Timisoara, Impreuna! ( 121 )

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:


sa fim si noi la 68 de ani la fel de nebune si de miscarete



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mai pe Laurelu am "servit-o" si ma retrah un pic, da va dau adresa, poate va distrati singure si o lasam pe Ciufuleasca fara pita, vorba ei, sau dam navala pt new look

Laurelu dupa "salon"

si adresa www.aufeminin.com/beaute/relooking-virtuel.asp" target="_blank">salonului

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mda Doris asta e viata pa la Cimisoara,intr-adevar copiii s-au simtit super si eu la fel,Andi vorbeste romaneste foarte bine deja si povesteste despre Timisoara mult.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dana, o rugaminte...trimite-mi si mie poza mea pe mail...sau pe ms, cum vrei...

Bey, gagix,




mie asa mi-e dor de o intalneala...
de-o porcaiala, de-un party in pijamale pe care sa-ncepem sa-l punem la cale, ca pana la 1 decembrie sa fie organizat...de-un carnaval pentru cei mici, de ce-o fi, numa sa fie...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

De ce?
Pentru ca Ne-Au cam ratacit prin patru zari problemele acestui an criminal de greu...pentru ca fiecare dintre noi, vrea sa uite...si sa-si incarce bateriile cu voie buna si o noapte de respiro...

Simteam nevoia sa anunt si motivul ideilor mele scrantite...



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mama Dana ai lasat site-ul pe mama diliilor,ai noroc ca nu am chef sa ma inregistrez acolo .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina

[red]

Bey, gagix,




mie asa mi-e dor de o intalneala...
de-o porcaiala, de-un party in pijamale pe care sa-ncepem sa-l punem la cale, ca pana la 1 decembrie sa fie organizat...de-un carnaval pentru cei mici, de ce-o fi, numa sa fie...


parrrttyyy!

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Porcaiti-va si ptr moa

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Mai incerc odata sa vad daca mi-a iesit

www.onetruemedia.com/otm_site/share_skin?work_id=7428188&type=submit" target="_blank">Proba 2




Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Si eu vreeeeaaaaauuuuuuuu porcaialaaaaaaa ca nu mai pooooootttt

Spuneti locul si ora ca io mis prezenta un doi pana atunci salivez


La mine merge acum montajul sa vedem ce spuneti voi.



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput