Cand Dumnezeu saruta suflete...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

quote:
citat din mesajul lui fannna2003

iti multumesc ca ai impartasit povestea ta si cu mine, ii multumesc lui Dumnezeu ca a fost langa voi si in primul rand langa Thea...ea insasi e darul Lui pentru voi.
Am ramas fara cuvinte...am plans si am sperat sa fie bine citindu-ti postarea...nu poti sa crezi ce a fost in sufletul meu...stiam cu cata dragoste iti asteptai galushca...si in urma telefonului de azi am ramas foarte derutata...nu intelegeam nimic...si imi era si frica sa cer lamuriri...stiu...am fost f confuza...dar cand am citit postarea....am cautat finalul...si da...am plans.. am plans de bucurie cand am vazut ca Thea a iesit invingatoare...nu stiam ce s-a intamplat..acum pot spune cu mana pe inima ca sunteti o familie fericita...un trio formidabil...si ca cineva acolo sus va iubeste...si voi stiti asta mai bine ca oricine...ati trecut prin multe si ati iesit invingatori.
Dumnezeu sa va apere in continuare...sa va dea cate o sarutare in fiecare zi, cate o mangaiere pentru fiecare suferinta,cate un suras pentru fiecare intristare si o imbratisare din suflet de la noi.
Elena


Mata Emma lupta iar cu cancerul




Mata Emma lupta iar cu cancerul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syyylviuta spune:

Mi-au dat lacrimile citind poveste voastra... Thea este o luptatoare, si ma bucur ca s-a terminat totul cu bine! Intr-adevar Dumnezeu a facut o minune si va doresc ca toata viata sa fie numai o bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Impresionanta poveste de viata! Cu ochii in lacrimi va imbratisez si va urez tot binele din lume! Sa fi sanatoasa micuta Thea si sa aduci numai bucurii dragilor tai parinti!

Dumnezeu sa va binecuvinteze acum si pururea!

Cu drag,
LiaMaria

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/
http://www3.telus.net/goldsilver/diana/Diana.mp4

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa va traiasca minunea, sa fie mereu o invingatoare si voi mereu fericiti alaturi de ea !
Nu ma pot abtine sa nu plang.



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

doamne, ce-am mai plans..de fapt ce mai plang...
sa fiti in paza lui d-zeu tot restul vietii si sa va sarute sufletele mereu!

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Multumim, multumim din suflet! Inseamna atat de mult sa pot impartasi povestea ei cu atata lume sufletista!

Sa fiti sanatosi si sa credeti mereu in minuni...ele exista!

Si o sa-mi permit sa-i spun La multi ani aici, pe subiectul ei. Caci astazi este Sfanta Teodora! Si ea este Teodora noastra, Darul nostru de la Dumnezeu!

------------------------------------------------------------------------

SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Am citit de doua ori povestea voastra, de fiecare data cu aceeasi emotie. Thea a avut o intrare speciala in viata voastra si sunt convinsa ca va avea un destin special.

Si eu cred in minuni ... trebuie doar sa ne uitam in jur si le vom vedea. Multe flori pt voi !!!

Sibylle

Nasterea ariciului junior VLADIMIR

Cum a intrat Anna in viata mea ANNA

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">SONIA ARE NEVOIE DE AJUTOR! UN CONT PAYPAL VA STA LA DISPOZITIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

SUN foarte frumoasa povestea nasterii. Si e si mai frumos cand totul se termina cu bine. Theo e o luptatoare si asa va fi. Titlul povestii e atat de frumos ca m-a uns la suflet. E un copil special sa stii, mai ales ca zici ca a ridicat manauta cand a fost botezata chiar daca era sub anestezie. D-zeu o va ocroti mereu. Ii va fi alaturi mereu. La multi ani cu intarziere pentru ziua numelui. Apropo am citit zilele trecute povestea Cuvioase Teodora de la manastirea Sihla. O stii?

Va pup si va doresc sanatate maxima, fericire cu carul si mult soare in viata voastra minunata!





ALESSIO comoara mea
S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

SUN, am citit povestea ta, m-a impresionat profund..stiam in mare cum a fost, dar cum ai povestit tu..mi-au dat lacrimile..Va doresc sa aveti parte numai de bucurii si sanatate de acum incolo, Teodora sa creasca sanatoasa si sa va umple vietile!Este o luptatoare!!pupici



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 9 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

Va scriu printre lacrimi. E o luptatoare bebelina ta si va doresc din tot sufletul sa aiba o viata insorita si fericita alaturi de parinti. Nu exista cuvinte pentru ce ati simtit voi.
Cred acum ca nu am multumit suficient pentru ca exista baietelul meu si e sanatos. Va multumesc ca mi-ati reamintit asta.

Sebastian

Mergi la inceput