Ce deodorante ?????

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Am trecut la Bioderma. Sunt multumita deocamdata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Revin cu impresii dupa o luna: la birou, unde e aer conditionat, e buna Bioderma. Dar afara, in caldura, m-am udat de parca nu aveam protectie. Si am mai si patat un tricou mov, pe care nu am reusit sa-l curat. Data viitoare nu mai cumpar roll on bioderma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadyana

AloeVera Shields. Il folosesc de ani de zile. Este foarte bun. Nu pateaza, nu mirosi a transpiratie si, cel mai important nu apreste transpiratia. In plus, vara nu ma irit deloc sub brat pentru ca are aloe vera in concetratie mare si trateaza eventualele iritatii aparute de la caldura, praf, etc. Fetelor, mare atentie la deodorant. Este demonstrat ca este una din principallele cauze ale producerii problemelor la san. Eu nu il schimb pentru nici un alt deodorant.



ce firma e asta si unde se gaseste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Forever se numeste firma.
Am si eu, dar am renuntat. Incepusem sa miros ciudat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaradum spune:

eu folosesc Favideo de la Favisan. sau Vichy fara parabeni si fara aluminiu si fara miros- de care nu sunt foarte multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Si eu folosesc favideo de la Favisan (are un miros de citrice f placut) si deo activ de la Herbagen (asta nu stiu a ce miroase, dar miroase f frumos). Ambele sunt roll-on si sunt f multumita de ele..

Diana si Mircea (2.01.2004)

www.freewebs.com/bbianfeb2004/index.htm" target="_blank">Bebelusi de ian-feb 2004
Al doilea "copil" care acusi face 2 ani www.icosmetice.ro" target="_blank">Cosmetice romanesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Am vazut in amgazinele naturiste deodorant natural de la Hofigal. A folosit cineva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

eu mi-am luat dar nu-l prea folosesc. are un miros ciudat, de medicament din plante, si nu face fata decat foarte putin. nu m-ar deranja ca transpir in continuare, dar chiar nu-mi convine ca foarte repede incep sa miros a transpiratie. pana acum, cel mai bun deodorant natural pe care l-am folosit, e cel facut de mine din unt de cacao, bicarbonat... n-am prea nimerit-o cu aroma, dar poate-mi iese mai bine data viitoare.nu e chiar asa de eficient ca un deodorant cu aluminiu, dar cateva ore tot tine. se gaseste reteta pe net, e foarte simplu de facut

mamica de cinci copilasi :Nicolae (15 oct. 2009) , Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Deodorant Byly stick,imbogatit cu apa termala, fara aluminiu si fara parabeni, bogat in calciu si magneziu,made in Spain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Flowers

Deodorant Byly stick,inbogatit cu apa termala, fara aluminiu si fara parabeni, bogat in calciu si magneziu,made in Spain.

Flori, mami de
Julia Alessandra(5.07.2002) si Brianna Theodora (7.11.2008)





imi poti spune unde se gaseste si ce pret are?

multumesc

Mergi la inceput