Ce deodorante ?????

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Am inceract si eu Aloe ever-shield de la Forever living . In afara faptului ca are un miros delicat, nu sunt multumita de el.

copiii mei minunati, Edy (5 noiembrie 2003) si Daria (2 decembrie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Eu am descoperit ca imi place tare mult Lady Speed Stick Invisible!!! E super si nici nu transpir f. mult!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yvon spune:

Mie imi place f mult gama Lady Speed Stick si de ceva vreme folosesc Lady Speed Stick Clinical Protection

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria.amana spune:

folosesc Rexona, este cel mai bun din ce am incercat pana in prezent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Deo roll-on cu extract de musetel si rozmarin BIO Krauter, pe mine m-a convins iar pretul este bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCiornei spune:

si eu folosesc deo roll-on cu extract de musetel si rozmarin BIO Krauter. are un miros foarte placut, persista intreaga zi, nu e scump si ceea ce e cel mai important este faptul ca nu contine aluminiu.

http://retetadelicioasa.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Sunt fidela deodorantului Lady speed stick cu aloe vera de ani de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mami24 spune:

A aparut de la Bourjois fara aluminiu.....si chiar persista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrajb spune:

Eu am un deodorant bio, nu ii dau numele ca sa nu fac reclama, dar sa va spun povestea lui!
De fiecare data cand aleg un nou produs bio, ma tem cel mai tare de miros. Aceasta este problema mea, sa fiu prea sensibila la miros. Nu am indraznit sa comand ceva de pe net, cu gandul ca daca nu imi place cum miroase, ce ma fac cu el? Noroc ca am gasit un magazin unde aveau desfacut deodorantul, asa ca am putut sa imi fac de cap si sa il miros. Am incercat mai multe varianta, inclusiv cu Citrus sau Salvie. Mi-au placut multe dar era inca vara si am zis sa iau unul care miroase a proaspat. Am dat 20 lei pe o sticluta de 30 ml si o utilizez de aproape doua luni. Acum ma uit cu zilnic cu tristete la sticla ca se termina si nu stiu cand mai ajung la magazin.
Oricum, chiar mi-a placut foarte mult si sticluta. E asa usor de carat in geanta si de luat peste tot. Abia astept sa plec in vacanta si sa o iau cu mine in avion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

In avion? Ce legatura are avionu cu deodorantu? Dupa atata mister?

Eu am comandat de pe net un deo facut manual din unt de cacao, bicarbonat si cu miros de rozmarin. Eu transpir foarte urit si nu ma descurc fara aluminiu, dar cu asta imi merge binisor. Inca nu l-am testat pe vara. Oricum e destul de piperat ca pret asa ca am de gand sa adun ingredientele si sa mi-l fac singura data viitoare. Nu e nici o filozofie, am gasit retete pe net.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput