Mamici norocoase de sept-oct 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Anca multumesc , am fost impreuna cu nasii bblinei la Cernicasi a fost tare fain iar pe seara am continuat cu familia

Tu si micuta Carla cum va simtiti?

27+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

anca eu iau OMEGA 3 uleide somon de la hertz la indicatia doctorului si magne b6, vitamine gen elevit sau centrum materna nu.

vad ca se discuta de Mamaia, partea de Nord este super ok, dar nu se merita din cauza preturilor exagerate, partea de sud este un dezastru, indiferent de sezon. Noi mergem in jur de 10 zile pe vara, dar niciodata in Mamaia (acum patru ani ne+am ratat concediul, am stat in Mamaia la un hotel care se chema Metropol si m+am umplut de nervi, de atunci sunt jurata ca nu mai calc pe acolo). De trei ani mergem in Olimp, anul trecut am stat 14 zile, pe la sfarsitul lui august inceputul lui septembrie. Plaja curata, oameni ok. Acum 6-7 ani mergeam si ne placea tare mult in Cap Aurora, dar de cand hotelurile cu nume de pietre pretioase au iesit de sub tutela MI, s-au stricat lucrurile si ne-am mutat in Olimp. Noi nu suntem adeptii we la mare si de aceea trebuie intotdeauna sa alegem cu grija unde ne petrecem concediul. Si anul asta vom merge cel putin 4 zile la Olimp, in Amfiteatru, l-au si renovat, este decent si restaurantul hotelului si oricum stim cum merg treburile pe acolo

Vasile
25+

bibinika
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Laura, hi there! ! Ce faci?

Si eu am stari de sfarseala, de oboseala, sunt mai tot timpul moarta de oboseala! Deja de la ora 23h00 nu mai pot tine ochii deschisi decat cu efort!
Si nici 12 ore de somn nu imi mai sunt de ajuns; cred ca ne epuizeaza copilutzii!

Fetelor, azi e ziua Frantei, nu ca ar interesa pe cineva in mod deosebit! Asadar, Vive la France! Ca doar Franta mi-a dat cel mai bun barbat din lume!!!

Eu am inceput sa am dureri pelviene ff mari, din ce in ce mai puternice in fiecare saptamana. De fapt, nu e durere, e o presiune dureroasa! Simt cum Luca ma apasa tare tare in zona aceea, si senzatia este ca imi vor exploda oasele! Mai ales seara e dureros, dupa ce oasele mele l-au purtat o zi intreaga!


30+ LUCA

VINE LUCA !!!!

AMR 69 ZILE!!!

POZE



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Angelynna, suntem OK Asteptam ecografia de maine si speram sa fie totul in regula

Eva, Vive la France

Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa
O burtica mititica

32+ Carla Alexandra
AMR 8 saptamani



"Live the given moment because the moment is your life" (Omar Khayyam)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Neata! Vreau si eu niste cafea ca sunt suparata coapta pe 117-le ala plin de nesimtiti care stau si uita la tine cum gafai de caldura de pe scaunul lor confortabil din spatele unui numar infect de ziar. Abia astept sa ma mut de-acolo, nu mai suport zona aia.

Am aflat azi de o banca de celule stern care aparent e pozitionata in Bucuresti; pana isi creeaza infrastructura, vor depozita mostrele In Budapesta, momentan cam atata stiu despre ei.
Fara spatiile de rigoare:
http://www.c e l l s c e n t e r.ro/?gclid=CM_Juc3ivpQCFQS-ugodmxkhUQ

Ahhhh mi-a trecut tot cheful si de munca si de viata si de tot. Nu stiu ce sa fac, constiinta mea zice ca sa vin la munca luna asta 6 ore pe zi si apoi sa intru in concediu, pentru ca am lasat lucruri neterminate, dar pe de alta parte tare as renunta la calvarul asta de drum, nu stiu cum! Am 43 de zile de concediu, la noi se reporteaza daca nu le iei; eu in primul an de munca nu aveam unde si cu cine sa plec in concediu si de atunci mai strang.

fete, ma duc sa citesc capitolul asta nou. SPer sa aflu doar de bine.

27+ fara nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Legat de Mamaia, noi in partea cu hotel Iaki am facut plaja, acolo am vazut conlocuitorii si manelistii! Deci, nu pe portiuni de plaja...lasate in dorul lelii! Preturi exagerate sunt la cazare, eu m-am referit exclusiv la plaja, care e dezgustatoare, murdara, plina de alge si de o populatie dubioasa, aceeasi populatie am regasit-o si pe terasele cu renume, si banuiesc ca mai nou au acces si in Crystal, eventual si in The Office! Pe mine, una, nu m-ar mira, sa ii gasesc acolo, cu fotele lor colorate cu tot! Cert e ca in Bucuresti nu intra in astfel de locatii nici in visurile lor cele mai frumoase! Macar in Bucuresti se face selectie la intrare!

30+ LUCA

VINE LUCA !!!!

AMR 69 ZILE!!!

POZE



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

quote:
citat din mesajul lui Joy21

Ramona, eu vreau sa nasc la Giulesti dar daca nastem in aceeasi perioada macar ne plangem una alteia




Eu nasca la elias la inceputul lui octombrie cred

27+ fara nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Eva sa stii ca durerile pelviene le simt si eu..pana acum vreo saptamana le simteam numai seara si eram convinsa ce de la atat umblat ..acum insa e nasol le simt si in timpul zilei..bb-eii nostri sunt din ce in ce mai mari si mai grei
In rest suntem k ne pregatim de intalnirea cu dr.miercuri.
Vive la France,dar mai ales frantzuzul!

30+bbelina
AMR 10 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Neata burtici...cu intarziere.

Joy, tot Giulesti?La ce medic esti?Si in functie de ce iei hotararea unde te duci?Scuze de atatea intrebari, dar eu oscilez inca intre Giulesti si Euroclinic si nu cred ca ma voi stabili decat dupa 36 de sapt incolo....

28+
bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

buna dimineatza burticutze

khristin la multi ani !!!! sa fii sanatoasa bb sa fie sanatos si el si nastere usoara

fetelor innebunesc. am gasit purici in casa (nuj daca sunt purici sunt niste gandacei mici negri care sar si cd ii prind e f greu sa ii omor ca sunt tari). tata vine in casa incaltat dupa ce merge in vizite la cineva cu pisici. ce sa fac ? nu mi s-a mai intamplat asa ceva si nici nu pot sa aspir. o sa chem femeia la curatenie dar vreau sa fac ceva acum azi sa scap de insectele astea (ce or fi) ca o sa innebunesc

va urez macar voua o zi buna, ca eu sigur nu o sa am una cu insectele astea


32+
AMR 52 zile

puiutz

Mergi la inceput