Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

buna dimineata,
am facut cafeluta si va astept......
acum ma chnui sa pun poze de la mare, dar merge foarte greu. Revin.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

A fost un subiect pe forum pentru articolul asta... si de acolo au luat citatul Dar a fost de mult si abia acum a aparut... uitasem de el...


Concurs Danonino: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=1" target="_blank">el1 (Andrei) sau el2 (Mihai) ???


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

mai fetelor stie cineva ce se intampla cu webshots-ul ca de 2 ore astept sa-mi upload-eze pozele, sa ma laud si eu cu flacaul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

elyanne eu traiam cu ideea gresita ca este mai greu cu 2 copii decat cu 1.
daca as fi stiut de prima data.... dar nu-i nimic, data viitoare o sa stiu cum dau „comanda” la barza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

am baut singura cafeluta ca vad ca n-a mai vrut nimeni.... si inca astept sa se incarce pozele. mai am putin si adorm de atata rapiditate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Mihael@ e totala Stefi cum zice "E a ma"S-a facut frumoasa tare.





Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

mai! dar chiar nu e nimeni pe-aici? Tocmai acum cand am si eu o perioada mai libera la servici ma lasati sa vorbesc singura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

Iupiii !!! Ura!!!! S-au incarcat pozele..... deci.... poze fierbinti de la mare....
[url=”http://good-times.webshots.com/photo/2799884930104007285ctCKUC”]poze[/url]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

ma pun sa vizionez poze

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica ,
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=3" target="_blank">un vot si pentru noi la Danonino pax1 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Buna...LA MULI ANI MARIILOR,ANELOR,SOT DE KITTY!!!

magdalena supeeer pozele dar nu ai mai zis ce s-a intamplat cu relatia ta cu sotul...

eu nu prea stiu ce sa va zic...decat ca razvi alearga afara muuult si eu dupa el,k mai plange cand nu il las sa faca ceva sau il cert...k aseara knd l-am culcat am adormit eu inaintea lui si radea sotul meu de rupea k eu is rupta de oboseala dar razvi nu,papa f bine rade,a inceput sa mai zica si el cuv dar numai cand are chef...o sa facem si noi vaccinul nou aparut impotriva pneumoniei,otitei si meningitei....despre asta vb tzuna k se face rapel dupa o luna???

gata va pup k nu mai stiu ce sa va zic!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput