Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (91)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

N-am facut poze masinii... Caut ceva pe net asemanator... Iete aici



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

S-o stapaniti sanatosi, sa nu aveti probleme la ea niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Ne-ati uitat?
Nu aruncati cu bolovani dupa mine stiu ca nu am mai intrat de mulltttt si nici nu o sa incerc sa ma scuz ca nu am avut timp(dar chiar nu am avut)am stat si fara net vreo 2 luni ca ne-am mutat in alt oras ,locuim acum la 10 minute de mare sunt plaji peste tot si insolatia pe mine ca nu am avut de lucru si am stat duminica toata ziua la plaja si 3 zile cine a murit si a inviat prin casa ,dar gata despre mine sa nu va plicti sa va povestesc despre samuras.
Arthur e bine creste cat vezi cu ochii e un nebunel ma terorizeaza toata ziulica ii vorbeste si fundul toata ziua ne imita ne ingana si Giulia il ajuta foarte mult tot ce-i spune ea,el repeta.
Mananca aproape tot,nu-i place ou de nici un fel in schimb e inebunit dupa cartofi,macaroane,fructe cat cuprinde,dar nu-i place carneaaaaaaaa de nici un fel cred ca o sa fie vegetarian feciorul ca nu mai stiu cum sa-i fac carnea so manance.Alege bucatelele pe unde le vede si le pune pe masa off.
Are 8 dinti si 8 masele si se mai vad coltisorii la vreo 4 maselute,un par lung si inelat o frumusete.
L-am inscris la o agentie de modeluri ca tota lumea se mira de el cand ies pe strada,acum suntem in asteptare de job o sa va pun si adresa site-lui sa-l vedeti www.sugar-spice.co.jp/models/list2.shtml" target="_blank">aici e pe randul 8 al doi-lea.
In rest ce sa va mai spun,puiul meu inca mai suge la piept dar numai cand doarme dupa amiaza si seara,la cel tarziu 21 el doarme si se trezeste la 7 dimineata.
O sa va pun si cateva poze Aici.
VA pupam si mai revenim!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Marta am uitat,sa-ti trimet 1000 am vazut ca tu nu m-ai uitat,!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaanamaria spune:

salut mamicutze stiu ca nu am mai intrat de foarte mult timp cred ca nici nu va mai amintiti de mine dar am intrat putin acum sa va arat cat de mare e printesa mea
miriam 1 an & 1an si 4 luni

Ana de MIRIAM RIANA(19 martie 2007 18 : 05)
POZE PRINTESA
VARSTA PRINTESEI
www.totsites.com/tot/miriamriana/journal/" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaanamaria spune:

g

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Ce scump este Arthur... si Miriam....Ma bucur ca ati mai pus poze ca sa ii mai admiram si noi.

Elena M.&Adrian Atit de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Veste poveste!!!
Petru o sa aiba un fratior! Am fost la Dr. Iosup la eco si mi-a spus ca e baietel. In rest totul e in regula, are 14s, masuratori bb normale. Mai putin IR-urile mele marite la prima sarcina, mari si acum. Dar cu putin noroc, totul va fi ok. Un nume va fi Calin, ne gandim la al doilea, sa fie de sfant.
Eram 95% sigura ca e baiat, ceilalti in schimb parca, parca asteptau o fetita.
Sa ne traiasca!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Felicitari Rein pentru bebe!Sa fii sanatoase sa-i cresti si ei pe langa tine...poate le faci si o surioara
Frumosi copii aveti fetelor si ma bucur pentru semnele de viata, ElenaGiulia ai Anamaria.
In sfarsit a iesit unul din caninii care ne-au dat de furca in weekend si il astept si pe ultimul.Sper sa avem o pauza pana la ultimele maselute.
Alionushca ma bucur ca ne mai zici o vorba despre voi.Mai zii..
Despre mancaruri interzise la bebe nu pot sa zic mare lucru ca eu nu prea ii dau...da' ii da socrela in fata mea desi eu zic nu...ea in timp ce intinde mana la gura lui imi zice :"da numai un pic de poftaaa" si daca el papa cu placere picul de pofta se mareste
Una ar fi daca as comite eu obraznicii din astea cu ficiormiu si alta e cand ii da socrela ce nu are voie...

Tzuna, ma bucur ca Maria papa bine si sper sa o tina tot asa.

Am facut o bulibaseala din mesajul meu dar il las asa...intelegeti voi ceva



Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La intrebarea Karrei daca mai sunt copii care adorm tarziu....uite acum o juma de ora a adormit Giulia. Asa adoarme ea. la 23,30 - 24 si dupa... Sunt Aseara am avut o licarire de speranta ca am reusit sa o adorm mai repede, dar in seara asta iarasi de la capat...a adormit uite...la miezul noptii.
Dupa somn de amiaza de o ora si ceva (buuuun , fatza de cel de 45 de minute de obicei), dupa iesit afara o tura pe la ora 14 -17,30 si una 19-21 la stadion unde a fugit de nu ma puteam tzine dupa ea. Acasa, papa, baie si somn as fi vrut eu. Ea nu. Dupa ce m-am chinuit o ora sa o adorm a luat-o la fuga prin casa, s-a catarat peste tot, a dansat, a cantat, eu ...am urlat la ea, speram sa adoarma sa pot sa strang putin prin casa si sa fac si eu un dus. Tac-so a urlat la mine de ce urlu la ea, i-am pasat-o in brate si m-am bagat sub dus. Cand am iesit umbla dupa mine sa ma pupe si sa-mi faca "dadiiii-dadiiii", imi zambea cu toti dintii . M-am certat iar cu tac-su ca el spune sa las cupilu in pace daca nu vrea sa doarma. Eu ziceam ca nu e normal si ca nu-i sanatos , el pe a lui ca e NORMALA (fiica-sa) si sa o las in pace, asa e ea, are muuuulta energie. Eu nu mai am, fetelor faceti copii cand sunteti tinere, eu ma simt stoarsa ca o lamaie si tot ca o lamaie ma acresc pe zi ce trece (si sunt si rotunda ca ea).

Ma bucur mult de tot de fetele care s-au intors la noi, m-am uitat la poze de samurai mic si de domnisoare frumusele, haideti fetelor, macar odata pe saptamana spuneti-ne de voi. Poate se indura si altele sa mai dea un semn de viata!

Tzuna, bine ati venit si ma bucur ca Maria ta e bine si a luat bine in greutate, sa speram ca o sa o tina tot asa, cat despre vizitat aveti timp!! S-ar putea sa mergem la jumatatea lui august in zona Durau (pleaca iar Raul in tabara) nu o sa fi in zona?

Rein, sarcina usoara iti doresc si sa fie ce vrei tu, principalul e sa ai un copil sanatos!!

A, si ma mai delectez cu filmuletze cu Raresu nazdravan si cu Alexu inotator si cu poze de Winnie - copil necajit

Ma pun la culcare ca maine copiii astia ai mei ma iau de proaspata si io o sa ma uit la ei printre dinti...

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput