Cand Dumnezeu saruta suflete...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Felicitari! Sunteti o familie de invingatori!!! Sa dea Dumnezeu ca micuta Thea, atat de mult dorita, sa va aduca numai bucurii!
Povestea voastra este extraordinara, m-a impresionat pana la lacrimi si in perioada critica si acum, cand totul s-a terminat cu bine.

Andreea
29+ Eva Maria
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

felicitari inca o data ptr minunea voastra! Dumnezeu sa va aiba in paza si sa va "sarute sufletele" toata viata.



GABRIELA de rasfatata mica IRINA PAULA (02.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marimar spune:

Minunat de emotionant si de frumos, Sun !
Esti o mamica extraordinara de un puiut foarte special care v-a ales pe voi sa ii fiti parinti !
Sper din suflet sa vina o zi cind sa aveti curaj sa o luati de la capat si sa ii daruiti Theei cel mai frumos cadou din lume: un fratior sau o surioara. O merita !


-------
vine bebe 3, surpriza
........
Alaptati cit de mult, incepeti diversificarea de la 6 luni si mare atentie la ce alimente dati copilului!
Nu va jucati, repercursiunile in timp pot sa fie iremediabile !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:

Impresionant!




**blonda rau**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Sun, extraordinara povestea voastra, sunt fara cuvinte si am ochii plini de lacrimi! Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa va sarute sufletele in continuare!
Iar Thea este o minune de fetita scumpa foc

Didi de Aida Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Dumnezeu face inca minuni, nu Sun-ule?????...Si inca saruta suflete!!!
V-am pupat, familie frumoasa, fericita si binecuvintata

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais Iman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

iti multumesc ca ai impartasit povestea ta si cu mine, ii multumesc lui Dumnezeu ca a fost langa voi si in primul rand langa Theo...ea insasi e darul Lui pentru voi.
Am ramas fara cuvinte...am plans si am sperat sa fie bine citindu-ti postarea...nu poti sa crezi ce a fost in sufletul meu...stiam cu cata dragoste iti asteptai galushca...si in urma telefonului de azi am ramas foarte derutata...nu intelegeam nimic...si imi era si frica sa cer lamuriri...stiu...am fost f confuza...dar cand am citit postarea....am cautat finalul...si da...am plans.. am plans de bucurie cand am vazut ca Theo a iesit invingatoare...nu stiam ce s-a intamplat..acum pot spune cu mana pe inima ca sunteti o familie fericita...un trio formidabil...si ca cineva acolo sus va iubeste...si voi stiti asta mai bine ca oricine...ati trecut prin multe si ati iesit invingatori.
Dumnezeu sa va apere in continuare...sa va dea cate o sarutare in fiecare zi, cate o mangaiere pentru fiecare suferinta,cate un suras pentru fiecare intristare si o imbratisare din suflet de la noi.
Elena


Mata Emma lupta iar cu cancerul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Sun, am fost cu sufletul alaturi de voi si m-am rugat pentru micuta voastra atunci cand am aflat ca are probleme, am plans cand vestile nu erau bune si am plans acum din nou citindu-va povestea. Thea este o luptatoare iar Dumnezeu va iubeste cu adevarat!
Sa va traiasca minunea si sa fiti toti 3 fericiti toata viata!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am evitat subiectele de aici toata sarcina pt ca abia asteptam sa vin cu al meu. Si azi cand am pus povestea noastra, am mers pe linkul catre a voastra...si nu ma pot opri din plans, de emotie, de fericire ca s-a terminat cu bine, ca fetita ta e ok si ca sunteti acasa, sanatosi, impliniti, sa dea Dumnezeu sa nu mai intampinati nici o problema niciodata si sa va fie bine mereu.

Pupici Teodorei, sa fie mereu la fel de luptatoare!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Dumnezeu sa va apere, povestea ta mi-a umplut ochii de lacrimi...ati fost greu incercati...important e ca ati trecut cu bine!

MADALINA 38+ si SOFIA MARIA(12.08.2004)

Mergi la inceput