Campanie de responsabilizare a autoritatilor (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
citat din mesajul lui luci.eilm

ioana, poti trimite e-mailul respectiv (adaptat) si la Consiliul Europeni (reprezentanta Romania)http://ec.europa.eu/romania/about_us/who_we_are_ro.htm.
poate ne indruma ei unde/ cum putem obtine o reactie de la UE in acest sens.
iar ma intorc la ideea mea conform careia autoritatile romane nu initiaza si nu sustin demersuri decat obligati/ fortati de institutii europene.

Ai mare dreptate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Multumim pentru idei Luci.elm si Vrem bebe, le-am trecut si pe prima pagina la lucruri de realizat in viitorul apropiat.
O sa incerc sa fac niste texte cam in genul celor ce au fost trimise pana acum si sa le trimitem. Bineinteles, mai intai ma voi consulta cu voi. Va astept si pe voi cu idei.
Gianina 34 multumim pentru sustinere!Si bineinteles daca ai vreo idee, ceva, te asteptam!

Ioana -the new me!
animalutele mele iubite

www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Sunt cam ocupata zilele astea, sper sa revin duminica cu textele promise.
Va pe toate!
Multumim pentru voturi!

Ioana
animalutele mele iubite

www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu73 spune:

Ioana ce-i cu tine, sper ca nu esti suparata pe noi....te-am cam lasat singura in lupta asta....., dar dupa cum ti-am mai spus, te descurci asa de bine, nu indraznesc sa-ti comentez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Bubu multumesc pentru grija! Si multumesc si pentru aprecieri si sa stii ca nu e vorba de indraznit, daca ai ceva de comentat, de adaugat vreodata, astept!
Dupa cum v-am zis sunt cam ocupata zilele astea, duminica n-am reusit sa fac nimic ref la textele de trimis, la servici nu prea am mai avut acces la net, dar pe langa toate astea stau si destul de prost cu inspiratia..
Nu sunt suparata pe fete, stiu ca acum e o perioada mai fara activitate, vad ca asa e si la alte subiecte. Insa daca totusi vreuna dintre voi are idei, asteptam cu interes.
Nu mai promit nimic, cand voi avea gata vreun text, il postez imediat.
Va si sper ca sunteti pe-aproape!


Ioana
animalutele mele iubite

www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ioana: Te felicit si eu pentru perseverenta de care dai dovada!! Am vazut ca azi a aparut subiectul pe prima pagina a site-ului, inteleg ca sunt alaturi si administratorii. Doamne Ajuta sa se schimbe ceva!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_prea spune:

Felicitari Ioanei, LucaLuca (fara de care nu s-ar fi ajuns aici) si tuturor fetelor care sprijina campania!
Luca desi treci prin momente de neimaginat, sper sa poti vedea ca lucrurile au inceput sa se miste, si sa te bucuri alaturi de noi.
Este primul "lucru palpabil", sa speram ca vor urma si restul si ceea ce ne-am propus sa aiba un rezultat final favorabil noua.
Multumim administratorilor pentru sprijinul acordat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci.eilm spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Sunt aici si eu ca sa le multumesc Administratorilor . Trebuie sa continuam, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Ce ma bucur ca a aparut pe prima pagina! Acum sa speram ca va fi preluat si de televiziuni, pentru ca de multe ori au preluat subiecte de pe DC si nu numai. Sper doar sa nu fie o problema prea mare faptul ca e plin sezon de concedii, se vede si pe forum, si prin oras.

Mergi la inceput