Timisoara, Impreuna! ( 117 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

da mama, rau de tot m-am speriat, mi-am pierdut si cuvintele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

'Neatza.

Hai trezirea ca azi iar o sa fie 31 de grade iar cald si ne coacem oleaca.
Da io ca-mi sunteti dragi va facui cafelutza si micul dejun.

Pofta buna!



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Bueyyyy....sa-mi bag...sunteti betoance,sa mor io!

Una are chef de party si se majeste cu ciucalata in loc s-o mance,alta cu aeru',alta cu bagaje,una devasteaza frigideru',alta se lupta cu adolescentii,una cu planuri de contzed,cealalta cu goage si alti extraterestrii,una da cu biciul,alta face laba la ciorapi(bine ca nu face laba la altceva)...sa mor io...ce-i, bay, aici?ZOO?
M-ati spart,vorba lui Frankfurt!

Hai pupix...beau si io cafa si va cetesc...ma scuzati,dar io ma simt dezorientata in ciulamaua asta...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetelor m-am trezit azi pe la 7 cu un carcel in piciorul stang,piatra mi so facut pulpa.....aaaaaaaaa inainte de asta am avut un cosmar oribil dupa care ma trezi cu carcelu' ba da asa de tare mo durut
Zic hai daca tot m-am trezit la ora aia sa ma pun sa coc vinete in liniste cat doarme bubulina si cand colo pe la 7.30 ma pomenesc cu Spedy in bucatarie plangand de mama focului ca ea vrea ceai nu lapte dar binenteles ca i-am facut o sticla plina de cereale cu ciocolata de la Milupa si in care pusei si 2 masuri de lapte si asa o calmai pe fata.
Acu' se joaca si imediat ne imbracam sa mergem dupa sor'mea la tramvai si apoi stam prin parc putin cu fetele astea doua.

Ma pun pe la 12 sa framant gogosile ca sunt si io lesinata de
Va tzuc si sa aveti o zi frumoasa!



Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Cafea...mai aveti?



Ana si Katik, nu va socatzi, va rog...
Si da, suntem o ciulama, Laurelu, sa pregatesti la cap 200, o reteta noua de ciulama...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neatza buna,io nu m-am mai regasit ieri printre postarile voastre asa ca am tuns-o de pe aici,azi merg la birou la fostele colege,daca o gasesc pe Geta o trag de urechi.
O zi buna va doresc,vedeti ca avem deja trupa mare sambata ptr strand,care mai vine....

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, ce strand? ce trupa?
si io...si io...



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

merge ciulamaua de Timisoara la strand ??????
ziceti care-i ala, sa anunt pompierii de pe acuma



pentru Emma

ai grija si tu ca Alesia sa ajunga acasa


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

mare cit inima mea...maaare cit inima meaaa




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

...www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI&feature=related" target="_blank">nothing else matters...



pentru Emma

ai grija si tu ca Alesia sa ajunga acasa


Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput