Mamici norocoase de sept -oct 2008 (146)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:



in primul rand vreau sa felicit proaspetele mamici:

Dyanira mami de Andrei Tudor
Lauretta mami de Bianca Nicole
Andreea_and mami de Mina Alexandra
MommyMagda mami de Miruna Anisia
EvaF mami de Luca


sa aveti bebei sanatosi, mancaciosi fara colici, iar voi sa va refaceti cat mai repede pentru a va bucura de clipele minunate pe care vi le ofera copilasii vostrii.




noi suntem bine...ceva contractii BH nedureroase,ceva insomnie si ceva mai multa oboseala dar totul este in regula mi-a luat ceva timp sa recuperez cele 5 capitole pierdute, mai am cateva pagini la capitolul acesta si gata...sunteti mai ceva ca albinutzele

Clau,AlexaM si Joy bine ati revenit acasa imi cer scuze daca am omis pe cineva dar la cat am citit...m-am cam ratacit printre postari

toate burticile


32+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Musette, pentru ca numai maine nu-i poimanine si sa nu cumva sa nu uit, vreau sa-ti urez de pe acum nastere usoara si refacere rapida. Iti tin pumnii si ma gindesc cu drag la tine.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | www.flickr.com/photos/9380750@N02" target="_blank">Alé |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

Irina nastere usoara,te asteptam numai cu vesti bune

musette iti urez si tie de pe acum nastere usoara si DD sa aibe grija de tine ca sa fie totul bine.(nu de alta dar poate nu reusesc sa intru maine )

July ce printzesuca mare si grasunica ai tu acolo...e superba multa sanatate pt tine si bebitza

32+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

gargaritza ce bine ca ai scris,pe cuvant ca azi m-am gandit la tine dar pana am ajuns la calc am uitat!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

39+LUCA

AMR 2 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alé

Musette, pentru ca numai maine nu-i poimanine si sa nu cumva sa nu uit, vreau sa-ti urez de pe acum nastere usoara si refacere rapida. Iti tin pumnii si ma gindesc cu drag la tine.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | www.flickr.com/photos/9380750@N02" target="_blank">Alé |


Ale ce surpriza placuta mi-ai facut!!!!!!!Multumesc mult de tot!Na ca m-am emotionat!Te pup mult si numai de lucruri bune sa ai parte!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

39+LUCA

AMR 2 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

illia eu nasc la Giulesti...sincer m-au cam speriat cele intamplate acolo dar daca stau si ma gandesc, oriunde poti da de cate o asistenta sau un medic incompetent...fie ca este vorba de Giulesti fie ca este vorba despre Polizu, Municipal, Elias etc. nicaieri nu mergi la sigur 100% pentru ca asta este Romania, sunt prea putini cei care isi dau interesul cu adevarat pentru ceea ce fac...dureros este ca la anumite persoane dezinteresul asta se manifeste pana si fata de copilasi atat de mici, suflete nevinovate...

33+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Musette, aici e www.drbrowns.ro" target="_blank">biberonul pe care il folosesc. Pretul e aproximativ ca la biberoanele Avent insa mie mi-a placut mai mult pentru ca nu se formeaza bule de aer in laptic iar tetina nu se mai strange din cauza vidului.

Mami fericita de Carla Alexandra
Povestea puiului meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

musette iti multumesc din suflet ca te-ai gandit la mine, esti o dragutza ca intotdeauna...si ma gandesc acum ca de joi pe langa dragutza o sa fii si o mami tare frumoasa de baietel cred ca abia astepti si daca nu ai emotii sa stii ca am eu pt tine...abia astept sa vad vestile bune dspre tine si bebe Luca

33+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Anca merci mult!


Gargaritza

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

39+LUCA

AMR 2 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Musette bine ca am prins momentul sa-ti urez si eu o nastere cat mai usoara, refacere rapida si un bebe perfect sanatos!nu-mi vine sa cred ca a si venit momentul, parca mai ieri imi spuneai ca esti gravidutza

Cristina, sigur in curand
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput