LMA - Piticlonti de iulie/august 2004 (258)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Am citit pe sarite sa vad adac mai stiu ceva!
La multi ani Radu, Ilinca, Adela..Mitzu! La multi ani Dana si nastere usoara )Duminca am fost cu bicicleta ..Luca nu voi..citiva km..Simbata a fost zi de mers la cinematograf! S-a lansat 3D Calatorie spre centrul Pamintului...a fost super!! Luca a fost extrem de incintat sa urmareasca filmul prin ochelari..Era asa de nostim cind se ferea crezind ca va fi lovit de ceva din film..si incerca sa le atinga intinzind manaLa iesirea din sala a vazut afisele cu Wall-E pe care si-l dorea mult sa-l vada,asa ca am mai intrat la unulEste cel mai misto desen animat ca idee/mesaj din ultimii muuuulti ani! Vi-l recomand!

Roxa cum mai esti? Ptiuu se vede ca esti gravidoasa..racita ..hmmCe-ati facut in we?
Carmen ma bucur de vesti! Eu credeam ca este sigur malign..credeam ca deja se stia! Bravo! Masura nu este radicala...tu te-ai intoarce daca nu ai avea unde sa locuiesti urmatorii ani?? Mi s-a spus ca procesul (doar asa pot fi evacuati ) dureaza intre citeva luni ..si citiva ani...'
Caro ce mai faceti?
Ioana bine ati revenit! La poze ma uit acasa sa mor de ciuda:))
Monicule ce inalta este Maria!Dar adac retin bine tu ai fost asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Am uitat sa raspund Simonei..eu nu i-au role..la cit de impiedicat si neatent este ..role mai lipsesc!
Asa ca eu l-am intrebat pe el..I-am luat Bumblee Bee ,robotul din filmul Transformers. Acum il caut pe Wall-E. Ma gindeam si la o chitara reala..si lego dar ce scump este asta frate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Simona, asa ceva avem noi, Giulia s-ar lansa si singura, dar eu nu o las de maini decat acasa.
Kim, am ramas fara cuvinte la ce ai scris despre chiriasi, evacuare in cativa ani ... altfel nu se poate ??? Nu are cine sa mearga la ei sa vorbeasca cu frumosul sau cu uratul ???
Ioana, , sunt plina de ciuda si invidie si tot tacamu`, ma bucur ca ati ajuns cu bine acasa !
Andreea de Pupi, unde mergeti in vacanta ??? Tu cum esti ? Ai rezolvat problema cu casa ? Philip ce mai mestereste ??? Ce intri asa telegrafic ? ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Vivia si Daria,poze mai am ca am facut vreo 200,da' nu le-am pus pe toate,m-am gandit la cele care nu au inca concediu
Ce-mi place ca Uka este cinefil...cand vine si la noi Wall-E promit s-o duc si pe mandra....Vivia iti tin pumnii poate le vine mintea la cap chiriasilor...meii mie una mi se pare culmea nesimtirii sa-ti atribui ceva care nu-i al tau
Andreeapva fi tare greu cu regimul dar in timp te vei obisnui cu el...sotiorul meu tine de un an de zile si deja i se pare ok...io recunosc ca nu as putea fara fructe si lactate!....aaa si noi ne incadram la categoria lui Pupi avem 16 kg si 100cm,tzantzarel nu alta!
Simona si noi avem role ca ale lui Giulik,la inceput era tare incantata acum nu prea vrea sa iasa cu ele pe motiv ca o dor picioarele
Am vazut si ceva poze,pupacim furnicutza de Andreea,super costumatie,galushtele tunse ale Cristalinei,Stefan sufland in tort...daca am uitat pe cineva,scuze..
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

