Dulceturi si papanasi de sept - oct 2007 (189)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Citat:
citat din mesajul lui sim_stoian

Am avut o zi plina azi, ne-am dus de dimineata la Ikea, am stat destul de mult pe acolo pentru ca ne-am uitat la diverse chestii pentru casa, apoi am intrat putin in Baneasa la Next. Am vazut cateva lucruri dragute acolo, insa ce m-a frapat a fost asemanarea dintre Baneasa Shopping City si SCS de la Viena (la alta scara, bineinteles). Sunt construite exact pe acelasi stil, cine a fost la SCS stie ce zic.

Rox, daca nu te-ai descurcat cu linkul de la Luy, zi-mi maine si incerc sa imi instalez si eu un Office 2007 ca sa vad ce si cum.

Ma bag la nani, de maine incep oficial munca. Noapte buna.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Jurnal de calatorii

Spor la munca Sim


Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui slippers76
Maruntzika, sanatate lui Puppi. Asa e, tusea trece greu de tot. O sa va lamuriti mai bine de chestia asta cand veti incepe cresa/gradinita.


Incep sa ma impac cu ideea ca o sa aiba muci si tuse pana termina gradinita! Sper totusi ca doar primul an sa fie asa...(vrabia malai viseaza...)

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebeka
Oricum,bine ca trecut iar eu pe litoralul romanesc nu ma mai duc in vecii-vecilor...


Amiiiin!

Gluma, gluma, dar cata dreptate ai! La prima febra a lui Tudor m-am simtit atat de nepriceputa si neputincioasa. Din proprie experienta iti spun ca a fost cam la fel si la a doua tura...cine stie cand vine experienta aia...Dar se pare ca gradinita ma tine in priza si imi ofera nenumarate sanse de a ma "experimenta".
Bine ca a trecut la voi, pt. curaj!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

hello, va mai amintiti de noi ?


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Ana- multumim pt vestile bune ......ii uram tatalui tau refacere grabnica!
Yaia- dea tuse la greu, l-am pus pe ospamox!
Devyla- nu te intrista....o sa fie si bb2!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

ai mare dreptate Yaia!pe mine m-a speriat f tare voma,stiam ca se deshidrateaza f repede,avea si febra..toata noaptea i-am dat apa cu seringa si am sta cu spaima in suflet ca nu i-am dat de ajuns...


Sim multa bafta serviciu,sa fie inceputul usor!

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)
[www.flickr.com]poze Rebeca[www.flickr.com]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

REBECA-MARIA

Sa-ti traiasca fetita mami Bebeka, sa va bucurati de ea.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Bine ai revenit Papanash, ce crezi ca te uitam asa usor?

Sim intoarcere usoara la serviciu.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Ma duc sa ma apuc de treaba, fata mea a dormit mai devreme azi. A fost tare suparata ca nu am iesit afara, dar pe vremea asta.........

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Maruntzika, multa sanatate Yannisei!

Bebeka, imi pare rau ca ai avut asa concediu si mai ales ca fost fata bolnava. Vai ce frumusica si vesela este Rebeca! Cum a gasit ea ditamai morcovul in punga.

Ana, stiu ca pediatrii au pareri diferite legate de dinti. Cert este ca are Bubu ceva, face numai seara febra si numai in anumite seri. Rosul in gat nu stiu daca a avut sau a trecut. Ma bucur ca ai vesti bune despre tatal tau, multa sanatate.

Pinacolada, voi nu vreti sa veniti la aniversare?
Papanash, nici voi? Sa stii ca nu ai scapare!





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput