea de cand lumea si pamantul: baga divortul cat mai repede posibil, ia-ti super avocat si nenoroceste-l!

Lavi- tinem pumnii pentru o adaptare usoara-usoara! Si asteptam pozele.

Andache- si voi fotbalisti ieri? Si noi..cu o castana.Gigea pozele. Fii-tu a facut breton.

Cami- bb2???? io inca diger proaspata informatie.

Tonaj- cred ca in jur de 95 cm si cam 12.5 kile. In grafic, as zice.

Mara- deci coaceti una bucata baietel, ca sa faceti pereche! Bravos, natiune!

Ma duc la toceala. Am treaba vorba bufnitei, "cacaloiu".





Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

'Mneata si de-aci!

Multumesc de sfaturi fetele. E bine Tudor.Cred ca a fost vreo alergie ca acum nu mai are nimic.Nu stiu exact de la ce.Suspectez ceaiul, un ou kinder sau laptele cu fidea???
Imediat ma duc la cresa sa vad ce si cum.
Lavi chiar asa simplu sa fi scapat cu gradi?Suuuper!
Noki voiam sa te intreb aseara despre "bufnita la balet" da' mi-am perdut elanul cand am vazut bubele pe fii-miu.Daca a rezistat 3 ore,inseamna ca te plangi degeaba de copil neastamparat.

Io cu intrebarile. Fetele care ati schimbat patul copiilor,cam ce dimensiuni au cele noi?Si eu tb sa iau/comand si nu prea ma hotarasc.Ma gandeam la 2m/1m?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki uau! felicitari pt spectacolul de balet!

Cami pai nu stiu inca cum a fost prima zi, am sa va spun dupa ce o iau.
Spor la treaba cu bebedoiu'!

leea stai ca abia a lasat-o. Sa vedem cum o iau si daca mai vrea sa mearga maine

Pat - iti recomand 1.90 sau 2m pe 90 cm; de obicei asa gasesti saltele standard, asternuturi, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hi hi hi...cam asa si nu chiar asa, Leea.Adica sta cuminte, ca e fascinata de tot ce inseamna muzica si implicit balet si spectacole. Toata lumea din jur se uita siderata la ea ce cumite a stat, mai ales ca a fost cea mai mica din sala. Mai erau fetite dar mai mari. Asa m-am amuzat, ca eu am fost dupa fete - Sarah si mama - sa le iau seara de la Sala Palatului si cand incepeau sa iasa oamenii, absolut toate fetitele baletau si-si ridicau piciorusele.

Io zic ca-s bune dimensiunile astea de pat. Sunt cam standard, oricum.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Voi stiti ca de maine imbracam tzoletul de sarbatoare generalizata la noi in colectie, ce se va incheia pe 2 ianuarie????

Mamamamama, ce de torturi virtuale o sa halim!!!!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Doua luni si jumatate de party!

Sambata dimineata merg cu Nati la o zi de nastere a unei fetite din parc, organizata la ea acasa, la ora 10! Fetita are 2 ani, am zis ca n-o mai iau si pe Silvia mai ales ca sarbatorita e prietena cu Nati pe filiera bona. Am sa va povestesc!

Duminica e ziua lui Victor, la Mac Unirii.

Marti a Nataliei

In concluzie nu mai deschidem subiecte separate, uram la subiect, da?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lavi, nu-i rau..party all month long.

DA, io una-s de acord cu uraturi-muraturi la subiect, nu subiecte separate.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Ia uitati ce am primit pe mail www.detail.babyshoes.ro/" target="_blank"> aici Preturile sunt bunute , dar transportul mai costa 15-20 roni si ajungi la pretul din magazin ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

lavi: tinem pumnii sa nu planga nataliciul azi. si nici maine. nici in vecii vecilor la gradinita! amin.

noki, te afli intr-o grava si impardonabila eroare: am jucat baschet, nu fotbal cu fiu-meu. se putea observa dupa pozitia cocosata pe care o aveam , cat si dupa membrele superioare intinse in fata in poze. ale mele mereu, ale copiilor mai rar, ca nu prea au reusit sa bata mingea bine. prima lectie de baschet s-a desfasurat fara cos, doar "am mingea si o bat, care dintre voi doi e in stare sa mi-o ia?", cat si alergari pe alee, cu intoarceri. ca la primele mele antrenamente:)

leea, achiesez opiniei care te impinge la cluj la investigatii cu tudor.

camelia, te afli "in tatonari" deocamdata referitor la bb2, prin asta io inteleg ca e faza de preludiu

tot cami: da, are dinti acum:)), dar nu reusesc sa-i desumflu total gingia de sus, de cateva luni e umflata si coborata partial peste dinti, in ciuda unei igiene perfecte a gurii. am eliminat cat de cat problema cu igiena,ramane problema cu vitaminele, ca paradontoza n-o avea, Doamne feri!

lavi, da, cred ca-si pregatea replicile:)) esti draguta tu!:))





mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Hello!

Anda , frumoase pozele din parc! i-mi place mult tunsoarea lui Nichita si ii sta tare bine!

Lavi , abia astept sa ne spui cum a fost azi la gradi! si et astept si cu poze de la munte! unde a-ti stat, eu nu am fost niciodata la Smabata asa ca sunt interesata de subiect ca nu se stie...

Corap , cum e Andrei, tot retras e la gradi?

Roxana , ce faci, cum stai cu pregatirile? Cum se simt copii?

Noki , felicitari pentru Sarah rabdatoare , Bia mea nu ar avea rabdare sa stea 2 ore si ceva pe un scaun




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput