Campanie de responsabilizare a autoritatilor (5)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia_

Ioana, bine ai revenit din concediu! Ma bucur ca v-ati relaxat, chiar m-am gandit la tine vazand vremea ai urata! Daca ai putin timp, poate reusesti sa trimit tu memoriul administrarorului Dc, ca noi nici n-am stiut exact cui sa-l trimitem, si ne-am gandit ca pe tine te cunosc deja. Gasesti link-ul pe prima pagina.

Intru pe fuga pt ca am musafiri (ca urmeaza meciul) si nici maine nu stiu dc pot sa intru dar vroiam sa va zic ca puteti trimite oricare dintre voi un pm user-ului Desprecopii (exact asa) (este id-ul d-nei administrator) si sa-i dati link-ul. Nici pe mine nu ma cunoaste si nici nu e nevoie sa cunoasca pe cineva de aici, ne ajuta oricum si nu are rost sa mai stam, trimite-ti-i voi un mesaj, va rog mult!
Revin cat pot de repede!
Pupici tuturor! Si multumesc pt informatiile pe scurt.


Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Da Felicia, am trimis la toti senatorii (cei care ramasesera).

Cu drag,
Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Am primit si eu un raspuns, din partea deputatului Adrian Merka:
"Buna seara si imi cer scuze dar am fost in mare parte departe de calculator,daca s-ar putea lasati-mi un nr. de tel pt. a putea lua cu d-voastra legatura si apoi sa vedem exact care sunt pasi de urmat ,va multumes pt intelegere."
RalMar, cred ca ar fi bine sa ii trimiti un mail si d-lui Bostinaru (sau poate e in lista europarlamentarilor si i-ai trimis deja?)


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

I-am trimis si d-lui Bostinaru un mail, acum astept sa vad cand si ce ne va raspunde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Am trimis mailuri numai la senatori la deputati nu am trimis.
eram curioasa sa stiu daca a primit careva dintre voi si un al doilea raspuns de vreun senator sau deputat.
Ca vad ca zic ca ne sustin dar pe urma liniste nu mai zic nimic.
Sunt tare curioasa daca mai zic ceva.
Pup


elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

elenada Eu am primit doar doua raspunsuri pana acum, in total. Deputatul Ioan Ghise mi-a propus sa revin dupa alegeri in cazul in care iese senator deci nu i-am mai scris. Iar deputatei Doina Dretcanu i-am trimis textul propus de LucaLuca in cel de-al doilea mesaj si nu am inca alt raspuns. Cam asta la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

si eu am primit un raspuns si i-am trimis textul lui Luca si gata liniste.
A zis ca se documenteaza dar cat se documenteaza.
Sunt tare curioasa daca imi va mai scrie.

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

Ma intrebam si eu o chestie: oare o discutie cu presedintele CAS ne-ar fi de folos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui RalMar

Ma intrebam si eu o chestie: oare o discutie cu presedintele CAS ne-ar fi de folos?
Eu cred ca din orice discutie putem invata cate ceva asa ca cine stie ce ponturi mai aflam de la presedintele CNAS. De ce nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Eu de ce nu primesc raspuns de la nimeni?!?!?!??! Cred ca deputatii de Bucuresti sunt mai ne.... Sa nu spun cum
Of, Doamne!
Va pupic pe toate

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput