LMA - Piticlonti de iulie/august 2004 (258)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua!

La multi ani Ilinca
La multi ani Adela!
Liliana, Mimilica, sa va traiasca printesele si sa va aduca numai bucurii!

La multi ani Raducu!
La multi ani Mitzu!
Ina si Marina, sa va traiasca voinicii si sa va bucurati de ei pana la adanci batranetzi!

Eu pot spune ca m-am plimbat si pentru Marcelle, acum ca am ajuns la servici am descoperit ca-mi lipsesc din facturi, sper sa nu fi pierdut plicul ca asta ar insemna ca am avut parte de shopping la preturi extrem de piperate...:)))
Mi-a fost dor de galustile mele, nu s-au prea despartit de mine in weekend...La noi e o atmosfera relaxata de vacanta asa ca ieri am fost si am luat (exagerat de) multe articole de plaja, plimbari, drumetii...avem si noi o problema...:)))
Partea proasta e ca am dat o carutza de bani si pana la momentul plecarii in vacanta mai sunt doua weekenduri in care estimez ca vom face la fel de multe cumparaturi...Noi sa fim sanatosi...

Povestesc mai incolo despre galusti, ma duc sa ma lamuresc cu facturile alea. O saptamana minunata sa avem!

Aaa, nu stiu daca a intrebat cineva ca n-am apucat sa citesc tot dar spun si eu ca Maria are probabil 21 kg si 115-120cm. Arata de 6 ani si cumparam haine corespunzator...:)))
Si bebe e inalta dar nu e asa de lunga si zdravaioara ca Maria...:"))

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Va urez si eu La Multi Ani!! sarbatoritilor si sarbatoritelor, sa fiti sanatosi, frumosi si cu chef de viata!!

Despre Victor, a venit din tabara cu un chef imens, acolo a fost super pentru el, neavand audienta adecvata vaicarelilor s-a comportat in consecinta: nu l-au durut picioarele, a mancat singur, a dormit fara comentarii, a mers in rand cu cei mai mari, intr-un cuvant a fost super ok. Vreau sa il las si la anul si poate chiar si la iarna in tabara de ski daca o sa gasesc una de incredere.


Si noi ne pregatim de o escapada in Delta, speram sa fie frumos!!

Roxana, imi pare tare rau pentru micul baietel...offf...

O saptamana de vis va doresc!! si multa sanatate...(am ajuns la concluzia ca este cel mai important lucru in viata, sanatatea, fara sanatate nu faci nimic).

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

multumesc ca ati avut timp sa cititi.... eu am vb o ora cu Nicole la telefon sambata...nu prea mai stie nici ea incotro sa o apuce. ceeace speram este sa strangerm acum rapid cei 8-9.000 de eur necesari transportului in germania.
Andries imi pare bine ca a fost frumos in tabara pentru Victor.. sper sa organizeze si astia la Patrick ceva mai lung, ca excursiile de o zi am vazut ca ii priesc. unde mergeti in delta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

fetele dragi va multumesc de urari....sincer nici nu imi vine sa cred ce ficior mare am. DE sarbatorit am sarbatorit sambata cu bombonica si tort in forma de fulger , ce mai am cu ce ma mandri.

La multi ani pentru Radu! Si domnisoarelor ceva mai in varsta Ilinca si Adela La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, Rain, , maine trimit si eu o suma micuta , sunt alaturi de puiul mic in toate rugaciunile spre DD !

Marinaaa, ashe, pe scurt, fara poze, fara povestiri ? Ntz, ntz ...
Andries, ma bucur tare mult ca s-a intors seniorul cu bine !
Carmen, wow, vacanta placuta sa aveti, mergeti toti 4 la asa drum lung ?
Kro, pupam eleva sarguincioasa.
Cristal, ai gasit facturile ? :-)))




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza....am terminat si io concediu pe anu asta,mi-am luat de-o grija..sa vaz daca ma pot concentra sa scriu ceva citetz:)))
Sa incepem cu sarbatoritii LA MULTI MULTI ANI ADELA,RADU SI MITZU!!!Sa fiti sanatosi si voiosi!!!
LA MULTI ANI DANA,sa fi fercita alaturi de baietii tai!!
Concediul a fost suuuperr,o saptamana la mare,io am fost tare multumita de toate serviciile de acolo si recunosc ca am plecat cu inima stransa...si am gasit si un medicament miraculos pentru muci,apa de mare,aviz amatorilor...adik Cristalinei...meii plecai cu mandra cu muci si zeci de stranuturi pe zi,in prima zi n-o bag in apa ca-i racita,a doua zi ma nerfez si zic ce-o fi o fi.....cum ea inoata ca o sirena dupa doua guri de apa de mare nu mai avea nik,pe bune!!!Distractia maxima a fost desigur in apa cu colac, fara colac cu barca sub barca:))concursuri de castele de nisip si plimbatul cu telegondola,tractorasul si bicicleta cu 6 locuri...Maria era pe post de claxon!!
De sarbatorit au sarbatorit-o bunicii,asa ca am facut doua petreceri cu doua torturi si tot tacamul una la buzau alta la campulung.Dupa mare ne-am oxigenat creierii in muntii,vreme frumoasa,racoroasa..meniul principal,fragii,drumetii la manastirile Putna,Sucevita si Moldovita,in muntii...iar seara la lumina lumanarilor era mare batalie cu ..."nu te supara frate":))))...are un noroc mandra la dat cu zaruri,nebunie nu alta,ne-a batut in fiecare seara...musai s-o invatz poker...si-am incalecat pe-o sha si am spus povestea mea...
Azi fusei la munca,acu' trebuie sa spal vreo 4 ture de rufe si sa fac dulceatza de afine....
am pus si io neshte poze
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/la%20mare%20la%20munte%20iulie%202008/?start=all&special_track=album_paginate_top_view_all
merg sa cetesc din urma si sa vaz poze,revin,pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

intru sa urez la multi ani fericiti tuturor sarbatoritilor si sa spun ce bine mi-au facut pozele de vacanta, le-am trait cu voi, f fain, da' las' ca mergem si noi in 2 saptamani ca tare mai ducem dorul la mare si soare. pup

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Salut !!!
LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor de la cel mai mic la cel mai mare …
Doamne Nicole , bietul puiut .. sa sa contribui si eu u ceva …multa sanatate !!!sa se termine totul cu bine !! si concediu fain !!
Carmen , ce veste grozava !! ma bucur nepus ptr tine !!!
Roxy , multa sanatate si tie …ai grija de tine si de samburel !!

Oauu , ce inalta e Giulia ..Lucasu are 108 cm si este chiar inalt printre copiii de varsta lui …si mai raportam 17 kg

Ce mai era ..nu mai stiu … deh ..o nopate dormita iepureste …
Noi suntem bine ..bb papa , doarme binisor ..dar il chinuie burtica …si se screme toata noaptea ..de azi ii dau Debridat .. poate se mai calmeaza !!!
Voi ati luat role la piticlonti ?
Nu stiu ce cadou sa-I iau lui Luca …am gasit nsite role … aici http://www.shopix.ro/Role-Role-Worker-Tri-Skate_p_41839.html ..sper sa nu se considere reclama (daca am gresit ..rog sa fie sters linkul )
Ce ziceti ?
va pupam in cor




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

ce balauza sunt ...mi-am citit postarea urarea de concediu fain ..era ptr Carmen ..nu's ce-am facut acolo ...
sorry

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

ce balauza sunt ...mi-am citit postarea urarea de concediu fain ..era ptr Carmen ..nu's ce-am facut acolo ...
sorry

Mergi la inceput