Ce deodorante ?????

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Citat:
citat din mesajul lui gianina

Citat:
citat din mesajul lui Flowers

Deodorant Byly stick,inbogatit cu apa termala, fara aluminiu si fara parabeni, bogat in calciu si magneziu,made in Spain.




imi poti spune unde se gaseste si ce pret are?

multumesc


De la un magazin on line, se gaseste cu d-l Gogu (google), 15 lei. Iti trimit PM.Ce am mai luat de la ei si mi-a placut a fost o ceara calda ,roll-on pentru fata , aceeasi firma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns issa.h spune:

Si eu am, dar nu ma impac cu el
Acum folosesc de la Bourjois varianta mov inchis pt. haine negre, varianta pt. albe , mov deschis este groaznica...se lipeste ingrozitor pielea, am o senzatie tare neplacuta...fac crize de nervi si trec din nou la dus. Am incercat de cateva ori sa-l aplic de la diferite distante dar nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adlafam spune:

buna!
eu folosesc de 2 ani piatra de alaum, se gaseste pe siteuri naturiste, magazine naturiste, etc.
"Piatra de Alaun este un produs natural, un mineral cunoscut pentru propriet#259;tile sale astringente, antibacteriene #351;i hemostatice.
Piatra de alaun este din ce în ce mai c#259;utat#259; ca #351;i o alternativ#259; natural#259; la antiperspirantele conventionale.
Metoda de obtinere: piatra de alaun stick este obtinut#259; prin t#259;ierea #351;i polizarea pietrei de alaun brute"
mai natural de atat nu cred ca se poate.

voie buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariams spune:

Eu folosesc toata gama Nivea si sunt foarte multumita.
In plus crema de corp Calivita body lotion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spiridusha spune:

Eu folosesc Vichy si ma impac foarte bine cu el...pana acum foloseam Nivea sau Rexona... dar am trecut la Vichy si sunt foarte multumita.

Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_andreea spune:

Buna, eu folosesc un deodorant de la Amawy, este foarte bun si nu ma mai irit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Eu folosesc deodorantul de la Forever.Este un deodorant uscat,discret si delicat.Il folosesc de ani de zile si sunt foarte multumita.Nu contine alcool si nici saruri de aluminiu.M-am mai plictisit de el,am folosit si altele ,dar m-am reinors la el fiindca e singurul care-mi prieste .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna seara fetelor

am citit ceva din topicul vostru , eu utilizez garnier stic solid , este singurul care reuseste sa imi ofere satisfactie si sa simt parfum de deodorant dupa o zi de munca cu agitatie , fara aer conditionat. Am incercat toata gama de deodorante , cele spray pe langa faptul ca ma irita , ma mananca la sub-brat dupa ele , pana seara miros usor a transpiratie , cu cele cu pudra idem doar ca nu ma irita , ...deocamdata doar garnier . as dori sa il schib dar nu prea am curaj oare este cava produs asemanator ?




- fibrom uterin embolizat
- sarcina oprita din evolutie la 8 saptamani
- 3 IUI nereusite la Cluj
- urmeaza operatiel laparoscopica de indepartare a fibromului si ulterior ....
- urmeaza FIV la debrecen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns genioaranico spune:

buzna genioara nicoleta:mie imi plac foarte mult cele de la Bourjois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goss76 spune:

Eu folosesc deodorantele Urtekram care sunt pe baza de piatra de alaun si sunt foarte OK. Varianta cu lamaie verde este destul de parfumata si face fata cam toata ziua. Eu le iau de pe net de la Sauber Shop sau din Piata Amzei de la ki-life.

Mergi la inceput