Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (194)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina







=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

La multi ani fericiti trandafiras!


Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

sacosa mea e chiar langa usa ta, Carpatino !!!!!

sa-ti traiasca mandrul si frumosul trandafiras,sa chefuiti acolo pana-n noapte si maine iar si iar....

La multi ani Ioana !!!!


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Roxana[red]La multi ani fericiti!Muuuulta fericire,implinire si in primul rand sanatate!Tot binele din lune ti-l doresc![/b]
Petrecere frumoasa!




Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

La multi ani Andrei!
La multi ani Tudor Gabriel!
la multi ani Dean!



Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

noi suntem bine,la mine s-a instalat cu nesimtire o depresie de toamna( nu mai am chef de nimic,nici sa deschid pc-ul,nici sa vb la tel) da scap io de ea, ma duc la piata sa cumpar muraturi .
revenim cu vesti,pupici si un weekend minunat !


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina








Fain parti! Mersi de invitatie. Si mancarea....mmmm...delicioasa!
Sa traiesti multi ani fericiti si toti sa fie plini de zambete, Ioana!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Nu am disparut,insa sunt atat de ocupata,ca nu mai stiu cum sa ma impart.La munca de 1 1/2 saptamani am inceput sa stau peste program ca nu mai fac fata.Imi este din ce in ce mai greu cu Erika dupa mine,dupa concediu am sa ma gandesc serios la cresa.
Ajung seara acasa,dau fuga la magazin,vin hranesc bebelina,o imbaiez,ne jucam putin si nani...in cazul fericit nu adorm langa ea si mai pot face si cate ceva prin casa.Gateala si curatenie nici ca mai exista in program.
Plus incet ma gandesc la bagaje,mai un cadou,mai o toala.

Erika incearca sa renunte la somnul de dimineata.Si uite-asa,deabia astept sa treaca si luna asta.


Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dantje
Am vazut o tipa cu o fetita poate din aceasi grupa de varsta cu noi, era cu picioarele goale, cu o fustita scurta niste sosetele(avea geaca pe ea)...dar picioarele erau vinete,of bietul kupil.

In rest miscatoare , nu-i scapa nimik,tage totul, dar sunt convinsa ca stiti cum e....
http://entertainment.webshots.com/photo/2520951590102362195DnByUx


Da' era cocheta? Fata, nu mama! Mama era doar nebuna! O sa vedem kupilu' ala peste vreo 60 de ani prin Tunisia, pe plaja, facand tratament pt. reumatism si alte alea! Saracuta!

Trecand la lucruri mai placute, pupam coditele!
Sabina, pazea ca vine Hannah! Eu zic sa gusti acum, cat mai poti, din cupa celebritatii, ca nu stiu sincer ce sanse mai ai dupa aceea.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dantje

Buna buna,

La multi ani papanaseilor, pe care evident ca i-am ratat, sa creasca mari,si fericiti.
Devylia cred ca tu m-ai intrebat, stau in centru, la cativa km de Utrecht.
Apropo de calire, azi dimineata mi-a inghetat sufletul cand, dupa ce am depus kupilul nr 1 la gradi, am tras si io ( ca fetele) un ochi pe la magazine.Am vazut o tipa cu o fetita poate din aceasi grupa de varsta cu noi, era cu picioarele goale, cu o fustita scurta niste sosetele(avea geaca pe ea)...dar picioarele erau vinete,of bietul kupil.
Sa va mai spun si despre printesa, a inceput sa mearga binisor,face mai multi pasi singura, cu mergatorul e serifa .
Ii plac desenele cu Teletubbies, si mai precis ii place Lala.Am intrebat-o alaltaieri unde-i Lala....s-a grabit spre tarc si tragea de ea printre gratiile tarcului.
La revizie am iesit undeva sub medie, adik e cam micuta, e cam slabuta...dar recuperam noi.
In rest miscatoare , nu-i scapa nimik,tage totul, dar sunt convinsa ca stiti cum e....
http://entertainment.webshots.com/photo/2520951590102362195DnByUx

Revenim cu noutati,ca nu mai vad nici tastatura.Am racolat o gripa urata si am un cap si un nas...cat toate zilele .

Dantje & Martijn & Hannah


Eu urmeaza sa ajung la sf lunii viitoare pe Schiphol,de aceea te-am si intrebam unde locuiesti,in ideea unei intalniri.
Insa vad ca este un pic departicel de Amsterdam si plus de asta eu voi ajunge in timpul saptamnii(marti) doar la intoarcere va fi sambata.
Printesa ta arata bine din p. meu de vedere.Nu o vad slabuta sau mititica.Felicitari pentru primi pasi!

Iar la faza cu frigul.Al meu spunea ca umbla iarna in tricou maneca scurta...si ca asta "l-a calit"...i-am spus ca este nebun si cu fii-sa nici sa nu intrazneasca un astfel de tratament ca-l mananc!

Fug de data aceasta,va pup pe toate si chiar imi lipsiti


Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

LA MULTI ANI fericiti!
Ioana, cel mai frumos trandafiras de mami carpatina
Andrei de mami miaunici
Tudor Gabriel de mami carma
Dean de mami saphir

Sa va fie vietile pline de zambete si voiosie!


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput