Campanie de responsabilizare a autoritatilor (4)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

comentariile sunt ingrozitoare
dar ce sa le ceri
sunt din zona aia dar nu mi-e rusine sa zic ca sunt niste incuiati si niste inapoiati
de aia am plecat de acolo unde am vazut cu ochii numai sa nu mai fiu nevoita sa le suport prostia crasa
ce e trist ca sunt multi ca ei
foarte multi



elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor, eu am dat drumul la prezentarea Elenei si va rog si pe voi sa faceti la fel. Cine nu o are sa-mi dea un mail sau pm.

Mariaa vreau sa dam drumul si prezentarii tale, dar nu stiu cum sa o transform sa se deschida direct in slide show. Elena, poate ne ajuti tu?
Insa nu mai stiu care e ultima varianta, Mariaa trimite-mi-o te rog mie sau Elenei!

Zilele astea nu o sa mai pot intra voi fi cam ocupata..
Si sunt si cam trista..maine e ziua mea..desi ar trebui sa ma bucur nu e decat un alt lucru care imi spune ca la 32 de ani inca nu am un copilas..imi aduce aminte de anii ce au trecut pana acum cu incercari in van..de sperantele cu care plecam acum un an spre fiv2..si degeaba..off..va las ca sunt f trista si poate nu e cazul sa scriu asa ceva la subiectul nostru.

Sad birthday girl

Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Ioana LA MULTI ANI! Sa-ti ajute DD sa se indeplineasca cea mai mare dorinta cat mai repede si as ai parte numai de bucurii si reusite in viata!
Chiar daca ai 32 ani, multi inainte, nu te gandi ca sunt multi, vei fi o mamica tanara si cu capul pe umeri, vei sti foarte bine ce ai de facut pentru un viitor stralucit al copilului tau. Vei aborda diversele probleme ce pot aparea mult mai corect decat daca ai fi avut 20 ani, asa ca varsta de 32 priveste-o ca pe cea mai buna varsta de a deveni mamica. Sper ca la anul pe vremea asta, sa fii mamica sau cu burtica la gura si sa te pregatesti de nastere!
Si eu am facut de curand 32 ani, dar am gandit in totdeauna ca sunt inca tanara si mai am inca multi ani in care pot face ca visul meu sa devina realitate, gandeste-te ca sunt fete care si-ar dori sa mai aiba varsta noastra si sa aiba mai multi ani in care sa poata avea bebelul mult dorit.
Te rog priveste astfel problema si nu mai fi trista, macar in aceasta zi din an trebuie sa fii fericita si sa te bucuri de tot ce ai pana in momentul asta, va veni si clipa cand te vei bucura de sarcina ta si de copilul sau copii ce vor veni.
La multi ani inca o data si sa fii fericita! O meriti din plin.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Ioana in pps trimis de tine, nu merge linkul... Fetelor, verificati inca o data daca merge linkul, inainte de a trimite pps-ul!
Off topic: Ioana, LA MULTI ANI! si din partea mea. Stiu ca e greu... (peste o luna implinesc 33...) Sper sa gasesti in tine sau in sprijinul celor dragi puterea de a trece peste tristete.


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Ioana: LA MULTI ANI!!!!! Sa ti se implineasca toate dorintele, iubita!
Va pupic pe toate

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor dragi, va multumesc din suflet pentru urari! Vorbele voastre mi-au mers la suflet!
Va cu drag pe toate!
O sa incerc sa ma simt bine si sa nu mai fiu trista, aveti dreptate cu tot ce mi-ati zis!

Dupa ce imi revin din petrecere, revin pe baricade!
Intre timp, s-a remediat problema cu prezentarea, merge si link-ul, deci, ii dam inainte!

Less sad Birthday girl

Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

LA MULTI ANI IOANA
Sanatate multa si indeplinirea tuturor dorintelor si multa putere de lupta si sa dea Dumnezeu sa te poti bucura cat mai repede de copilul tau.
Pupici.

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

LA MULTI, MULTI ANI IOANA!!!!
Si uite ca la 32 ani te implici intr-o campanie care va face multa lume fericita, multe femei mamici. Si tu vei fi mamica si va tine toata viata. Eu cred in asta si sigur crezi si tu. Singura problema ca nu se intampla atunci cand vrem noi. Te pup si mult noroc in tot ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maribela spune:

Trezirea,fetelor!Se pare ca guvernul a decis ca are nevoie de voturile noastre si va plati partial sau integral costul infertilitatii!Va pup in numele tuturor fetelor cu probleme si va multumim pt initiativa!!!


doar cei ce cred,inving!

Mergi la inceput