Si Mihaita,are nevoie de voi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mihaela, ce faceti, cum sunteti ?
S-a mai miscat ceva in contul lui Mihaita ?
Eu sunt gata sa trimit povestea lui unor posturi de tv., numai sa-mi spui cand.
Sanatate, putere si curaj sa mergeti inainte, va doresc !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

mari,ce m-as face eu fara tine?ca de obicei,alaturi...
nina,sarut mana,de sustinere!chiar astazi am fost la banca si in momentul de fata avem 812 ron..nu este mult,dar nici putin,este un inceput...insa mi-e teama sa icep inca terapia,pt ca o data inceputa,nu mai pot da inapoi,si daca vine sfarsitul lunii si eu trebuie sa platesc terapeutii si nu am cu ce?asa ca m-am decis sa mai astept pana pe 15 octombrie
am depus vreo trei dosare de sponsorizare,la firme din port,deocamdata asteptam raspuns...
maine urmeaza sa primim cadou de la tataie ,ca tot vine ziua lui mihaita,masuta si scaunelul pt terapie;mai trebuei sa facem rost si de o camera de filmat..si cam suntem la punct..ce ne mai lipseste sunt banutii,care la dumnezeu sa se stranga!
ninasi multumim ca in ciuda problemelor tale esti si alaturi de noi!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Mihaela, ia uite ca, in cateva zile s-au strans mai multi banuti decat intr-o luna ! Doamne ajuta, sa se stranga in continuare, sa nu fie o piedica in calea recuperarii lui Mihaita !
Ii pregatesti ceva anume lui Mihaita de ziua lui ?
Cat despre probleme...fiecare le are pe ale lui, dar asta nu ma opreste sa intind o mana acolo unde este nevoie, daca pot.
Imi place sa ajut, sa aduc un zambet pe fetele celor din jur.
Merg sa trimit si eu, un e-mail cu povestea lui Mihaita la "Poveshtiri". Doamne ajuta !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

LA MULTI ANI!,dragul mamii,si sa dea dumnezeu,ca la anul pe vremea asta,sa ne vorbesti,si sa ne spui ce iti doresti de ziua ta!
te si te iubim!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

LA MULTI ANI !!! dulce Mihaita , iti doresc ca in cel mai scurt timp sa ne poti intelege si ne zici dorintele tale.Multa sanatate Miha si sa stii ca ai un baietel minunat indiferent de toate problemele lui.

Pt Mihaita multi pupici si toata dragostea noastra.

http://community.webshots.com/photo/2261592570103302750zREysg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani MIHAITA!
Sa aduci numai bucurii impreuna cu surioara ta parintilor.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Mihaita, puiul frumos de Mihaela !
Sa dea Bunul Dumnezeu ca anul acesta ce tocmai il incepi,
sa fie unul plin de impliniri, sa iesi la lumina, sa-i vezi pe cei ce te iubesc
si sa le raspunzi cu aceeasi dragoste !
Felicitari, Mihaela !
Sa va bucure si sa va implineasca toate asteptarile, puiul vostru scump !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

la multi ani!
cu drag de la Ema

www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

LA MULTI ANI MIHAITZA!
SA FII SANATOS SI TOT CE ISI DORESC MAMI&TATI PENTRU TINE SA SE INDEPLINEASCA!
Si eu ii cunosc si sunt o familie frumoasa,se iubesc mult iar Mihaitza este un superb!Am vazut si pozele cu el cand era bebe si seamana cu baietelul meu.
Mari mi-au dat lacrimile cand am citit, multa sanatate copilasului tau!Eu nu il stiu pe Mihaitza de cand era bebe dar pot spune ca si acum este lipicios,are momente cand il tii de mana si se uita fix la tine,tot timpul zambeste,,,, eu zic si sper ca totul va reveni la normal pentru ca este pacat :(Sa speram ca Mihaitza se va insanatosi cat de curand.
Referitor la parintii lui :sunt de nota 10!Va doresc multa putere in lupta aceasta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

La multi ani Mihaita, multa sanatate si iti doresc din tot sufletul sa invingi boala si sa te faci bine.

As vrea sa intreb daca se mai practica trimisul banilor in pliculet, mi-ar fi mai simplu asa.

Cunosc si eu un copil diagnosticat cu autism, acum a inplinit 18 ani si de saptamana trecuta merge la facultate, deci se poate, pacat ca peste tot se pretind atatia bani de la pacienti.

Mult noroc si sanatate va doresc.

Mergi la inceput