daria, pai n-am prea mult timp la serviciu, de aia intru scurt. parca am mai zis ca mergem la disnelyland din nou si la ocean la balaceala. am reusit sa luam si hotelul ieri, acu nu ne mai ramane de cat sa asteptam. vom pleca de ziua lui philip si-l vom sarbatori sambata asta ca sa nu simta copilu' lipsa tortului etc.
o prietena a infiat un baietel si vineri ma duc sa-l vad, apoi pregatiri pt petrecerea de sambata, vineri iau niste scaunde si mese de aici de la companie, daca tot le facem, cam rapid se desfasoara totul, apoi bagaje saptamana viitoare ca mergem cu masina si vm pleca de vineri cu o noapte dormita pe traseu. is cam agitata.
vineri mi-am luat inima-n dinti si-am iesit sa mancam in oras si desi am primit garantii ca produsele sunt gluten free, m-am simtit tare rau, cred ca o taiem si cu restaurantele. asta e.
ioana, stiu ca-i greu ca-i forever dar tre' sa tin dieta, altfel e nasol.
rob, ce vb tu de ingrasat ca arati minunat si-mi place mult cum iti sta cu culoarea asta.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna seara!
In primul rand: LA MULTI ANI sarbatoritiloir de week-end si de azi:
Ilinca de Luni,
Adela de Liliana,
Radu de Ina
Mihai de Marina!
Multa sanatate, mult norok si toata fericirea din lume!

Va multumesc de urari, sunteti foarte dragutze! Colegii de servici au fost extrem se amuzanti facandu-mi cadou cartea Irinei Petrea: Si tu poti fi SUPERNANNY. Sa fie vreo aluzie?
Nicole, imi pare rau de puiul mik. O sa incerc si eu o mana de ajutor si da Doamne sa fie bine!

Olivia, imi pare tare rau de cele aflate... Asa de mult poate dura? Ma gandeam ca pentru cazurile astea, evidentesi dovedibile rezolutia vine urgent... Cred ca i-as scoate in strada pe geam....

Va pupu dulce si ma'c la culcarica....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

simona, las` bre daca nu mi-ai urat nika de simburel nu`i bai;))
bre, da` cuscra nu dete nika de beut? ntzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
oo ce pauza de 3 zile avem acum de sarbatoriti
eu sunt in continuare batuta in tartacuta, ma doare capul, azi dimineata intre 4 si 6 am avut program de tuse... bleacks. ete de aia nu imi place mie sa fiu gravida
Oliv hihihi ce misto la cinematograful 3D. succes la demersuri... poate totusi se rezolva mai repede. pai in week end nu am mai facut nimic, sambata nitel prin bucuresti, am luat de la ikea niste rafturi & co si dupa aia am zacut.... life sucks
Andreea de Pupi misto de tot la disneyland. cred ca de abia asteptati sa plecati.
Dano ce cadou se gasira si colegii sa iti dea.... hahahaha.
zau daca mai stiu ce sa zic. trageti-ma de urechi daca am uitat (ceeace sigur s-a intamplat )
sa avem o zi buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Multumim de urari, la multi ani si piticilor care s-au sarbatorit zilele trecute, la multi ani si nastere rapida Danei.
Duminica l-am serbat si noi pe Radu...tort, cadouri...pozele nu le-am descarcat inca. A avut un super tort cu Tom si Jerry, dar din pacate s-a emotionat din cauza asistentei si n-a vrut sa se apropie de el...
Sambata am fost intr-un parc de la marginea Brasovului, amenajat pentru un fel de alpinism, de acolo am cateva poze ...a fost copilu super incantat.
http://community.webshots.com/album/564117256ZmiBKh?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Moamaaa ce frumos e Raducu si ce profesionist e cu asa accesorii !
Rox, sanatati la tine !
Noi raportam o vreme kkcioasa si rece ... a plouat toata noaptea, asa k mooor de somn.
Giulik la fel, e coma diminetile, a prins-o H2O dp Jetix ... asa ca sta precum o cucuvea. Singurul avantaj e ca la strand sare in apa precum nebunatica, n-are nicio frik ... deh, e sirena.



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput